Seneye formalarımız nasıl olsun ?

Gerçekten de formalar şahane.Geçen sene bir aralar Uleb Cup forması stoklarda vardı.Fiyatı da 59 YTL idi yanlış hatırlamıyorsam.Futbol formalarında olduğu gibi bedenine göre fiyatlar değişir mi arkadaşlar?

arkadaşlar size bir müjde vereyim bugün imza töreni öncesi klup binası önüne adidas arabası yanaşmıştı galiba yanlış görmediysem basket formalarını indiriyorlardı(bu arada bi ayrıntı adidas arabasının üzerinde emre dolaroğlunun resmi vardı ona bakıym derken dikkatimi cekti)

Mehmet Can ILIMAN' Alıntı:
Gerçekten de formalar şahane.Geçen sene bir aralar Uleb Cup forması stoklarda vardı.Fiyatı da 59 YTL idi yanlış hatırlamıyorsam.Futbol formalarında olduğu gibi bedenine göre fiyatlar değişir mi arkadaşlar?
İnternetten alırsın 59 ama storeden 50ytl

hele şükür ya yıllardır dandik dandik formalarla oynuyorduk nihayet adam gibi bir tasarım ve markayla bize yakışanı bulduk ama keşke çubuklu forma olsa diye de içinden geçirmiyor değil insan

Umarım Adidas'da Lescon gibi önemli bi uleb maçında t-shirt dağıtır:) Kastım beleş olması değil hala severek o t-shirt ü giydiğim ve kendimi maçta gibi hissettiğim içindir:))Ne maçtı ama beee:)))
Bu arada Asvel maçıydı yanlış hatırlamıyosam fener maçıyla beraber en dolu haliydi salonun:))

son zamanlarda gördüğüm en güzel font bi formada..bunları yapan adam keşke bide futbol formalarındaki fontlara el ataydı..orda ne kadar kötüyse burda bi o kadar güzel..8 veya 24 numarayi alasım geldi bi an.. :)

Burak Uzundere' Alıntı:
5 numarayıda Stickland almış onun gecen sene kime ait oldugunu herkes biliyor...Görünce duygulandım yemin ederim...
3 sene önce de 5 numaralı formayı malik dixon giyerdi bende görünce duygulandım

Eren Aydın' Alıntı:
Umarım Adidas'da Lescon gibi önemli bi uleb maçında t-shirt dağıtır:) Kastım beleş olması değil hala severek o t-shirt ü giydiğim ve kendimi maçta gibi hissettiğim içindir:))Ne maçtı ama beee:)))
Bu arada Asvel maçıydı yanlış hatırlamıyosam fener maçıyla beraber en dolu haliydi salonun:))

Basketbol için de ürün çeşitliliği artmalı sadece forma ile sınırlı olmasa çok iyi olur.

Mesela geçen sene Hite ın yüzünün olduğu altında da 'uçan adam' yazan bir t-shirt un olmasını çok isterdim :( umarım bu sene bu atağa kalkarlar bu kadar yatırım yapmışken bu işin pazarlamasını yapmaları lazım artık..