Şampiyonlar Ligi 4. ve Son maç Galatasaray 72-46 Hyères Handiclub (Pazar 12:15)

Son maçımızıda bu başlık altında konuşalım sanırım tehlikeli bi takım iki önemli oyuncusu var. Jojo bunlardan birisi. Diğer maçlara göre Nispeten zor olacağını düşünüyorum :) .

Saat 12:15 herkes bilgisayar başına.

İnsanın böyle bir takımın taraftarı olması bence çok gurur verici bir duygu..Bu takım inanılmaz gururlar yaşattı darısı yarına inşallah..

Maç öncesi puan durumu

1. Galatasaray (3-0) - [+63]
2. Köln 99'ers (2-1) - [+7]
3. Hyeres Handiclub (1-2) - [-45]
4. FG Norte (1-1) - [+39]
5. Anmic Sassari (0-3) - [-62]

Görünüşe göre Köln - Norte maçının galibi finallere gidecek ikinci takımı belirleyecek.

Rakibimiz Hyeres Handiclub'ın tek galibiyeti Anmic Sassari'ye karşı. Norte'ye 48 sayıyla, Köln'e 10 sayıyla kaybettiler.

Maça rakibimize oranla dinlenmiş çıkacağız. Muhtemelen maçı erken kopartırız. Yine de spor bu, temkinli olmakta fayda var.

4te 4 ile bitiririz bir sürpriz olmazsa. Grup maçları rahat geçti şu ana kadar, bu da öyle olacak diye umuyorum. Başarılar Engelsiz Aslanlar..

Hakikaten nerede bu gençler abi? Dün gece laf yapmaya gelince baya iyilerdi kendileri :)

Dediğin beş çıktı abi sahaya, kolay gelsin Aslanlar.

Uyandığımda direk saate baktım, sırf maç başlamış mı merakıyla. Pazar sabahı bu heyecanı yaşatıyorsunuz ya, size ne denilebilir ki!..

Yoklama alınıyor sanırım, ben buradayım. : )