SSL 10. Hafta | Galatasaray-M.P. Antalyaspor

Bu arada bugün basınla medya ile alakasız bir gün geçirdiğimden, bir şeyi daha yeni duydum.

Ömer Çatkıç "Bana küfredenler, evlerine gidip annelerinin yüzlerine baktıklarında, hepsinin akıllarına ben geleyim" demiş. Bu laftan dolayı federasyon bu futbolcuya ceza vermezse, yazıklar olsun. Şimdi ben çıksam TFF başkanı Özgener'in yüzüne "eve gittiğinde ananın suratına baktığında, aklına ben geleyim başkan" desem acaba nasıl bir tepki verir? Bakalım bir protesto ve ceza bekliyorum. Bizim yönetimden umudu kestim gerçi artık.

metroda tezahürat yapanların siz olduğunu söylemeyin sakın bana :) birde benim yanımda bir japon vardı oda tezahüratlara katıldı o hoşuma gitti gerçi adamlada dalga geçildi inamoto diye :) bir de bir arkadaş metroda kaldı ışıklar kapatıldı metro bi yere gitti çok ilginç ve güzel haftasonu oldu maç sonunda tribünden gitmeyip tezahürat yapmak ayrı bir güzeldi bir de karanlıkta kalmak öyle görmek ali samiyeni aklıma metin oktay reklamı geldi :)

Sühan Cem' Alıntı:
Bu arada bugün basınla medya ile alakasız bir gün geçirdiğimden, bir şeyi daha yeni duydum.

Ömer Çatkıç "Bana küfredenler, evlerine gidip annelerinin yüzlerine baktıklarında, hepsinin akıllarına ben geleyim" demiş. Bu laftan dolayı federasyon bu futbolcuya ceza vermezse, yazıklar olsun. Şimdi ben çıksam TFF başkanı Özgener'in yüzüne "eve gittiğinde ananın suratına baktığında, aklına ben geleyim başkan" desem acaba nasıl bir tepki verir? Bakalım bir protesto ve ceza bekliyorum. Bizim yönetimden umudu kestim gerçi artık.
şu maçta eski açıka gitme sebebim şu iğrenç (diyeceğim kimse kusura bakmasın ) adamdır :) o kadar güzeldiki devre arasında tezahüratımız onun başı önde gidişi seviyorum şu adamı şöyle görmeyi :)

Burak Barut' Alıntı:
Bu arada iki gündür söylemeyi düşündüğüm ama unuttuğum birşey var :)

İki golde de Mithat Duran Abi sevinmedi ? :) :) nedendir ? :) :)

Burak helal valla sana kardeşim maçı bırakıp benimi izliyorsun anlamadımki!!! skor çok önemli değil oyun anlamında ben çok iç açıcı görmedim.

Abi Lig Tv enteresan, maçtan daha çok Adnan Polat'ı gösteriyor.Dolayısıyla seni de göstermiş oluyor :) Vallahi ikinci golde yanındaki abi sevinmen için çok çaba sarfetti ama hiç oralı olmadın :)

O Mithat Abi miydi? Sevinmemek denmez ona bariz bir şekilde üzüldü gol attığımıza!

Semih Ural' Alıntı:
Maç bana göre Pino ve Musanın karşılıklı attığı gollerle 1-1 sona erdi.

sen öyle diyorsun ama millet serveett diye bağırdı..
ben sana servet ne yapmış ki diyen bin tane galatasaraylı gösteririm..
kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz..
galatasaray taraftarı bu anlamda türkiyenin en kötü taraftarıdır, öyleyiz..
tepki mekanizması sıfır..

Malesefki kıçı kırık bi 3 puan artık taraftar için herseyden değerli konuma geldi. Millet Servet diye bi tarafını yırtarken ben golü Servetin attıgını görüp solugu tuvalette almıştım bile. En azından sadece sesleri duymuş oldum.

Emre Yüksel' Alıntı:
sen öyle diyorsun ama millet serveett diye bağırdı..
ben sana servet ne yapmış ki diyen bin tane galatasaraylı gösteririm..
Kahretsin ya, bu adam tribüne nasıl çağırılır dediğimde hemen ön tarafımda bulunan iki kişi aynen bu cümleyi kullandı Emre, ne yapmış ki Servet!..

Fenerbahçe maçına gitmek için bilet kuyruğuna girdiğimde de buna benzer şeyler duymuştum. Bu yüzden yadırgamıyorum artık "Servet ne yapmış ki" tarzı söylemleri. Bizim konuşan insanalrımızın dikkatli konuşmaları gerekiyor. Rıdvan Hıncal dinleyerek GS hakkında karar alıyor insanlar. Bakın bu sitede bile birden sesli olarak başladı "Baros- Kewell kaç hafta oynuyorlarki bir hafta var bir hafta yok" denmeye. Zaten bizim tribünün saplantıları var. O saplantılarına takılıp kalıp asıl gerçekleri görmüyorlar.