Spirou Charleroi: 64 - Galatasaray CC: 62

Re: Spirou Charleroi - GALATASARAY CAFE CROWN

Bjk maçı daha bitmedi.Bizim maçı büyük ihtimal ilk periyodun son anlarından itibaren izleyeceğiz. :?

Maca kotu basladik su an 6 sayi yenik bitirdik ilk yariyi..Cenk Akyol bilhassa bizi yaniltmamaya devam ediyor!!! Ayni yolda devam ha Efes,ha GS...! Umarim Erdem oyuna girerde kendimize geliriz savunmada en azindan.

Balık hafızalı biri olarak unuttum! Cenk Akyol takıma ne zaman katıldı?

Üçlüklerde berbat durumdayız ya..Efes maçında da öyleydi..Bu durumdan kurtulmamız lazım..Boş adam bulmadan denemeyelim..

1 ay oluyor katilali,katilmasina katildi da,Efes'teki Cenk ile GS'daki Cenk arasinda somut bir fark goremiyoruz ne yazik ki..Arkadas bir anda Atlanta'larda,Avrupa'larda oynamaktan bahsediyor baksaniza.. :muhaha

Kerem SEÇER' Alıntı:
Üçlüklerde berbat durumdayız ya..Efes maçında da öyleydi..Bu durumdan kurtulmamız lazım..Boş adam bulmadan denemeyelim..

Bilhassa Cuneyt!! Cuneyt'in ben deplasman maclarindaki potaya 3 luk attigini yuzdeli pek hatirlamiyorum.Alistigi potayi seviyor nedense...

Iceriden oynamaliyiz,durmadan faul yapiyorlar,ileride faul problemine sokariz,Avrupa Basketbolundan uzak Conilerin bulundugu takimi..Iceriden!!devamli iceriden!!!!

ISTEE BU!!Iceridenn,icerideeeeen..Cenk Akyol falan oynamamli bu macta..Owens-Gaines indir topu Gaines'e ya faul yaparlar,ya basket!!

Adamların tribününde davullu zilli bando var ,bizde düdk bile yasak..

durum 32-32 şu an 2.periyod biterken..

Kötü başladığımız maçın ilk devresini iyi bitirdik diyebiliriz.İkinci devre dışardan sallamak yerine içerden oynamalıyız.Murat Hoca savunma için Erdem'i niye kullanmadı anlamadım sakatlığı mı var acaba...

Murat Cantas' Alıntı:
Adamların tribününde davullu zilli bando var ,bizde düdk bile yasak..

durum 32-32 şu an 2.periyod biterken..

Orasi Avrupa iste Turklere 2.sinif muamele...Dua ediyorum ki Bir Rus takimi ile esleselim bir ust turda..GS Moskovaya buraya gelince salona vapur kornasi sokmayan ulkerbahceli olsun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Faruk Tanrıyar' Alıntı:
iki kelimeyle özetlersek "cüneyt şov"......

her asisti zeka dolu.... bu maçı aldık beyler:)

"cüneyt şov" üçlükleri de atsa güzel olacaktı. Oyunun anahtarı hızlı hücumlar. Riddick geri koşamıyor ama buna karşılık iki uzunumuz Owens ve Gaines çok hızlı çıkıyorlar hızlı hücuma. Her hücumda önce hızlı oynamaya baklamalı, erken atışları denemeliyiz. Ayrıca Dee'nin penetre yaptığını görmek güzel. :)

Cemal kaldığı yerden devam ediyor smaç kaçırmaya :(

yaw Cemal olmuo işte olmuo smaç yeteneğin yok zorlama artık bu kaç oldu yaw hep de kritik dakikalarda!!!