Şampiyonlar Ligi 2.Maçı : Arsenal-Galatasaray

İşte takımların 11'leri:

ARSENAL: Szczesny, Chambers, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Flamini, Cazorla, Mesut, Alexis, Alex Chamberlain, Welbeck

GALATASARAY: Muslera- Semih, Melo, Chedjou - Veysel, Telles, Yekta, Dzemaili, Sneijder- Pandev, Burak.

3lü defans.
Hücum bilmeyen Veysel.
2 haftadır maç oynamayan Telles ve Pandev.
Prandelli kalitesini gösterdi !!
Şu kadro ile az olan umudum da gitti.
Muslera dayan koçum !!
Allah'ım sen yardım et bize.

Niye ısrarla Veysel?

Tek güzel haber; Selçuk yok. Darısı Burak'ın başına

Edit: Al Veysel'i montele artık. Daha açık yazmayayım.

Arsenal-Tottenham maçı 1-1 bitti @Emre Çelik.

Pek ümidim yok açıkçası maça ait.
Bu hoca,bu oyun sistemi ve bu oyuncu kadrosu ile beraberlik bile mucize bizim için.

2-0,3-1,4-2 lik mağlubiyetler yeterli bizim için. Farklı mağlubiyet kötü olur. Hatta 3-0,4-1 lik sonuçlar bile bence iyidir.

Dün söyledim.
Iyi sonuç bu kadro yapısı ve oyun ile 4-1.
Allah'tan Anderlecht'te 3 fark yedi de daha rahat uyuyacağım.

Prandelli mümkünse İngiltere'de kalsın. İstanbul'a gelmesin.

Beşiktaş bile daha karakterli ve kimlikli oynadı Arsenal'e karşı 2 maçta.
Evet Arsenal'i daha önce 2 defa yenip ellerinden kupayı aldık.
Ama o zaman Teknik Direktör Fatih Terim'di.
Adım gibi eminim o olsaydı yine yenerdik.
Şimdi bazı arkadaşlar gelecek yine Fatih Terim mi ?
Sonuna kadar Fatih Terim,inadına Fatih Terim !!!

Gerçekçi olmak suç oluyordu. Melo'nun harekete kırmızı çıksa neler olurdu düşünmek bile istemiyorum. Rakip kaleci tarihi skoru önledi.

Bu maç için suç %100 hocanın olabilir ama genel olarak takım yetersiz. Ne denersen dene hep bir şeyler eksik kalıyor. Adama enkaz bırakıldı resmen. Kadro mühendisliği berbat takımın.

Prandelli bir de 4-4-2 denese. İşler hiç iyi gitmiyor.

Sahada Sneijder hariç GS futbolcusu göremedim. Hele defans rencide oldu resmen. ŞL'nin açık ara en rezil defans hattı. Dzemaili, Yekta falan desen topçu değil. Yazık yazık Arsenal'a karşı bir karizmamız vardı o da yerle bir oldu. Prandelli defolsun gitsin taktik dehasını başka takımlarda konuştursun. Adam Bruma, Olcan, Hamit, Umut, Tarık'ı yanında oturtuyor. Değişik bir kafa..

Prandelli Rijkaard'ın düştüğü hataya düşüyor kafasında bir oyun kurmuş ısrar ediyor. Ve ne yazık ki takımın çoğu futbolcusu bu formayı hak etmiyor. Tek başına diziliş oyunun suçlusu olamaz.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Prandelli'ye olan inancım ve güvenim tam ama şu ana kadar ki performansı rezalet. Hele dün 3'lü ile çıkmak intihardı ki intihar ettik. Dün de yazdım sonuçtan daha önemli olan sahaya koyduğun karakter ama sağ olsun Prandelli ona bile fırsat vermedi. Yoksa en iyi döneminde bile olsan Arsenal deplasmanına %70 mağlubiyet yazacaksın.

Maçın en iyisi tartışmasız Sneijder'di. Ondan sonra ise 2. yarı oyuna giren Hamit. Maalesef Muslera da dün kabul günündeydi. En az 2 golü yememeliydi. Maçın bizim adımıza en güzel şeyi Prandelli'nin 3'lü savunma ile olmayacağını görmüş olması. En azından öyle ümit ediyorum.

Unutmadan Selçuk oynamadı 4 oldu oynasa 8 olurdu. + Burak da oynamasa biz 4 atan biz olurduk. Anca ezbere eleştiri başka bir şey yok.

Türk futbolcularının alt yapıyı Türkiye'de alanların hiç biri sistem bilmiyor, nerede ne yapacağını bilmiyor. Melo'nun Welbeck'i kaçırdığı pozisyona laf etmem en nihayetinde adamın mevkiisi değil lakin Semih 4. golde refakatçilik yapıyor.

Ve takımda akıl almaz bir küskünlük var. Size ne kim gönderildi kim edildi? Dünya maaş zammı almışsınız ödemeleriniz yapılıyor lakin hep bir küskünlük hep bir küskünlük.

Prandelli'ye olan inancım ve güvenim tam ama şu ana kadar ki performansı rezalet. Hele dün 3'lü ile çıkmak intihardı ki intihar ettik. Dün de yazdım sonuçtan daha önemli olan sahaya koyduğun karakter ama sağ olsun Prandelli ona bile fırsat vermedi. Yoksa en iyi döneminde bile olsan Arsenal deplasmanına %70 mağlubiyet yazacaksın.

Maçın en iyisi tartışmasız Sneijder'di. Ondan sonra ise 2. yarı oyuna giren Hamit. Maalesef Muslera da dün kabul günündeydi. En az 2 golü yememeliydi. Maçın bizim adımıza en güzel şeyi Prandelli'nin 3'lü savunma ile olmayacağını görmüş olması. En azından öyle ümit ediyorum.

Unutmadan Selçuk oynamadı 4 oldu oynasa 8 olurdu. + Burak da oynamasa biz 4 atan biz olurduk. Anca ezbere eleştiri başka bir şey yok.

Dortmund'dan da böyle fark yeyince o ümit ve inanç kalacak mi yine ?

Anlayamıyorum daha ne inancı ve güveni.

Şu anda ŞL'nin en etkisiz en düzensiz takımıyız. Bunu bir tek ben mi görüyorum. Malmö,Bate ve Anderlecht bile bizden daha düzenli futbol anlayışına sahipler.

Top oynamıyoruz. Oyuncularımız sahada geziyor. Bunu göremeyecek kadar kör değilim.

Daha fazla rezil olmamak için Prandelli bir an önce takımdan istifa etmeli ya da kovulmalıdır.

Dortmund'dan da böyle fark yeyince o ümit ve inanç kalacak mi yine ?

Anlayamıyorum daha ne inancı ve güveni.

Şu anda ŞL'nin en etkisiz en düzensiz takımıyız. Bunu bir tek ben mi görüyorum. Malmö,Bate ve Anderlecht bile bizden daha düzenli futbol anlayışına sahipler.

Top oynamıyoruz. Oyuncularımız sahada geziyor. Bunu göremeyecek kadar kör değilim.

Daha fazla rezil olmamak için Prandelli bir an önce takımdan istifa etmeli ya da kovulmalıdır.

Nihat'cım biz senin engin bilgilerine daha erişemedik mazur gör :D

Cümlenin tamamını okursan performansının rezalet olduğunu da söylemişim. Prandelli hayranı değilim ama yönettiği takımlar (Fiorentina ve İtalya mt) takip etmeye çalıştığım takımlar. Bu takımlarda ki referansı benim için yeterli. O yüzden inanmaya ve güvenmeye devam edeceğim. Ama böyle giderse ömrü uzun olmaz.

Ama ben ne olursa olsun sabır gösterilmesi taraftarıyım.