SSL 8. Hafta | Galatasaray - Ankaragücü

Doğan sen alınma abicim ama ne yapacak hatayı bir şekilde eleştirecek tabiki, ki çoğu zaman sahip çıktı çocuklar ellerinden geleni yaptı diye. Hiç bir zaman da direk isim vermedi adam sandı bunları ders çıkarırlar belki diye düşündü.

Ben bu oyuncuları basının önüne attı lafına hiç mi hiç katılmıyorum, beyfendiler milyonları cebine indirecek hoca defans hata yaptı deyince tripden tirbe girecekler yok öyle yağma, ama alışmışlar pofpoflanmaya sanki babalarının hayrına oynuyorlar, çakıl taşları ile alıyorlar ücretlerini.

Gerçekten de takımda inanılmaz bir disiplin sorunu var.Oyuncular dün sarı kart almak için adeta uğraş verdiler.Art niyetli olduklarını düşünsem,acaba gelecek haftaki maçla ilgili mi diyeceğim?

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Doğan sen alınma abicim ama ne yapacak hatayı bir şekilde eleştirecek tabiki, ki çoğu zaman sahip çıktı çocuklar ellerinden geleni yaptı diye. Hiç bir zaman da direk isim vermedi adam sandı bunları ders çıkarırlar belki diye düşündü.

Ben bu oyuncuları basının önüne attı lafına hiç mi hiç katılmıyorum, beyfendiler milyonları cebine indirecek hoca defans hata yaptı deyince tripden tirbe girecekler yok öyle yağma, ama alışmışlar pofpoflanmaya sanki babalarının hayrına oynuyorlar, çakıl taşları ile alıyorlar ücretlerini.

Abi Rijkaard'ın ciddi anlamda saçma kabul edilecek,dozu kaçmış açıklamalarıda vardır bir yandan.Senin örneklendirdiğin tarzda eleştirilere bir şey söylediğim yok zaten.Ama 'kalite eksikliği' açıklaması çok saçmaydı abi,o güne kadar sus ondan sonra baktın başarısızlık artık kesin kendini sıyırmak için takıma kalitesiz de.Her ne kadar özellikle orta saha için bu söylediği haklı olsada bunu basın önünde söyliyemezsin,söylememelisin hoca olarak.

Çok büyük delikanlılık(!) yaptın bunu söyledinmi arkadaş ozaman oyunculara triplenmeye hakkın yok.

Doğan kalite meselesinde Mustafa hoca hata yaptığını flemenkçede ki lekimelerin ince anlam yapısından bahsederek hatalı çeviri yaptığını hocayı yanlış anladığını söylemişti zaten. O konuyu konuşmaya bile gerek yok.

Ayrıca tünelin girişinde karşılayıp teker teker hepsini tebrik ederken sıkıntı yok küçücük eleştirilerden mi alınmış küçük beyler ki yaptıkları edepsizliğin hiç bir açıklaması yok.

Hocanın iletişim sorunu olduğuna katılmıyorum tamamen yerli oyuncularun art niyetliliği ve çeteleşmeleridir sıkıntının nedeni.

Yoksa iletişim sorunu olan adam Misimoviç ile de iletişim kuramaz ya da Kewell ile Neill ile, Elano ile nasıl aralarının iyi olduğunu görüyoruz, sıkıntı tamamen artniyetli yerlilerde. Bana sorarsan.

Peki bu oyuncular Rijkaard'i neden sabote ediyor olabilirler, bir fikri olan var mi? Ya da gercekten var midir böyle birsey? Gecen sezonun 6. haftasindan sonra cöküs basladi bizde ve bugüne kadar da toparlayamadik. Bu sabotaj iddiasiysa henüz bu sezon ortaya cikti.

Salih Coskun' Alıntı:
Peki bu oyuncular Rijkaard'i neden sabote ediyor olabilirler, bir fikri olan var mi? Ya da gercekten var midir böyle birsey? Gecen sezonun 6. haftasindan sonra cöküs basladi bizde ve bugüne kadar da toparlayamadik. Bu sabotaj iddiasiysa henüz bu sezon ortaya cikti.
Rahatlık batıyor bazılarına.

Şamil Abi sen gerçekten Rijkaard'ın arasının Misimoviç, Elano ve Kewell'la iyi olduğunu düşünüyormusun??? Hayır gerçekten öyle düşünüyoırsan benim duyumlarım bunun baya aksi yönde özellikle Kewell ve Elano konusunda.

O yüzden bende inatla tekrar ediyorum Rijkaard'ın çok büyük bir iletişim ve motivasyon sorunu var.

Çetecilik yüzünden şu adama bu konjektürde nerdeyse başarılı denilecek ama bunu yapanlar Terim'e sallasın dursun.Kimsede demez bu adam Hasan Şaş'la,Hakan Şükür'le,Hakan Ünsal'la çalıştıda başarılı oldu büyüksün diye.

Duyumlarına saygım var Doğan ama ben gördüğüm kadarı ile oyundan çıkarken idmanlarda vesaire kesinlikle Rijkaard'ın bu saydığım oyuncular ile arası çok iyi.

Burak Barut'un Facebook profilinde Kewell ile bir fotoğrafı var yeni sayılır Kewell ve Rijkaard, Elano'nun açıklamaları var hoca ile aramda sorun yok onunla aram çok iyi diye. Dün Misimoviç çıkarken ki toklaşmaları bile çok içten samimiydi, Buca'da maç sonrasında soyunma odasına nasıl sarmaş dolaş gittiklerini de gördük. Ben kesinlikle bu saydığım oyuncular ile aralarının çok iyi olduğunu düşünüyorum.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Duyumlarına saygım var Doğan ama ben gördüğüm kadarı ile oyundan çıkarken idmanlarda vesaire kesinlikle Rijkaard'ın bu saydığım oyuncular ile arası çok iyi.

Burak Barut'un Facebook profilinde Kewell ile bir fotoğrafı var yeni sayılır Kewell ve Rijkaard, Elano'nun açıklamaları var hoca ile aramda sorun yok onunla aram çok iyi diye. Dün Misimoviç çıkarken ki toklaşmaları bile çok içten samimiydi, Buca'da maç sonrasında soyunma odasına nasıl sarmaş dolaş gittiklerini de gördük. Ben kesinlikle bu saydığım oyuncular ile aralarının çok iyi olduğunu düşünüyorum.

Kewell kişi olarak ona saygı duyuyor olabilir ancak teknik kararlarından dolayı oldukça rahatsızmış abi.

Elano'nun söylemlerinin samimi olduğunu hiç mi hiç düşünmüyorum.

Misimoviç'inde sistemden ötürü canlı yayın ve röpörtajlarda serzenişte bulunduğunu izledik.

Sonuç olarak bu adamların hocayla iyi gözükmeleri yada sorun çıkartmamaları onların yüksek karakterinden kaynaklı bir durum bence.