spormax artık turksat uydusunda :)

Renktaşlar Spormax bildiğim kadarıyla sadece LigTv üyelerine açık ama tam bilgi yöneticilerimizde..Ben dün akşam frekans ayarı yaparken diğer şifreli kanalların açık olduğunu gördüm.Ben LigTv üyesiyim ve Spormax açık oLacak sanırım...

Mirsad Altın' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":2pid5dki]Şimdi digitürk üyesi olmak gerekiyor mu kesinlikle,ben zaten teknoloji özürlüyüm boşa yorulmayım... :)
evet kesinlikle üye olman gerekiyo digitürk e[/quote:2pid5dki]
O zaman digitürk e üyeliği olmayanlara hiç yararı yok uyduya geçmiş olsa bile.

ben de 9.90 lık digitürk paketi var...lig maçlarını açıyor ama avrupa maçlarını açmıyor...yani boşuna ümitlenmeyelim...yarınki maçı digitürk açmadığına göre türksat nasıl açsın...

Osman Aydın' Alıntı:
Ya frekansı giriyorum başka kanallar çıkıyor.Ne yapmam gerekiyor,bilgilendiren olursa sevinirim. ;)
geçen sayfalarda açıklamalar yapıldı arkadaşlar uydudan lifg tv üyeleri insanlar vardı ve basket maçlarını izleyemiyorlardı onun için yapıldı benm üyeliğim yok ama yine dde ümitsizde olsam yarın 18de bakcam :)

Bana sadece LigTv üyeleri için değil , herkez için bu uygulamayı faaliyete gecirdiklerini söylediler . Umarım benim dediğim gibidir . Ben sahsen cok ümitliyim