SSL 10. Hafta | Galatasaray-M.P. Antalyaspor

Galatasaray 2 ? 1 Medical Park Antalyaspor

Torul Gençlik 1 - 3 Galatasaray

Galatasaray Cafe Crown 91 - 66 Tofaş

bugün güzel geçti
darısı yarına da inşallah :p :p

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Ferit Erdem'e katilmamak mumkun degil. Durun bakalim Trabzon ve Kayseri deplasmanlarinda nasil sonuclar alacagiz.Merak ediyorum!

Hocam benim tepkim hatalı gördüklerime, senin amacın ise ne anlamış değilim.
Takımımızın durumu berbat bile olsa şurda napıcaz burda napıcaz diye düşünsemde sürekli yazmam.
Armamız yeter derim. İçinde armasını satanlara tepki veririm. Ama yinede, Armamız yeter derim.

Sen ise sürekli galeyana getirme amaçlı mesajlar yazıyorsun. Bende takımımızdan memnun değilim ama eleştirini yapmak ayrı sürekli benzer şeyleri yazıp insanları germek ayrı.

Doğan bey alıntılamış yazdıklarını hepsini 1 mesajda yazsanda yazabilirsin eleştir eleştirini getir ama bir mesajla bitir. Lütfen...

Arda,Elano,Baros,Kewell ve bu sene iyi olan Ayhan yokken,2tane zorunlu değişiklik yaparken ligin formda ekibi olan antalyayı yenmek iyidir.Üstelik bursa ve fenerin puan kaybettiği haftada.
Misimovic ile Pino daha iyi olacak.
Sol beke İnsua bide sarp oynamassa o zaman istediğimiz GALATASARAY ortaya çıkacak.
I Love You Hagii

Çok kötü oynuyoruz,herşeye rağmen kazanmak güzel diyemiyorum maalesef,böyle diye diye bugünlere geldik...2-0 önde olan ve evinde oynayan bir takım defansından top çıkartamıyor,hemde 35-40 dakika bunu yapamıyor,hakikaten ayıp birşey bu...

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
Arda,Elano,Baros,Kewell ve bu sene iyi olan Ayhan yokken,2tane zorunlu değişiklik yaparken ligin formda ekibi olan antalyayı yenmek iyidir.Üstelik bursa ve fenerin puan kaybettiği haftada.
Misimovic ile Pino daha iyi olacak.
Sol beke İnsua bide sarp oynamassa o zaman istediğimiz GALATASARAY ortaya çıkacak.
I Love You Hagii

Hocam benim eleştirilerimde zaten bu yönde...
Mustafa oynamasın Hakan oynamasın Servet oynamasın yerlerine elbet birileri oynar. Onların yaptığından fazlasınıda yapar.
Takım kötü oynar vs onlar gözümde değil.
Benim tek sorunum armasını atanlarla...
Her maç döktürselerde bitmişlerdir benim için...

Hocamızda eğer akıllıysa kendi başınıda yemeye kalkmadan bu kişiler bunların ipini çekmeli, ama bakıyorum hala çıkan Cana vs. Ama Sarp ne yapıyorsa hep sahada...

Felaket tellalığı yapmak istemiyorum ama bu oyuncu kalitesiyle Hagi'nin getirdiği hava geçtikten sonra 2-3 hafta sonra kaldığımız yerden devam ederiz gibi. Malesef.

Emir Kalyoncu'yu kaale alma Doğan :)

Tarafını belli etti zaten o.

Galatasaray'ı özenle eleştirmeyi meziyet sanan adamlar Galatasaraylı değildir zaten benim gözümde.

bu arada şu ligtvye mail atmak lazım artık ya.
Kadıköyde inönüde bursada trabzonda galibiyetten sonra yarım saat tribünleri gösteriyolar ama samiyende hemen reklam giriyor

Üç puan almak çok önemliydi . Takımda ayağa kalkma mücadelesi var ,bu sahada apaçık belli ve birşeylerin hemen değişmesi imkansız gözüküyor ,zaten kısa vadeli çözümler bizi bir yere götürmüyor yıllardır.

Mücadele güzel ,sahada bazen ölçüsü kaçsada iyi seviyede
Oyuncular morallenmiş ,sahadaki duruşları iyiye gidiyor gibi
Teknik ekip pozisyon yemeğe başladığımızda hemen müdahele ediyor
Ve taraftar herzamankinden daha arzulu daha mutlu ....

Takımdaki en büyük eksiklik özgüvenleri ! yediğimiz golden sonra hemen belli oldu . Maç kazanarak üstesinden geliriz bunun.

Hadi GALATASARAYIM artık taraftarını gururlandırma zamanı !

Anlayamadığım bir şekilde çok kolay pozisyon veriyoruz.Şöyle böyle pozisyonda değil,kalemizin önünde karambole kalıyor iş tek bir vuruşa.Bunun nedeni ya konsantrasyon eksikliği ya da fizik durumunun kötülüğüdür.Bence bu ikisiyle birlikte psikolojik bir etkiside var.Tıpkı golü bulduktan sonra takımın canlanmasında olduğu gibi.

Cok panikliyoruz savunmada özgüven eksikligi olabilir bence de sebebi.

Maç sonu ciddi baş ağrısı çekiyorum bunun sebebi takımın bana vermiş olduğu stress.Ben oyuncuların maç sattıyorlar düşüncesinden bugun çıkmış bulunmaktayım çünkü bu adamlar ciddi ciddi yetenek sorunu yaşıyorlar buna inanıyorum.

Hagi elinden geldiğince uyarılar yapıyordur eminim ama ön liberoların bizim savunmamızdan dönen toplarda rakibi izlemesine çıldırıyorum. !

Mustafa Yanar' Alıntı:
Anlayamadığım bir şekilde çok kolay pozisyon veriyoruz.Şöyle böyle pozisyonda değil,kalemizin önünde karambole kalıyor iş tek bir vuruşa.Bunun nedeni ya konsantrasyon eksikliği ya da fizik durumunun kötülüğüdür.Bence bu ikisiyle birlikte psikolojik bir etkiside var.Tıpkı golü bulduktan sonra takımın canlanmasında olduğu gibi.

Topsuz oyunu bilmemek bunun sebebi.Her kez top ayağından çıkıncı işi bitti zannediyor.Defansa yaslanmak denilince hemen orta saha stoperliğe soyunuyor buda yanlış bir iş.

Cana bu oyunu bilen tek adam ama oda ilginç şekilde oyundan alındı. Ufak sakatlık dışında bir şey düşünmek istemiyorum.

Bu adamlar haricindeki Mustafa Sarp ve Barış Özbek adındaki oyuncu taklitleri gerçek anlamda orta saha oynamayı bilmeyen adamlar.

Ayhan döndüğünde bu sorun bir nebze hallolacaktır.Devre arasına kadar kör topal idare edebilirsek ara transferde kesin transfer gelecektir.

Antalya m.p bu sezonun iyi takımların biri ve sahayı güzel parselliyorlar ,bence çok lokma bir takım değil şu anki görüntüleri itabari ile .Yine de biraz sıksaydık ikiden sonra 3-4 farkı yakalardık emin olun ama takım tam hazır değil işte bunu kabullenmek lazım.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Emir Kalyoncu'yu kaale alma Doğan :)

Tarafını belli etti zaten o.

Galatasaray'ı özenle eleştirmeyi meziyet sanan adamlar Galatasaraylı değildir zaten benim gözümde.

Hangi takımlıdır peki?Arsinspor,Beypazarı Şeker,veya Turgutluspor?...Soylede elestirenler bilsin hangi takimli olduklarini.Hayatta Galatasaray icin kac sey yaptin ki bir de elestirenlere dil uzatiyorsun?Cok memnunsun GS klubunun gidisatindan galiba.Yoksa Polat yonetiminin sag kolumusun?

Bana yaptigin icraatleri hayatın boyunca yaz buraya.Merak ediyorum.Ali Samiyene gittim,Abdi Ipekciye gittim...Degil mi?Sonrada Galatasarayı elestirenler baska takimli oldu senin gozunde! Komiksin.

Takımın devre arasında Sarp ve Barış adlı futbolcuya benzemeyen isimlerden kurtulması lazım.Eskiden iyi koşarlardı şimdi bunu da yapamıyorlar.Dönen topların hepsini antalyalı oyuncular aldı bu arkadaşlarda çok güzel izledi.Sonra da Misimoviç niye kötü oynuyor diyoruz çünkü bunlar adamın futbol dilinden anlamıyor.

Emir Bey, söylediklerinizin bir çok kısmına katılan çok kişi var burada ancak ne söylediğiniz değil nasıl söylediğiniz önemli bence.

Forumlar genelde belli sinerjilerin yaratılmaya çalışıldığı bi yerdir ve sürekli negatif sinyaller yollamanın pek bi amacı yok.Çünkü burası Galatasaray Yönetiminin ya da oyuncularının okuduğunu düşünmüyorum.

Dediklerinizin çoğu doğru ancak bizler kötü şeyleri duymak çok istemiyoruz sanırım .

Hayır yani,yapılması gereken seyler belli.Bir GS'lı olarak Baris-Mustafa vs..dedigimiz adamlari izlemekten hoslanmiyorum.2-2'nin de olmamasi tamamen sans.Insanin siniri bozuluyor boyle oyunu gorunce.Cana kalmasi gerekirken,Mustafa kaliyor. Mevlut,Hamit,Halil,Gokdeniz kalitesinde oyuncular gormek bu takımın gereksinimi..Kim derdi 2000 li yillarda bir gun Mustafa Sarp-Ayhan-Baris gibi oyuncularla oynayacagimizi! Olan sonra Rijkaard gibi hocalara oluyor..Adnan Polat'a karsi bir hareketlenmede yok camiada.Herkes sessiz oturuyor.Resmen olu topragi.Sonuc klubun vaziyeti ortada.