Seneye formalarımız nasıl olsun ?

3 bant la anlaşamamız güzel olmuş gerçekten inşallah murat abinin dediği gibi erkeklerde de adidas olur ama lesconada teşşeküür etmek lazım imkanların yettğince güzel formalar yaptılar gerçekten

Basketbol formalarımız Adidas ise ne mutlu bize.Bence basketbolun en büyük markasıyla anlaştık.Formaların dizaynı ise futbol formalarımızla aynı olsun.Çünkü gelen seyirci ile takım arasında dizayn farklılığı olmamalı.Turuncuda olsun,parçalıda olsun,3 çizgilide olsun.Tüm sportif alanda bence aynı dizayn formalar giyilmeli.Sezona bütün kulüp halinde girilmeli.

Amerikadaki örnekleri gibi formanın önünde galatasaray yazması ve numaraları daha büyük olması fena olmaz. NBI formalarını anımsatması kotümü olur

005.jpg

Kesinlikle sade bir parçalı olsun...Belki abes kaçacak ama tüm şubelerimizle bir bütün oluşturulması açısından,yani mesaj niteliğinde bir turuncu formada olmasını isterim...

dün M.Köy deki çadıra uğradım. Turuncu Kewell forması almaya gitmiştim. orda bir görevliye sordum yeni basketbol formaları çıktı mı diye. bana bilgisinin olmadığını söyledi ve parçalı futbol formaları arasına sıkışmış çubuklu lescon formalarını gösterdi. 100 milyon param vardı. bastım parayı aldım basket formasını bir daha bu fırsatı yakalayamıyacağımı bilerek. 2 hafta sonra almanyaya dönüyorum ve belkide 6 yıl sonra ilk kez futbol forması almamış olacağım. benim gibi nice taraftar vardır. lütfen artık GS yönetimi basketbola gereken önemi versin. storeda her türlü akla gelmeyecek ürün var ama bir basketbol forması bulamıyorsun..bir şube böyle kalkınmaz.

parçalı forma olmalı fakat yazıların rengi siyah olmamalı beyaz yada sarıya kırmızı kırmızıya sarı gibi zıt bi şekilde olmalı bir beyaz forma olmalı

Futbol takımında ki formaları basketbol'a uygulamak zor gözüküyor.Zaten bizimde istediğimiz aynısını yapın değil.Sadece benzesin ve güzel olsun yeter.Üstünde ASLAN ARMA olan her şey güzeldir zaten.Ama lütfen biraz daha pazarlama da ilerleyelim.Store denilen yere gittiğimde bir basketbol forması alabileyim.

Ali Bozgeyik' Alıntı:
Kesinlikle sade bir parçalı olsun...Belki abes kaçacak ama tüm şubelerimizle bir bütün oluşturulması açısından,yani mesaj niteliğinde bir turuncu formada olmasını isterim...

aynen katılıyorum turuncu olabilir.ayrıca kesinlikle parçalı olmalı çünkü çubuklu ve düz sarı son senelerde fenerbahçeyle özdeşleşti.aynı şekilde biz de parçalı ve kırmızıyı benimsedik.sonuç olarak forza parçalı !