Seimone Augustus

Arekadaşlar , Seimonın son mesajı twitterda
Thanks gala fans for all the love, the team should have an awesome season, ill always have a special place in my heart for you gala. LOVE!
gs lılara tüm bu sevgiler için tşk ediyor , takım muhteşem bir sezon yaşayacak diyor , gs funları için her zaman kalbimde özel bir yer var diyor , sevgiyle diyor

Seimone genç bir oyuncu, 27 yaşında. Bu sene, önümüzdeki sene ve hatta daha sonraki sene bile olmasa daha sonra da bu formayı gelip giyme ihtimali var. O yüzden forması emekli edilsin diyemiyorum, elbet tekrar giyecek bu formayı. Fakat biz de onun formasını ona saklayalım, basketbolu bıraktığı gün de tavana asalım formasını. Bunu yaptıracak kadar emeği var da, hepimizden daha Galatasaraylı yüreği var.

Bizim taraftar olarak yapmamız gereken ve yapabileceğimiz bu. #33 Seimone Augustus hep bizimle olsun, sadece formasıyla olsa da...

Bu fikir hoşuma gitti.

Seimone, emeğin ve yüreğin için sana sonsuz teşekkürler. Umarım Tanrı sana bundan sonra sakatlık,hastalık,kaza,bela vermez, yolun hep düz olur ve günün birinde (belki gelecek sene) tekrar yolunu buraya düşürür. Unutulmayacaksın prenses. Güle güle...

o mesajı okuyunca çok moralim bozuldu gözlerim doldu birden. bir veda yazısı ancak bu kadar anlamlı olabilirdi. ama bende aras kardeşime katılıyorum yaşı genç ve ileride muhakkak birdaha gelecektir yenilmez armadaya.. seni çok seviyoruz simone herzaman kalbimizdesin...

Cevap: 33 # Seimone Augustus

Dün twitterdan mesajı yayınladığında gözlerim yaşardı resmen. Bir oyuncu kendisini bu kadar mı çok sevdirir? Umarım ilerde tekrar bu forma altında oynarsın. Seni çok çok özleyeceğiz Seimone.

Spartak Moscow denmiş Augustus için inşallah Euroleaguede aynı grupta oluruz.

Final Fourda Euroleaguede Feneri elerler inşallah :D Finalde karşılaşalım harika olur :)

Spartak Moskova böyle 2.sınıf Amerikalıları almazdı ama?

Yolun açık olsun Seimone, önümüzdeki sene yine burada olacağına canı gönülden inanıyorum.

Spartak önümüzdeki sene Eurocup'ta mı yoksa?
İnşallah önce WNBA'de sonra Euroleague'de çok başarılı olur. Mümkün oldukça maçlarını takip edeceğim ve tekrar parçalıyı giyeceği günü bekleyeceğim.

keşke klüp bir güzellik yapsada 33 numarayı kimse giymese. Augustos gelince ona bahşettiğimiz 33 numarasını giyse.. Seimone kalbimizde ve aklımızdasın. Ve biz seni hep bir gün bekleyeceğiz dönüşünü...