Spirou Charleroi: 64 - Galatasaray CC: 62

Hepimiz şu an Efes maçına konsantreyiz ama Avrupa'daki kader maçlarmızdan biri olan Charleroi maçı salı günü (08.07.2007 saat 20:05 olarak uleb'in resmi sitesinde gözüküyor)ve şu güne kadar deplasman maçlarımızı canlı yayınlamayan(Girona banttan saymıyorum) Kanal 24 bugünkü avrupa'da basket programında Yiğiter Uluğ Beşiktaş'ın maçından sonra bizim maçımızı canlı yayınlayacaklarını söyledi. Umarım bir aksilik çıkmaz ve bizde maçı internet üzerinden takip yerine canlı olarak hemde Yiğiter Uluğ ve Murat Murathanoğlu'nun anlatımıyla izleme şansına sahip oluruz..

Re: Spirou Charleroi - GALATASARAY CAFE CROWN

belçika deplasmanları zor olur fakat umarım gurbetçilerimiz oranın tozunu atar ve charleroiya zor bir deplasman ortamı yaratır..

kardesım iyi guzel acmısında herkes efes macına kitlenmıs valla suan bu macı aklımın ucundan degıl beynımden resetlemıs durumdayım yarınkı showda aklım :D

efes maçından çok çok önemli maç olacak.efes maçının telafisi var ancak bu maçın kesinlikle telafisi yok.yenersek grupta 2. sıra kesin gibi birşey oluyor liderlik şansımızda devam ediyor.

charleroaı hanzevasta deplasmanda , evinde de csu ya yenilmis . yani cok formsuzlar (uleb de) su an ki form grafiğimize bakarsak ben bu macı alacağımızı düşünüyorum :atki

Arda Öztürk' Alıntı:
efes maçından çok çok önemli maç olacak.efes maçının telafisi var ancak bu maçın kesinlikle telafisi yok.yenersek grupta 2. sıra kesin gibi birşey oluyor liderlik şansımızda devam ediyor.

arda keşke öyle olsaydı,fakat hemofarm maçı çok hayati..bu maç önemli fakat hayati değil..yensekde hemofarmı yinede yenmemiz zorunlu

Metin Ertürk' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":zzcd26ce]efes maçından çok çok önemli maç olacak.efes maçının telafisi var ancak bu maçın kesinlikle telafisi yok.yenersek grupta 2. sıra kesin gibi birşey oluyor liderlik şansımızda devam ediyor.

arda keşke öyle olsaydı,fakat hemofarm maçı çok hayati..bu maç önemli fakat hayati değil..yensekde hemofarmı yinede yenmemiz zorunlu[/quote:zzcd26ce]
ayrıca hemofarm kendi sahasında mac kaybetmiyor

Kanal 24' ün maçı vermesi güzel tabi bi aksilik olmaz inşallah. Charleroi şu an formsuz yenersek 2.lik kesin gibi bir şey, liderlik şansımızı sürdürürüz, maçı kazanmayı garantiledikten sonra fark lazım.. :)

ayrıca hemofarm kendi sahasında mac kaybetmiyor[/quote]

bu yıl yugolara karşı iyi maçlar çıkardı fülker ve bjk..fülker partizanı,bjk da zelezniki deplasmanda yendiler..şansımız olduğunu düşünüyorum..

Abdi İpekçi'nin dolması kadar sevindirici bir haber maçın yayınlanması..Teşekkürler haber için :)

Metin Ertürk' Alıntı:
bu yıl yugolara karşı iyi maçlar çıkardı fülker ve bjk..fülker partizanı,bjk da zelezniki deplasmanda yendiler..şansımız olduğunu düşünüyorum..

zeleznik eskiden iyi takım olabilir, ama şu aralar hiç formda değiller. Zaten gruba baktıgımız zaman sondan birinci sıradalar, 2 galibiyet, 5 mağlubiyetleri var. Bizim daha iyi işler yapmamız gerekir

bu maç için Galatasaray seyircilerine +-400 bilet ayrildi.

EuroAslan ve uA-Avrupa bu biletleri yari yariya paylastilar ve güzel bir atmosfer olacak.

EuroAslan olarak 26metre x 10metre boyunda dev bir Türkiye bayragi hazirladi, arti bir kaç koreagrafi, arti konfeti, arti maytap ...

uA-Avrupa'da birseyler hazirladi.

Izleyin ve görün ;)

bu maca insallah kesin gitmek istiyorum. Charleroi bana yakin sayilir. 1-2 saatlik yol. bu takimi canli görmek bana da nasip olur insallah.

Kuralar çekildiginden beri bu maça gitmeyi dü$ünüyordum,üstelik adima 2 bedava bilet geldi ama çarsamba günü çok önemli bir sinavim oldugu için gidemiyorum.$ansa bak!!

Neslihan Senel' Alıntı:
Kuralar çekildiginden beri bu maça gitmeyi dü$ünüyordum,üstelik adima 2 bedava bilet geldi ama çarsamba günü çok önemli bir sinavim oldugu için gidemiyorum.$ansa bak!!

abi bak ben de bilet ariyordum. yardimci olabilirmisin ? 8)

Fatih Hısım' Alıntı:
[quote="Neslihan Senel":2tho9v65]Kuralar çekildiginden beri bu maça gitmeyi dü$ünüyordum,üstelik adima 2 bedava bilet geldi ama çarsamba günü çok önemli bir sinavim oldugu için gidemiyorum.$ansa bak!!

abi bak ben de bilet ariyordum. yardimci olabilirmisin ? 8)[/quote:2tho9v65]

Abi???neyse kizmiyorum :)
Mümkün olsaydi renkta$ yollardim sana ama biletler benim adima,basketbol oynuyorum ve federasyondan adima gelen bir hediye.
In$allah bulursun.

Neslihan Senel' Alıntı:
[quote="Fatih Hısım":3g4yrzcb][quote="Neslihan Senel":3g4yrzcb]Kuralar çekildiginden beri bu maça gitmeyi dü$ünüyordum,üstelik adima 2 bedava bilet geldi ama çarsamba günü çok önemli bir sinavim oldugu için gidemiyorum.$ansa bak!!

abi bak ben de bilet ariyordum. yardimci olabilirmisin ? 8)[/quote:3g4yrzcb]

Abi???neyse kizmiyorum :)
Mümkün olsaydi renkta$ yollardim sana ama biletler benim adima,basketbol oynuyorum ve federasyondan adima gelen bir hediye.
In$allah bulursun.[/quote:3g4yrzcb]

:D:D:D:D
bak bu çook iyiydi işte.

Gruptaki önemli maçlarımızdan bir tanesi. Bu maçı kazanırsak artık rahatlıyacağız. Liderlik için şansımız devam edecek. Burada yenildiğimiz takımı umarım orda yeneriz...