SSL 11. Hafta | Trabzonspor - Galatasaray

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Zor maç.Elano-Baros-Kewell-Arda.. Bunlar olsaydi hic korkum olmazdi.E,malum.Ali Turan,Baris ve arkadaslarini gorunce su kadroyu insan umutsuz oluyor.Birde heralde Fener macindaki gibi beraberlige oynatmaz umarim Hagi.

Nerdeyse tek kale oynadık yahu,Fenerin doğru düzügün pozisyonu niang-servet-sabri-aykut arasında geçen topatan başka...birde bunu maç başına 4 5 gol atan takıma yaptık...

Kıytırık takımlara nasıl puan saçtıysak bu maçı da o şekilde almalıyız. Yok alamayı filan diyen varsa kusura bakmasın o zaman şampiyon filan olamayız. Her türlü kazanmalıyız ki rakiplerin yenildiği deplasmanda kazanıp o kıytırık puan kayıplarını bi nebze telafi edelim. Şampiyonluk yolu basit 4 hafta = 12 puan. Hadi bakalım

Şu an için maça gitme planalrı yapıyorum. Pazar günümün programına göre gidebilirim maça. Ama Deniz'e katılıyorum. Trabzon kasımpaşa değil artık derdimiz. Derdimiz 3 puan.

Basket maçının C.tesi , Futbol maçının Pazar günü olması güvenlik nedeniyle sanırım ancak işime gelen bir hamle oldu.Futbol out, basket in diyerek takımı desteklemeye gidecem diyecem de, bize yer ayrılacağını sanmıyorum :)

Sühan Abi gelirsen, görüşelim.

Zor bir deplasman ama zirveden kopmamak için mutlaka kazanmalıyız.

Rüyamda gördüm Baros`un son dakika golü ile kazanıyorduk :) İnşallah bu rüya gerçekleşir :)

eğer trabzonspor u yenersek bence bir galibiyet serisi başlar, kayseri deplasmanı dışında bizi çok zorlayacak takımlada oynamayacağız. yukarısı ile farkı kapattmak için büyük fırsat. yenemezsek bile yenilmememiz gerek......

Umut Öncel' Alıntı:
Kolay maçlarında 3'er 3'er puanları dağıtırsan, düşünürsün kara kara fikstürü.Ah Rijkaard ahh...

Neyse, sızlanmanın fazla bir anlamı yok.Bizim için lig yeni başladı.TS maçında bizim için ligin 3. haftası olacak.Zor bir maç olacağı kesin.TS çok formda yalnız ilk golü atarsak evlerinde baskı yaşıyabilirler.Elano ve Baros'un bu maçta oynayabileceğini düşünüyorum.Umarım Kewell'da hazır olur.Çok özledim ya Kewell'ı :)

Anlamadım GALATASARAY olan biziz, neden bu kadar korku ! F.R gitti oyuncular hala vurdun duymaz oynamıcakların için bence rahat alırız ...

Volkan Özger' Alıntı:
[quote="Umut Öncel":1871ke2p]Kolay maçlarında 3'er 3'er puanları dağıtırsan, düşünürsün kara kara fikstürü.Ah Rijkaard ahh...

Neyse, sızlanmanın fazla bir anlamı yok.Bizim için lig yeni başladı.TS maçında bizim için ligin 3. haftası olacak.Zor bir maç olacağı kesin.TS çok formda yalnız ilk golü atarsak evlerinde baskı yaşıyabilirler.Elano ve Baros'un bu maçta oynayabileceğini düşünüyorum.Umarım Kewell'da hazır olur.Çok özledim ya Kewell'ı :)

Anlamadım GALATASARAY olan biziz, neden bu kadar korku ! F.R gitti oyuncular hala vurdun duymaz oynamıcakların için bence rahat alırız ...[/quote:1871ke2p]
Ben Kewell'ın hazır olsa bile 11'de oynayacağını sanmıyorum. Pino bu form durumu ile kewell'ı keser.

Barış Yavruoğlu' Alıntı:
Ntv Spor'da son dakika haberi ; Milan Baros sakatlığı nedeniyle Trabzonspor karşısında oynayamayacak.

Ne şanstır arkadaş ya.

Şaşırmadım açıkçası.3 gün kaldı maça, takımla hiç antreman yapmadı.Bize sağlam Baros lazım.