Spirou Charleroi: 64 - Galatasaray CC: 62

Re: Spirou Charleroi - GALATASARAY CAFE CROWN

Efes Pilsen maçını unutup, bu maça konsantre olmalıyız.

Aslanlarımızın bu maçtan galip ayrılarak, moral bulmaya ihtiyaçları var...

Gurbetçilerimiz yoğun bir destek verecektir takımımıza. Bugün aldığımız yenilginin takım üzerinde çok büyük bir etki yaratacağını zannetmiyorum. Belçika'daki yoğun destekle beraber varsa bir moral bozukluğu, o da gider. Çok zor maç olacak ama galip geleceğimizi umuyorum. Eğer 5 numarada büyük sorun yaşamazsak maçı alabiliriz.

8 Ocak ta o salonda olucaz. Arkadaşın birinin dediği gibi uA-Avrupa da bişeler yaptı :)

bu arada bugün ligin en güçlü ekiplerinden Oostendeye kendi sahasında 81-84 yenildiler.

Bu maça çok önem veriyorlardı. Kaybetmeleri bir hayli moral bozmuştur. Gerçi bizdede farklı değil ama oyuncularımıza desteğimizle öoral takviyesini yapacağız evelallah ;)

bu maçta işmiz zor hüseyin yoksa kazanamayız.neyse 3.mağlubiyeti aldık napalım. :D maçı kanal 24 veriyo mu dediniz?.maç bittikten sonra banttan ne tadı kallr ki maçn

İki takımda kendi liglerindeki önemli macları kaybettiler.O yüzden moralleri bozuk bu ay bizim için cok zor gececek insallah kazanırız.

Murat Şimşek' Alıntı:
Spirou Charleroi - GALATASARAY CAFE CROWN maçı salı 21:05 de kanal 24 de
canlımı :shock: :shock: :shock:

Benim icin sorun yok Moskova'da,Rus Tv'si kablolu dehset bir sey.Tum maclari ULEB+Euroleague veriyor.Resmen otur basina birak MSN'i MSM'ni:)))

Uleb'te bir keresinde sabaha kadar 2 canli+3 banttan toplam 5 Uleb macini verdiler..

Turkiye'de bu maalesef yok..Millet Digiturk+D-Smart vs..ne alacagini sasirdi spor izlemek icin...TR'deki GS'liler adina sevindim....:)

Taraftar yine Hollandadaki maç gibi müthis olacaktir. Taraftar için bakilir bu maça :) Rakip takim zayif, yenmemizi umud ediyorum..

Fatih Yayla' Alıntı:
uA-Avrupa'da birseyler hazirladi.

Izleyin ve görün ;)

Vay anasına sayın seyirciler demek uA-Avrupada bir şeyler hazırladı...hmmm

GALATASARAYIMIZIN tek Trübün grubu ultrAslandır !!! uA-Avrupada onun alt grubudur bu böyle biline.

YAŞASIN BÜYÜK GALATASARAY

YAŞASIN BAĞIMSIZ ultrAslan

Erdal Güngör' Alıntı:
[quote="Fatih Yayla":21m0eppp]uA-Avrupa'da birseyler hazirladi.

Izleyin ve görün ;)

Vay anasına sayın seyirciler demek uA-Avrupada bir şeyler hazırladı...hmmm

GALATASARAYIMIZIN tek Trübün grubu ultrAslandır !!! uA-Avrupada onun alt grubudur bu böyle biline.

YAŞASIN BÜYÜK GALATASARAY

YAŞASIN BAĞIMSIZ ultrAslan
[/quote:21m0eppp]

adam bişeymi demişki abi ya :) .

Maç heyecanı sardı..

Şimdiden uA-Avrupa?ya teşekkürler. Güzel şeyler olacak..

Kanal 24?ün canlı yayınlaması çok iyi oldu. ULEB?de ilk defa deplasman maçımız canlı yayınlanacak.

uA-Avrupa?nın muhteşem şovuna televizyon başında tanıklık edeceğiz. Allah utandırmasın.

Haydi hayırlısı..