spormax artık turksat uydusunda :)

Burak Koç' Alıntı:
ben kaydetim.hatta açıldı.açıldı çünkü maç vardı.all-star maçının özeti.sonra kapandı.sonra araştırma yaptım.sadece maç saatlerinde açılıyormuş spormax :oops:
Daha ne istiyorsun işte maçları izleyebileceksin :)

D smart için;192.kanalda yoksa,sırasıyla ayarlar,kanal duzenleme,kanal ekle,transponderden yön tuslarıyla 11729v15555 frekansını bulun,kırmızı tusa basın.ekleyip kaydedin.192.kanalda sifreli olarak çıkacaktır

Spormax kanalı sadece Euroleague,Eurochallenge ve Tbl maçlarında açık oluyor.Onun dışındaki Premier lig , programlar vb. şeylerde kapalı.

Şu olayı bir an önce anlayalımda bizde uyduya geçelim.

Aykun Alan' Alıntı:
[quote="Recep Sarımeşe":3hz15hkr]Spormax kanalı sadece Euroleague,Eurochallenge ve Tbl maçlarında açık oluyor.Onun dışındaki Premier lig , programlar vb. şeylerde kapalı.

Şu olayı bir an önce anlayalımda bizde uyduya geçelim.

Süpermiş :)[/quote:3hz15hkr]

Bende yükledim, eğer lig maçlarında,eurochallenge,euroleague maçlarında açılıyorsa daha ne isteyim...

Emin Bey;diğer digiturk kanalları varsa o frekanslardan tekrar tarat.Yoksa uydun yeni kanal ekleyemiyordur,baska bir frekansı 11729v15555 şeklinde düzenleyip tarat.Diseq ayarlarıyla oynama.Uydu markasına gore değişik kanal bulma yöntemleri var

Serkan Dursun' Alıntı:
Emin Bey;diğer digiturk kanalları varsa o frekanslardan tekrar tarat.Yoksa uydun yeni kanal ekleyemiyordur,baska bir frekansı 11729v15555 şeklinde düzenleyip tarat.Diseq ayarlarıyla oynama.Uydu markasına gore değişik kanal bulma yöntemleri var
Çok Teşekkür ederim Serkan Abi .

Şu an cep tlf dan baglandığım için ayrıntıya giremiyorum.Bütün recevierlerden anlamam ama gelecek hafta maçları açarlarsa kanalı bulmak için bir çözüm yolu bulmaya çalışırım

Şahsen dün,3'te başlayan All-star organizasyonu boyunca kanal açıkt,izledimı.Organizasyon bitince kapandı.Sanırım hep böyle olacak.Umarım avrupa kupası maçlarındada açılır.

arkadaşlar hiçbir işlem yapmanıza gerek yok aslında
spormax jojo nun frekansına yerleşmiş
yani daha önce jojo olan kanal otomatikman spormax olmuş
jojo türksatta daha önce vardı zaten
o yüzden hiçbir işlem yapmadan bu kanal karşınızda olacak
bende böyle oldu
sizde de öyle olması lazım.
hatta burdan öğrenince spormax ın türksata geçtiğini tekno uydu linkini okudum bi baktım benim jojo spormax olmuş bile
sizde bir kontrol edin...

süper haber istanbul dışındakiler için mesela benim için.
birde şu internetten spormax izlemek için bana link atabilir misiniz aradım ama bulamadım :(