Spirou Charleroi: 64 - Galatasaray CC: 62

Re: Spirou Charleroi - GALATASARAY CAFE CROWN

Yücel Erisek' Alıntı:
Taraftar yine Hollandadaki maç gibi müthis olacaktir. Taraftar için bakilir bu maça :) Rakip takim zayif, yenmemizi umud ediyorum..
Rakip takım zayiıf diyorsun ama ilk maçta bizi burda yenmişlerdi... Sonuç olarak Avrupa tecrübeleri bizden fazla...
Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Erdal Güngör":1e1r4ccc][quote="Fatih Yayla":1e1r4ccc]uA-Avrupa'da birseyler hazirladi.

Izleyin ve görün ;)

Vay anasına sayın seyirciler demek uA-Avrupada bir şeyler hazırladı...hmmm

GALATASARAYIMIZIN tek Trübün grubu ultrAslandır !!! uA-Avrupada onun alt grubudur bu böyle biline.

YAŞASIN BÜYÜK GALATASARAY

YAŞASIN BAĞIMSIZ ultrAslan
[/quote:1e1r4ccc]

adam bişeymi demişki abi ya :) .[/quote:1e1r4ccc]
Arda Abi, abi biraz heyecanlanmış heralde... :)

ne heyecanlanması kardeşim sanki ilk defa deplasmana gidiyoruz,

benim nedemek istediğimi anlayan anladı.......

Hanzevast'ın Charleoi'yi yenmesi ne kadar ilginçse bizim de onlara yenilmemiz ilginçti.Wilkinson mıydı,kimdi?Bize karşı patlama yapmıştı .Yine çıkmazsa karşımıza iyi olur.Maçın yayınlanması süper olmuş.Bu maçı da alırsak,ilk iki garanti olur.(Bundan sonra karşılaşacağımız maçı da kazanacağımızı düşünerek)ULEB CUP gruplarında en çekişmeli grup biziz galiba.Grupda ilk 3 takım aynı puana sahip...

Yiğit Pazar' Alıntı:
Hanzevast'ın Charleoi'yi yenmesi ne kadar ilginçse bizim de onlara yenilmemiz ilginçti.Wilkinson mıydı,kimdi?Bize karşı patlama yapmıştı .Yine çıkmazsa karşımıza iyi olur.Maçın yayınlanması süper olmuş.Bu maçı da alırsak,ilk iki garanti olur.(Bundan sonra karşılaşacağımız maçı da kazanacağımızı düşünerek)ULEB CUP gruplarında en çekişmeli grup biziz galiba.Grupda ilk 3 takım aynı puana sahip...

Wilkinson aslinda iyi adamdir.NBA Tecrubesi,Ariste Euroleague tecrubesi bayagi kaliteli bir adamdir.Fakat nedense takiminda ilk 5 baslamaz.Charleroi aslinda her ne kadar Avrupada ismi de olsa,Belcikanin en buyuk klubu bana kalirsa degildir.Telindus Oostende'yi tek gecerim ve Charleroi'den cok daha kuvvetli bir takim.

Bazı yorumlarda bu maçı alırsak 2.liğimizin garanti olduğundan bahsediliyor acaba bu gerçekten doğru mu? Şu an grupta 3 takım aynı puanda ve bizim son maçımız Hemofarm deplasmanı.Yani o maça kadar iki takımında (hatta Gironanın da )tüm maçlarını kazandığını varsayarsak ki gerçekleşme olasılığı yüksek bu durumda Hemofarm a yenilmemiz durumunda 3.bile biterebiliriz ve avantaj kaybederiz yanılıyor muyum? Yani asıl kritik ve belirleyici olan son maç Hemofarm deplasmanı değil mi? Sadece bizim için değil grubun kaderi için de aynı zamanda...

Burada taraftar grupları tartışmasına girmeden oynayacağımız maçın havasına girsek kanımca daha iyi olur.

eger Hemofarm ve biz kazanirsak tur atliyoruz. ama Hemofarm maci kilit mac. Bundan sonra bütün maclari öyle ya da böyle almaliyiz. bir maglubiyet bile bizi 3. yapabilir. bu da kötü olur acikcasi. O ilk Charleroi maglubiyeti umdugumuzdan cok is acti basimiza.

Emir Kalyoncu' Alıntı:
[quote="Yiğit Pazar":2ioozkej]Hanzevast'ın Charleoi'yi yenmesi ne kadar ilginçse bizim de onlara yenilmemiz ilginçti.Wilkinson mıydı,kimdi?Bize karşı patlama yapmıştı .Yine çıkmazsa karşımıza iyi olur.Maçın yayınlanması süper olmuş.Bu maçı da alırsak,ilk iki garanti olur.(Bundan sonra karşılaşacağımız maçı da kazanacağımızı düşünerek)ULEB CUP gruplarında en çekişmeli grup biziz galiba.Grupda ilk 3 takım aynı puana sahip...

Wilkinson aslinda iyi adamdir.NBA Tecrubesi,Ariste Euroleague tecrubesi bayagi kaliteli bir adamdir.Fakat nedense takiminda ilk 5 baslamaz.Charleroi aslinda her ne kadar Avrupada ismi de olsa,Belcikanin en buyuk klubu bana kalirsa degildir.Telindus Oostende'yi tek gecerim ve Charleroi'den cok daha kuvvetli bir takim.[/quote:2ioozkej]

Bu adam Wes Wilkinson,senin bahsettiğin ise şuan Rusya'da oynayan Mike Wilkinson.

Saat 14:43 simdilik evdeyim,doktora falan gitmem lazim,rapor alacaz ya :)

Saat 20:00 gibi cikmayi düsünüyoruz,mactan 24 saat önce.Ulan Avusturya lazim olan bir yere de yakin ol,disimi kiracam var ya. :)

Takimimizin Belcika´dan galibiyetle dönmesi en büyük dilegimiz,bunun icin vargücümüzle destekleyecegimizi garanti ederim,kendi payima.

Umarim mactan sonra eve döndügümde,galibiyeti yazmak nasip olur.Maca cok fazla bakabilecegimi sanmiyorum,ama olsun be feda olsun ASKIMA.

Semih Tuna' Alıntı:
http://www.draftexpress.com/profile/Wes-Wilkinson-1040/[/url]

O wilkinson BC Khimki'de oynuyor evet ben bir an karistirdim.Bu Wilkinson ise NBA yollarindan gecmis birisim fakat sure bulamamis bir isim.

Rakip takimdaki Riddick bizim pota altimizdan bu aksam cok kolay sayi bulacaktir. Cok dikkat etmemiz lazim Fatihe büyük is düsüyor tabi süre alirsa.

biz dortmunddan 2 arkadas yola cikiyoruz insallah galibiyetle geri döneriz...

uA NRW

Anıl Sezgin' Alıntı:
Rakip takimdaki Riddick bizim pota altimizdan bu aksam cok kolay sayi bulacaktir. Cok dikkat etmemiz lazim Fatihe büyük is düsüyor tabi süre alirsa.

Riddick 34 yasinda olmasina ragmen takimin en tecrubelisi konumunda..Fatih'te en olgun yasinda olmasina ragmen,baskete dun baslamis bir amator gibi..Huseyin olmayinca insanin kafasi karisiyor bir an,gecen seneki gunleri hafizamizda canlandiriyoruz..

İlk maç Wilkinson dış şutlarıyla çok başımız ağrıtmıştı.Riddick de 34 yaşında ;Ama aktifliğine bakıp 34 yaşına olduğuna inanmak zor.

İlk maç Spirou iyi top çevirerek ve sıksık kısalarını alçak psota sokarak oldukça başarılı bir oyun oynamış,tribünde biz bir yandan çok kötü yaptığımız savunmaya kızarken,bir yandan da adamlar derslerine iyi çalışmış deyip takdir etmiştik.Şüphesiz ki Murat Hoca bu maçtan sonra gerekli önlemleri almıştır.Açıkçası Hanzevast gibi bir takıma bile yenilen Charleroi'dan bir yenilgi daha almamız beni şaşırtır.Takımımıza güveniyorum bugün.

şu Avrupalı taraftarlarımız bir kez daha utandırsın bizi =) Bir kez daha utandırın bizi de belki bir dahaki maça daha çok taraftar gider İstanbul'da.Bu maça takımın İstanbul'dakinden daha çok konsantre olacağını düşünüyorum rakip taraftar boş tribünden daha çok konsantre olmasını sağlar oyuncuların çünkü :) bkz. çok ilgisi olmasa bile, Mirsad Türkcan ve İbrahim Kutluay dediğimiz insanoğulları küfür yedikçe coşan cinstendir. Neyse maça döneyim, bence Fatih Solak her zaman Cemal'den daha iyi bir tercih olur en azından bir korkutma olayı var Fatih'in gerek boyuyla gerek blok tehdidiyle.. Cemal Nalga'nın ribaund almayı bırak, ribaunda yükselmeye tenezzül dahi etmediğini düşünürsek Fatih daha iyi olacaktır (kötülerin iyisi).Fatih'le başlarsak maçın başında %90 erken faul problemine girivericektir diye düşünüyorum çünkü adamlar gördüğümüz kadarıyla içten oynamayı seviyor dıştan da yüzdeli atıyor. Bakalım izleyelim görelim inşallah yeneriz kritik bir maç çünkü.Kalbimiz Aslanlarla..

Yılmaz Yıldırım' Alıntı:
CSU Asesoft vs. Hemofarm Stada

hangisinin yenmesi işimize gelir ? :p

36-39 hemofarm önde
Tabiki Asesoft yenmeli.