spormax artık turksat uydusunda :)

ya aldığım bilgi digiturkte şifresiz olsa bile maçı izleyemiyoruz diye artan tepkiler üzerine artık 3a uydusunda da olacakmış ama şifreli sanırım maç saatlerinde açılacakmış ..

ben uydudan frekansı girdim ve karşıma çıktı spormax şifreli şuan ama salı günkü maçı heycanla bekleyecem inş açılır maç saatinde şifreli olması yasak sonuçta maç saatinde kanalda da çıktığına göre birşeyler olur heycan verici bir bilgi paylaşmak istedim ..

Onur Karakuzu' Alıntı:
ben uydudan frekansı girdim ve karşıma çıktı spormax şifreli şuan ama salı günkü maçı heycanla bekleyecem inş açılır maç saatinde şifreli olması yasak sonuçta maç saatinde kanalda da çıktığına göre birşeyler olur heycan verici bir bilgi paylaşmak istedim ..
Spormax de sadece lig maçları şifresiz, Avrupa maçlarında şifre koyuyorlar...

Onur Karakuzu' Alıntı:

Salı günkü maç TBL maçı değil . Şifresiz verme zorunluluğu tbl maçları için malesef.Fedarasyonla yapılan anlaşmanın ULEB ve FİBA organizayonlarını bağlayıcılığı yok.

inş umutsuzca frekansları girdim karşıma spormax çıkınca sevindim ve maç saatini beklemeye başladım sonuçta şifreli olamaz maç saatinde

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Onur Karakuzu":2boffdog]ben uydudan frekansı girdim ve karşıma çıktı spormax şifreli şuan ama salı günkü maçı heycanla bekleyecem inş açılır maç saatinde şifreli olması yasak sonuçta maç saatinde kanalda da çıktığına göre birşeyler olur heycan verici bir bilgi paylaşmak istedim ..

Salı günkü maç TBL maçı değil . Şifresiz verme zorunluluğu tbl maçları için malesef.Fedarasyonla yapılan anlaşmanın ULEB ve FİBA organizayonlarını bağlayıcılığı yok.[/quote:2boffdog]
ya tbl maçlarıda olur yeterki göstersinde :)

Rahat olun, lig maçları sifresiz fakat özellikle benim gibi İstanbul dışındakiler için Avrupa maçlarında mecburen illegal yollara devam...

Onur Karakuzu' Alıntı:
ya tbl ni izleyebilelimde avrupa maçları için internetten izleriz ..

Lig maçlarından 5 dakika önce şifresiz yayına geçiyor,bazen 1 saat önce de geçtiği oluyor.Bende digitürk var şu anda spormax şifreli mesela...

mehmet ünsal' Alıntı:
eee ama bende açılmadı.daha doğrusu kanal bulunmadı.frekanslarıda yazdım ama çıkmadı ;)
dikey kardeşim bu frekanslar ve dikey pozisyonuna getir çıkıyo bende ilk yataya getirdim çıkmamıştı dikeye getirince çıkıyo :)