Seda Tekindağ

Seda tekindağ 84 doğumlu geleceği var bence ii oynuyo bence yürekli oynuyo.Sanırım ii bir Galatasaraylı.Zaten bizede Fatih Terimin dediği gibi yüreğini ateşin içine atcak basketci lazım değilmi.Çok ii istatislikleri olmasada bence uzun yıllar bizle oynar.Seda Tekindağı destekliyorum.Başarıları görmek için sabırsızlanıyorum.
(BU ARADA Bİ NOT GS-BÜYÜK KOLEJ ERKEKLER LİGİ MAÇINDAN SONRA AHMET CÖMERTTE GENE GS BAYANLARLA-ORİM CAM IN MAÇI VARDI BİZİM ERKEK TAKIMI GUARDI RONALD JOHNSON trübindeydi baktım özellikle maçın son dakkaları yanyanaydık adamın kanı sarı kırmızı akmaya başlamış.Rakip takımı ıslıklamaya çalışıyo ıslık çalamıyo bağırıyodu:).Süpersin adamın RONALD JOHNSON

Re: sEDA tEKİNDAĞ

kempes89' Alıntı:
Seda tekindağ 84 doğumlu geleceği var bence ii oynuyo bence yürekli oynuyo.Sanırım ii bir Galatasaraylı.Zaten bizede Fatih Terimin dediği gibi yüreğini ateşin içine atcak basketci lazım değilmi.Çok ii istatislikleri olmasada bence uzun yıllar bizle oynar.Seda Tekindağı destekliyorum.Başarıları görmek için sabırsızlanıyorum.
(BU ARADA Bİ NOT GS-BÜYÜK KOLEJ ERKEKLER LİGİ MAÇINDAN SONRA AHMET CÖMERTTE GENE GS BAYANLARLA-ORİM CAM IN MAÇI VARDI BİZİM ERKEK TAKIMI GUARDI RONALD JOHNSON trübindeydi baktım özellikle maçın son dakkaları yanyanaydık adamın kanı sarı kırmızı akmaya başlamış.Rakip takımı ıslıklamaya çalışıyo ıslık çalamıyo bağırıyodu:).Süpersin adamın RONALD JOHNSON

Hevesini kırmak istemem ama RON' un kız arkadaşı bizim bayan takımında oynuyor ;) Crystal ;)

Ronla Crystal zaten universite yillarindan beri birlikteler.
Birlikte Israile gittiler simdide Turkiyeye geldiler.

Seda yla ilgilide umarim son zamanlardaki cikisini surdurur.

sanırım 3 yıldır birlikteler..

seda ise, çıkışı var ama son maça iyiye giden seda yoktu pek bence.. ve sevgili topik sahibi arkadaş bu maça bakarak sedayı başarılı bulmasını pek anlayamadım.. ama bundan 2 önceki ve 3 önceki hazırlık maçlarını keşke izleseydi..

Geçmiş olsun sevgili Seda

Sevgili Seda bu gün ameliyat oldu.
Sezon içinde burnuna aldığı 2 - 3 darbe sonucu , burnunda sorun yaşayan oyuncumuz, bu gün Acıbadem Hastahanesinde geçirdiği bir ameliyatla sorunlarından kurtuldu,
Kendisine acil şifalar diliyoruz,