Sayın Y.Şardan ve Sayın A.Dedehayır

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
Sayın A.Dedehayır ve Yiğit Şardan

Bizi resmen bitirdiniz, ne moral bıraktınız ne heyecan, küçüleceğiz deseydiniz, transfer yapmayacağız deseydiniz bu kadar zarar veremezdiniz şubeye!
Tek isteğimiz ne yaptığınızı bilerek yapmanızdı, ama siz ne yaptınız her gün birbirini yalanlayan kararlar aldınız, birgün murat özyer dediniz öteki gün erman kunter, Telekom ceo su bizi rezil etti kanınıza dokunmadımı???
Hangi salonda oynayacağız???

Hiç bir açıklama yok, kısaca tam bir kaos tam bir muamma!!!

Sayın yönetim!!!

Biz bunlarımı hakettik???

Hani öyle transferler yapacaktınızki A.İpekçi'ye sığmayacaktık???

A.Polat bulunmaz eşin dedik!

Yiğit bir başkan Yiğit Şardan dedik!

Hepimiz pembe gömlekliyiz dedik!

Malesef basket şubesini kaosa sürüklediniz, çokmu zordu bir şeye karar vermek??? vede onu uygulamak!!!

LÜTFEN ŞUBENİN HAKKINI VERİN!!

Re: Sayın Y.Şardan ve A.Dedehayır!!!!

Eyüp abi, sana nasıl saydı duyduğumu az çok biliyorsun abi. Murat Özyer haberleri çıktıktan sonra böyle bir başlık açmanı manidar buldum şahsım adına... dostlar iş üstünde görsün misali, ama lütfen yanlış anlama abi.

Eyüp bey bırakında eteklerindeki taşları döksünler , sonrasında bizimde söyleyeceklerimiz olacaktır. Camiamızı bu durumlara düşürenler akşamları rahat uyuyormudur acaba ? çok merak ediyorum :(

Kaan Can Garip' Alıntı:
Eyüp abi, sana nasıl saydı duyduğumu az çok biliyorsun abi. Murat Özyer haberleri çıktıktan sonra böyle bir başlık açmanı manidar buldum şahsım adına... dostlar iş üstünde görsün misali, ama lütfen yanlış anlama abi.
Kaan ne kastettiğini daha açık yaz!
Yazdıklarım ne Murat hoca ile ilgili nede Erman hoca ile ilgili, ben yönetimin karar veremeyerek vermiş olduğu zararı anlattım.

Kaan Can Garip' Alıntı:
Manidar olan ne kaan kardeş ?

Sömürge olmuş bir Erkek Basketbol Şubesi istemiyoruz!!!!

Çekin ellerinizi şubenin üzerinden!!

Tertemiz,o basketbol topu olmadığı için Antrenman yapamayan ama Galatasaray Sporcuları dediğimiz herşeyden önemlisi bizim şubemiz dediğimiz ERKEK BASKETBOL ŞUBESİNİ istiyoruz.

Bizlere bunları hak görenlere YAZIKLAR OLSUN!!!!

Eyüp abi, cevdet abi ;

benim manidar bulduğum belki komplo teorisi ama aklımdan geçen, aslında yazıp sinir bozmak istemezdim ama sordunuz. Eyüp abi Murat hoca'yı ne kadar çok sevdiğini biliyorum, kalmasını en çok isteyenlerin başında geliyorsun. ben forum daki Muarat hoca muhalefetinde olanlara birazcık da olsa bakın bende bu olanlardan şikayetçiyim demek istedin gibi geldi. daha öncede acabilirdin böylke bir başlık..

Kaan Can Garip' Alıntı:
Eyüp abi, cevdet abi ;

benim manidar bulduğum belki komplo teorisi ama aklımdan geçen, aslında yazıp sinir bozmak istemezdim ama sordunuz. Eyüp abi Murat hoca'yı ne kadar çok sevdiğini biliyorum, kalmasını en çok isteyenlerin başında geliyorsun. ben forum daki Muarat hoca muhalefetinde olanlara birazcık da olsa bakın bende bu olanlardan şikayetçiyim demek istedin gibi geldi. daha öncede acabilirdin böylke bir başlık..
Ben kendi adıma söyleyim , Eyüp bey böyle bir şey düşünmez. bizler için kişiler önemli değildir kardeşim.

Cevdet Akay' Alıntı:
[quote="Kaan Can Garip":209dmtj0]Eyüp abi, cevdet abi ;

Ben kendi adıma söyleyim , Eyüp bey böyle bir şey düşünmez. bizler için kişiler önemli değildir kardeşim.[/quote:209dmtj0]
doğrudur abi, şu sıralar o kadar kafalar karışık ki, aklımdan saçma sapan şeyler geçiyor. paranoyak oldum.

Kaan!
Bu konu ne murat hoca ile ilgili neden erman hoca ile ilgili, net bir şekilde söylüyorum!
Daha önce açmadım çünkü herkes gibi bende hep bir şeyler olacak düşüncesiyle bekledim, şimdi içinde olduğumuz duruma bakıyorum kahroluyorum!
Bu tablonunda tek sorumlusu Başkanımız A.Polat 2.Başkanımız Yiğit Şardan vede Şube sorumlumuz A.Dedehayır!
Malesef gereken kararları alamadıkları için şubeyi kaosa bizleride umutsuzluğa sürüklediler!
Bende değerli yöneticilerimize buradan saygılı bir şekilde eleştri yapıyorum!!

LÜTFEN ŞUBENİN HAKKINI VERİN!

SAKİN OLUN ARTIK ! Şube karışık sizler daha da karıştırıyorsunuz.Bizler sakin olmalıyız.Bizleriz bu klubun gerçek sahipleri.

quote]
doğrudur abi, şu sıralar o kadar kafalar karışık ki, aklımdan saçma sapan şeyler geçiyor. paranoyak oldum.[/quote]
Kaan kardeş senin nezlinde diğer arkadaşlarada söyleyeceğim. Teorileri bırakın , kafalarınızı sakinleştirin ve yeni sezona hazırlanın. Bu kafa yapısıyla sağlıklı şeyler yapamayız. Bütün kararlar alınsın , transferler bitsin bizlerde ona göre sağlıklı düşünüp kararlarımızı veririz.

Okan BAKIR' Alıntı:
Kerem SEÇER":1psx84qe]Yazacaklarımı ultrAslan.com'da yazmış bulunmaktayım. Artık birbirimize girmeye gerek yok. Olan bize oluyor. [url="http://www.ultraslan.com/forum/Oku.asp?Konu=14531' Alıntı:
http://www.ultraslan.com/forum/Oku.asp?Konu=14531[/url]

okuyacaktım ama üye girişi istedi? :roll:[/quote:1psx84qe]

Basketbolla ilgili bir başlığımız var ama bu branşla yakından ilgilenenler olarak yaklaşık 2 aydır bilgisayar başında yada şubeden insanlarla telefon trafiğine girerek birşeyler olmasını beklemek artık sıkıntı vermeye başladı. Herkesin birbirine "Nereye gidiyoruz" diye sormaya başladığı bir ortamda şube yöneticilerimizin hala "Çok güzel takım kuruyoruz, herşey çok güzel olacak" demeleri iyice tatsızlığa yol açmaya başladı.

Şube yönetiminden başlarsak;

Hepimizin bildiği gibi Ahmet Dedehayır şubemizden sorumlu yönetici ama gelen haberlere göre Yiğit Şardan?ın bu görevi devralacağı söyleniyordu. Aylar geçti söylentiler hala devam ediyor. Şu anda kimse şubeyle kim ilgileniyor konusunda bile fikir birliğine varabilmiş değil.

Sponsora geçersek;

Cafe Crown ile devam eden sözleşmemiz hepinizin malumu. Gerek Fenerbahçe?ye verilenler ve bize verilenler açısından gerekse de transfer ve hoca seçiminde kulüpten daha çok söz hakkına sahip olduklarının söylentisi yakından ilgilenenler üzerinde sponsor kuruluşa karşı iyice bir nefret oluşmuştur. Bundan az çok haberdar olan basketbol yönetimimiz Telekom ile anlaşmaya çalışmış ancak amatörce atılan adımlar yüzünden elimiz boş kalmıştır. İstemediğimizi söylediğimiz Cafe Crown ile devam etmekteyiz şu anda ve sponsordan kimse memnun değil.

Salon konusuna gelirsek;

Henüz nerede oynayacağımız belli değil. Numaralıdan kombine alanlara basketbol kombinesi verildiği söyleniyor. Bu da İpekçi yollarının bize göründüğü demek ama orayı dolduracak hiçbir adım yok.

Hoca konusuna gelelim;

Hepimizin çok sevdiği Murat Özyer?in sözleşmesi sezon sonunda sona ermişti. Bunun üzerine Aydın Örs ile ilgilendiğimiz iddia edildi. Bu sadece iddia. Erman Kunter?le görüştüğümüz ve anlaştığımız hatta sözleşme imzaladığımız da gerçek. Ama her ne olduysa bu sözleşme bir anda bozuldu ve hocasız kaldık. Burada gelecek oyuncular üzerinde anlaşmazlık olduğu söylendiği gibi Ülker?in Erman Hoca?yı istemediği de aynı şekilde bir söylenti.

Peki hocasız kalan yönetimimiz daha sonra ne yapıyor ona dönelim;

Sezon sonu yüzüne bakmadığı Murat Hoca?ya Cuma günü teklif götürüyor. Bu konuda da çeşitli söylentiler var. Ahmet Dedehayır?ın Murat Hoca?yı istemediği ve yerine koç aradığı ancak Yiğit Şardan?ın Murat Hoca?nın başka takımla anlaştığı halde beklemesini istediği. Bu takımın Beşiktaş olduğu bazılarımız tarafından da biliniyor.

Peki şu anda ne oldu;

Başka koç arayan yönetimimiz bulamayınca istemediği koça geri döndü. Bu nasıl bir yönetim anlayışıdır dehşetle izliyoruz.

Transfere gelirsek;

Rakiplerimiz kadrolarını çoktan kurdular. Fenerbahçe yerli kadro kalitesinin üstüne oturmuş yabancı kadrosuyla, Telekom ses getirecek transferleriyle ve aynı şekilde Efes başarılı bir koç ve kariyerli yabancılarla şu andan bizden 5 gömlek daha üstünler. Peki biz ne yaptık? Şube yönetimini belirleyemedik? Yarın sabah sözleşme imzalanacağı söylense de koçumuzu belirlemedik. Yabancı oyuncuların hiçbirinin sözleşmesi yok. Dee hariç ama o da gidecek zaten istenmiyor. Yerli oyuncularımızdan Fatih, Cemal ve Cenk gitti gelen yok.

Peki biz nereye gidiyoruz? Bu belirsizlik ne zaman sona erecek? Basketbolla yakından ilgilenen herkes endişeli, gergin ve sinirli. Bu süreçte suçlu kim? Gelecek sezondan beklentilerimiz ne acaba yada kaç kişi iyi düşünüyor?

Bu konuları tartışabileceğimizi düşündüğüm ve fazla ilgilenme fırsatı bulamayanlar için bilgilendirme yaptığım bir konu açarak herkesten cevaplar bulmasını rica ediyorum.

İyi akşamlar.

Sevgili yöneticilerimiz!

LÜTFEN ŞUBENİN HAKKINI VERİN!!!