SpeeDee!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MalibudA; transfer resmi kaynaklarca onaylandığı için başlık açtın değil mi?

Not: Adını soyadını bilip ona göre hitap etmek isterdim...

Re: DEE BROWN

Birazdan resmi sitemizde açıklayacak!
DEE BROWN GALATASARAY'DA!!!

Dee Brown Galatasaray Cafe Crown?da

Galatasaray Cafe Crown geçtiğimiz sezon NBA takımlarından Utah Jazz?da forma giyen Dee Brown?u kadrosuna kattı.

1.85 m. boyundaki Dee Brown oyun kurucu pozisyonunda görev yapıyor.

Galatasaray Cafe Crown?un 4. yabancı oyuncusu olan Dee Brown, Illinois Koleji mezunu. 2006 yılında Utah Jazz tarafından 2. tur 16. sırada draft edilen oyuncu geçtiğimiz sezon ortalama 9 dakika sahada kaldı ve 1.9 sayı ve 1.7 asist istatistikleriyle oynadı.

Lise yıllarında aynı zamanda iyi bir Amerikan futbolu oyuncusu olan Dee Brown aynı zamanda basketbol takımında da oynuyordu. Bölgesindeki birçok basketbol yazarı tarafından en iyi 20 lise oyuncusunda biri olarak gösterildi.

Dee Brown, Illinois Koleji?ndeki ikinci sezonunda 13,3 sayı 4,5 asist ortalamaları ile Utah Jazz?da da takım arkadaşı olduğu Deron Williams?tan sonra takımına en çok katkı yapan isim oldu.

Dee Brown
Mevki: Guard
Doğum Tarihi: 17.08.1984
Geldiği Takım: Utah Jazz (ABD-NBA)
Kolej: Illinois
Boyu: 1.83 m
Kilosu: 84

kaynak:resmi site

olaabilir tabi ya cokta iyi olur dee sana çok güveniyoruz

beyler brown carsamba gunu ıstanbul daymıs yanı ttnet kupasında persembe gun ki bjk macında belkı oynar ha alabılırmı?

Re:

Mert Yigit Kazan' Alıntı:
Hakan Köseoğlunun iyi 3lük atanı bide iyi serbest atış atanı bide bide...... :D :D

bide nba da oynamışı bi de amerika genç milli takımda 70 atanı bide heralde kendisinden 3-4 kat daha fazla kazananıdır ;)

Re: Re:

Alp Erdem' Alıntı:
[quote="Mert Yigit Kazan":f85a1]Hakan Köseoğlunun iyi 3lük atanı bide iyi serbest atış atanı bide bide...... :D :D

bide nba da oynamışı bi de amerika genç milli takımda 70 atanı bide heralde kendisinden 3-4 kat daha fazla kazananıdır ;)[/quote:f85a1]

Bide biraz daha esmeri :p

Re:

Mert Yigit Kazan' Alıntı:
Hakan Köseoğlunun iyi 3lük atanı bide iyi serbest atış atanı bide bide...... :D :D
hangi kriterlere göre hakan köseoğluyla karsılastırdın???
oyunları hiç benzemiyor,hakan koseoğlu tamamen tempoyu ayarlayan sürekli düşüren bir oyun kurucu,garanti şut atan,yetenekleri sınırlı ama akıllı bir oyuncu,dee brown ise daha cok tempo yapan bir adam,karsılastırma yaparken biraz mantıklı isimler lütfen,o zaman senin mantıgınla benimde daha iyi sut atan daha hızlı(85 kiloyum) :D daha iyi serbest atan halim...

Re: Re:

Cihat Cetin' Alıntı:
[quote="Mert Yigit Kazan":f29fa]Hakan Köseoğlunun iyi 3lük atanı bide iyi serbest atış atanı bide bide...... :D :D
hangi kriterlere göre hakan köseoğluyla karsılastırdın???
oyunları hiç benzemiyor,hakan koseoğlu tamamen tempoyu ayarlayan sürekli düşüren bir oyun kurucu,garanti şut atan,yetenekleri sınırlı ama akıllı bir oyuncu,dee brown ise daha cok tempo yapan bir adam,karsılastırma yaparken biraz mantıklı isimler lütfen,o zaman senin mantıgınla benimde daha iyi sut atan daha hızlı(85 kiloyum) :D daha iyi serbest atan halim...[/quote:f29fa]

Rakip sahayı geçme hızlarına göre karşılaştırdım

oh bee :D sonunda beklenilen transfer gerçekleştirildi.. peki DEE BROWN hakkında bilgisi olan varmı ismini duymustum filan ama hiç izlememiştim .. video'su filan varsa link verin izleyelim!! hepimize hayırlı olsun :)

Re:

Burak Ceyhan' Alıntı:
oh bee :D sonunda beklenilen transfer gerçekleştirildi.. peki DEE BROWN hakkında bilgisi olan varmı ismini duymustum filan ama hiç izlememiştim .. video'su filan varsa link verin izleyelim!! hepimize hayırlı olsun :)

burak arkadaşım onun yeteneklerinin bir kısmını gösteren şöyle bir video var http://youtube.com/watch?v=KuaKUy1V4Fo eminim daha iyilerin galatasaray formasıyla seyredeceğiz

beni tatmin etmedi bu transfer avrupada adı duyulmuş bir adama ihtiyacımız vardı. Solomon nbade 2001de 5.5 sayı ort ile oynamış bizimki 1.9 sonra mitchell üniversitede 16 sayı ort ile oynamış bu 14 oynamış boyu 1.83 türkiye liginde ezilebilir. İnşallah yanılırım 1.1 milyon euro verildiyse de var bişi bu adam da diorum ama perşembe oynar mı peki

Re:

berkancatal' Alıntı:
beni tatmin etmedi bu transfer avrupada adı duyulmuş bir adama ihtiyacımız vardı. Solomon nbade 2001de 5.5 sayı ort ile oynamış bizimki 1.9 sonra mitchell üniversitede 16 sayı ort ile oynamış bu 14 oynamış boyu 1.83 türkiye liginde ezilebilir. İnşallah yanılırım 1.1 milyon euro verildiyse de var bişi bu adam da diorum ama perşembe oynar mı peki

zuhahahahahahhahahahaha Güldüm .

ne gülüon kardeşim uleb maçlarından sonra ben de sana gülerim avrupa tecrübesi yok bi kere önemli bişi bu. Mitchellın ortalamalarından daha kötü

Re:

berkancatal' Alıntı:
ne gülüon kardeşim uleb maçlarından sonra ben de sana gülerim avrupa tecrübesi yok bi kere önemli bişi bu. Mitchellın ortalamalarından daha kötü
izlemeden hic bisi demeye hakkın yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...