Seneye Guardımız kim olsun?

Türk oyun kurucumuz kim olsun

• Kullanılan toplam oy
    87
Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="semih çiğdem":1p9g9ite]Bu arada ankette Tutku AÇIK nie yok anlamadım açıklarsanız sewinrim :roll:
Senelerdir taraftarımıza , oyuncumuza abuk - subuk hareketler yapan , en iyi olduğumuz dönemlerde bile yaptığı açıklamalarla bizi yok sayan bir oyuncuyu ankette nasıl görmek istersin anlamıyorum ?? Bu adamın Galatasaray taraftarının gözünde Mirsad'dan ne farkı var ki ?[/quote:1p9g9ite]Yaw haklısınız ama tutkunun oyun sitili çok hoşuma gidiyor.Sadece sordum ben zate cevabımıda aldım.

Mehmet E. Güneş' Alıntı:
Kim mi olsun?

Okan hoca yanında Işılı da getirsin , sacını da 3 numaraya vurdurdu mu al sana taş gibi guard.
:) :) :) :) Atkins ten basarılı olacağı kesin

Business League'de yarı finaller oynanacak, scout yollamak lazım. Böyle hem idareci hem guard bulabiliriz. Küçüldüğümüze göre, aynı anda iki farklı alanda çalışan insanlar gerekiyor.

Gökçe&Alperen,

Ben zaten lüks olmayacak derken alacağı paraya göre demek istedim. Ne kadar aldığını bilmiyorum ama bu takımda kalmak isterse azaltması lazım.

Ben Dee Brown'ı hemen alalım diyorum, Dee ve Cüneyt bu sene çok iyi olur!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Ben Dee Brown'ı hemen alalım diyorum, Dee ve Cüneyt bu sene çok iyi olur!
Dee Brown mantıklı bir hamle olur
Cüneyt ücretinde indirim yapılması halinde kadroda tutulmalı
Hakan Demirel le ilgilenilmeli
Dee Cüneyt Hakan demirel bir numarayı rahat götürürler

Can Akan' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":l9ejojmn]Ben Dee Brown'ı hemen alalım diyorum, Dee ve Cüneyt bu sene çok iyi olur!
Dee Cüneyt Hakan demirel bir numarayı rahat götürürler[/quote:l9ejojmn]
3 guard biraz fazla kaçmaz mı be abim :roll:

Dee Cüneyt Hakan demirel bir numarayı rahat götürürler[/quote]
3 guard biraz fazla kaçmaz mı be abim :roll:[/quote]
3 Guard gerekli bence Cüneyt zaman zaman 2 ye de kaydığı için çok problem olmaz

Can Akan' Alıntı:
3 guard biraz fazla kaçmaz mı be abim :roll:[/quote]
3 Guard gerekli bence Cüneyt zaman zaman 2 ye de kaydığı için çok problem olmaz[/quote]
ben takım bütçesi ve hedefleri açısından söylemiştim yoksa alternatif her zaman iyi ve gereklidir

Emre Evren İçöz' Alıntı:
[quote="Can Akan":262y4zcg]Dee Brown mantıklı bir hamle olur
3 guard biraz fazla kaçmaz mı be abim :roll:[/quote:262y4zcg]
3 Guard gerekli bence Cüneyt zaman zaman 2 ye de kaydığı için çok problem olmaz[/quote]
ben takım bütçesi ve hedefleri açısından söylemiştim yoksa alternatif her zaman iyi ve gereklidir[/quote]
o bakımdan haklı olabilirsin Evren Zaten Cüneyt ücretinde indirim yaparsa kalsın dedim Hakan Demirelin zaaten öyle aman aman bir paraya oynadığını sanmıyorum

Can Akan' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":3k9au9mt]Ben Dee Brown'ı hemen alalım diyorum, Dee ve Cüneyt bu sene çok iyi olur!
Dee Cüneyt Hakan demirel bir numarayı rahat götürürler[/quote:3k9au9mt]
Dee hızlı hücüm yapar,Cüneyt'de bol bol üçlük atar.Sete set hücümda da yine fıtık oluruz,ne yapacağını bilmeyen bu oyun kurucularla.Dee'de Cüneyt'te oyun kuramayan bir numaralar.Böyle oyuncular yerine takım arkadaşlarını kullanabilen,gelecek vaat eden oyuncular alınmalı.
Hakan(kısa ve orta vadeli),Soner ya da Mehmet transfer edilebilir.
Ender ve Can ise hata üstüne hata yapan takım düzenini bozan oyuncular.Bunlarla daha da geriye gideriz.Kalsınlar mümkünse.