Son Şansımız! Galatasaray-Karşıyaka {Pazar Olmalı}

gerçekten çok kötüyüz biliorum çok zor ama bir başlangıç için son şansımız bana göre içereki karşıyaka maçı. herşeyimizle destek için orda olmalıyız. Ayrıca maçın Pazar günü olmasını istiyoruz.. Cumartesi ile çakışmaması için

Cumartesi maçtan çıkıp topluca Sami Yen'e geçilebilir aslında.Aferin Salim'im.Güzel fikir.

abi isterse gece 5 te olsun dersanem olsun okulum olsun bacağım sakat olsun nolursa olsun ben ordayım ve ölene kadar şunu sölücem:saldır saldır galatasarayımm
acayip gaza geldim acayip hırslıyım şimdiden yeter artık yaaaaa

Futbol maçından hele ki derbi maçından önce kimse gelmez basket maçını izlemeye.10un yerine ara sokaklarda eğlenmek tercih edilir...O yüzden sanmıyorum topluca gidileceğini filan..

Pazar olur inşallahta belki 5-10 kişi daha fazla olur..

Ayrıca maçın başından sonuna attığımız basketler kutlanıp, rakip hücumlarında gürültü yapılmayacaksa, yani maç dikkatle takip edilerek gidişata göre tepki verilmeyecekse 5 kişi de gitse, 5000 kişi de gitse fark etmez. Maç boyu alakasız şarkılı tezahüratlar sahada oynayanlara, yönetenlere zerre etki etmiyor. Bu durum futbolda da geçerli, basketbolda da, voleybolda da, güreşte de... Kimse kusura bakmasın.

coolidge' Alıntı:
Bu maç kalan haftalara bakınca en alınabilir maç olarak duruyor. Kaybedersek düşeceğimiz kesinleşir (play-out'ta yabancı sayısı bire inecek). Sonraki hafta da Tekel'le sonuncuyu belirleyecek bir maç yaparız. Abarttığımı düşünenler şuradan fikstüre bir baksın:

http://turkbasket.com/haberanasayfa.asp?m=1&hid=31559

Diğer topikte play of'a kalacağımızdan zerre kadar şüphem yok demiştim ama yukardaki fikstürü görünce içim karardı...Sebep olanlara yönetiminden,teknik heyetine, sporcularına kadar yazıklar olsun...

zaten ilk yaridan hatirliyoruz fiksturu..dogru soylemek gerekirse...fena korkuyorum...Birisi lutfen ic acici biseyler yazsin...kurtatiriz desin...soyle olacak boyle olacak desin...sunlari kazaniriz desin

yoksa ben baya umidi kaybettim...cok ama cok moral bozucu

roberto baggio' Alıntı:
halil bugün bıraksın kalan maçları en az 1500-2000 seyirciye oynar umut ettiğimizden çok fazlasını kazanırız.

Roberto Baggio; diğer adminleri düşünürsek benim sana karşı bir yaptırımım ya da art niyetim hiç olmadı ama bu son mesajına takıldım açıkçası.

Farzı misal Halil ÜNER yarın istifa edip takımın başından ayrıldı; Karşıyaka maçında nasıl 1500-2000 taraftarı toplayacaksın salona ? Insanlar bilgi sahibi olsun ....

Futbol takımı şampiyonluğa gider iken tribünler dolmuyor, küme düşmeye giden basketbol takımı için tribünlerin dolmasını beklemesin kimse. Türkiyede gerçek basketbol seyircisi çok az. Gerisi takım iddialıyken maça giden takımın iddiası yokken salonun yolunu unutan kişiler..

H.Ü gitsin yine kimse gitmez salona. Anca 3-5 maç alır da gaza gelirsek 300-500 kişi toplanır.

herkes gelmeye çalışsın belkide bu maçı taraftar desteğiyle aşacağız ve belkide bu maçı alarak kümede kalacağız kimbilir..

Tek kelimeyle son şansımız.Play-aut'ta kesin gideriz.Yabancılar bizim takımın %80'i.Ayrıca o tercih de çok zor olur.Bence olay seyirciden çok takımda bitiyor.Bir türlü ciddi bir maç oynamıyorlar.Takım havası yaratamıyorlar.İlk dakikadan son dakikaya kadar belli bir ciddiyet yakalarsak kazanırız.4. periyotta aklın başına gelip çırpınırsan maç alamazsın.Bir de seyirci olarak da toparlanmamız gerekiyor.Oyuna yeteri kadar etki edemiyoruz.Basketlerden sonra sevinç,rakip hücumdayken yuhalama ve korna bile yeterli.Malesef bestelerin çok etki etmediğinin ben de farkına vardım.Tabi ki tezahüratsız olmaz ama çok ses çıkaran ve lüzumlu besteler gerekir.Mesela SONUNA KADAR CİM BOMLUYUZ BİZ hiç fena değil.