SSL 11. Hafta | Trabzonspor - Galatasaray

Pino'yla Kewell Baros'un açığını kapatabilecek isimler bana göre.Eğer takım galibiyete inanır, Fb maçındaki disiplinle oynarsa 3 puanı alır, döneriz.

Bu maçta Brezilyanın oyun stili olan 4-2-2-2 tarzı oynayabiliriz aslında. Cana-Ayhan'ın önünde Elano ve Misimoviç, onların önünde Kewel ve Pino. Tıpkı Brezilya'daki gibi Sağda Maicon gibi ileri çıkışı olan Sabri ile beraber keşke solda da ileri çıkabilen İnsua oynayabiseydi. Ama yabancı sınırı nedeni ile bu mümkün değil. İnsua oynarsa ilerideki yabancılardan biri kenara çekilir.

hagi.jpg

Bugünkü antremana Hagi'nin oğlu Ionis'te katılmış.Bu çocuğu altyapıya falan yazdırmak lazım bir an önce. ;)

İyileşseler bile oynamamalı Baros ve Kewell ilk 11'de. Haftalardır yoklar kaldıramazlar bu zor deplasmanı. Kewell oynayacaksa sonradan oyunu değiştiren adam olarak girmelidir, kondisyonu ancak ona yeter diye düşünüyorum.
Fener maçı gibi oyunu kitleyerek sürekli orta sahada basarak bireysel çabalar veya bir hatadan gol aramalıyız. Evet GALATASARAY biziz ama son 3 yıldır isimimizin yetmediği sezonlar yaşıyoruz.
Açıkçası yenersek mucize olur benim için.

Emre Yüksel' Alıntı:
baros'a yine paraf atmışlar..
pino nöbete.. askerliğin çok.

Nöbete de abi sürekli 3-5 nöbeti isyan bayrağı açtırır adama.

Deplasmanlara bak, Kadıköy ve Trabzon... Pino kepi falan kaptırdı sanırım.

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Emre Yüksel":3p6vsbil]baros'a yine paraf atmışlar..
pino nöbete.. askerliğin çok.

Nöbete de abi sürekli 3-5 nöbeti isyan bayrağı açtırır adama.

Deplasmanlara bak, Kadıköy ve Trabzon... Pino kepi falan kaptırdı sanırım.[/quote:3p6vsbil]

Bu maçıda alnının akı ile çıkarsın sene başından beri yarattığı bütün o kötü etkiyi unutucam kardeşim :p

Barış Yavruoğlu' Alıntı:
Hele kötü bir performans göstersin tribünden bağıracam ben.

Lann pinoo pinoo ... :) :)
:) :) Valla süper bir geyik konusu oldu bu Sarp'in Pino'ya küfür olayi da :)

Doğan Sağlam' Alıntı:
[quote="Barış Yavruoğlu":vs2dcdoz]Hele kötü bir performans göstersin tribünden bağıracam ben.

Lann pinoo pinoo ... :) :)
:p :p
Valla sana bırakırlar mı bilmiyorum kardeşim orada aslanlar gibi Mustafa Sarp var eli belinde bekliyor :p[/quote:vs2dcdoz]

Kardeşim zaten bütün stad Sabri'yle uğraşırken ben Mustafa'yı da aradan çıkarırım. :)

Ben maçı kazanacağımızı düşünüyorum. Trabzon maçın başında gol atıp rahatlamak isteyecektir. İşte o anlarda Pino bir ceza keserse çok farklı bir maç olur. Ki Trabzon'a karşı psikolojik avantajımız var.

Bu mac en kotu berabere biter.Tipik bir beraberlik maci.1-1'lik skor ideal. Hakan Baltanin olmamasi Allahin bi lutfu.Bu acidan sevindirici.

Ben de galibiyete inanıyorum. Her maçtan önce olduğu gibi, kazanacağız. Sonuna kadar gidebileceğimize dair inancım sonsuz. Gidemezsek mi, canları sağolsun; karaktersizce tavırlar sergilemesinler de canları sağolsun...

Selçuk ve Colman ikilisine karşı Ayhan-Cana bakalım kim üstünlüğü alacak orta sahada..Bence maçı almamız için Trabzona top yaptırmamak lazım..

Barış Yavruoğlu' Alıntı:
[quote="Doğan Sağlam":1eobjb2c]Aslında Mustafa Trabzon deplasmanında bir kaza kurşununa gitse fena olmaz :p

Kanıma giriyorsun ama Doğan. :)[/quote:1eobjb2c]

Colman bu maçtada bize atarsa ilk ona girin abi, atamazsa Mustafa çıkmasın ordan :p Acayip hayır duası alırsın bak ;)