SSL 8. Hafta | Galatasaray - Ankaragücü

Ya bu Süleyman Rodop kimdir ?
Bu adamın dediği hiçbişeye inanmam ben. Sözde GS muhabiri. Mecidiyeköy´ü sorsan o´na Beylikdüzü´nü tarif eder sana.

Eren Aydın' Alıntı:
[quote="Mehmet E. Güneş":2tqpazy0]ersun yanal - hikmet karaman==> Galatasaray

zihniyete bak çay demle...
Ersun tahminmiş Mehmet ama Karaman düşünülüyormuş sanırım. Adamın tek işi arada büyük takımları yenmek. Ne katabilirki bize.[/quote:2tqpazy0]

umarım dediğiniz gibi ersun sadece tahmin olarak kalır, hikmette manisanın başında samiyene ayak basar. aksini düşünmek bile canımı acıtıyor.

Takımın yeni hocası Adnan Polat olsun... Galatasaray takımını menejerlik oyunu sanıyorlar.

wow Yunus Altun ve Taher Alegöz'ü de alsın.Fm 05-06 da iyi iş yapıyorlardı bizde de yaparlar.

Pino Pino . . . !

tek gelmesi ve havayı değiştirebilecek adam Fatih Terim'dir.Hikmet falan filan düşünülmez hiç ciddi ciddi ilgileniyor falan diye düşünmeyin.

Cevat Güler takımın başına gelir ama Hikmet Karaman gelmez.

Burak Barut' Alıntı:
Takımın yeni hocası Adnan Polat olsun... Galatasaray takımını menejerlik oyunu sanıyorlar.

wow Yunus Altun ve Taher Alegöz'ü de alsın.Fm 05-06 da iyi iş yapıyorlardı bizde de yaparlar.

Pino Pino . . . !

tek gelmesi ve havayı değiştirebilecek adam Fatih Terim'dir.Hikmet falan filan düşünülmez hiç ciddi ciddi ilgileniyor falan diye düşünmeyin.

Cevat Güler takımın başına gelir ama Hikmet Karaman gelmez.

SARP SARP ... !
Cevat güler gelse keşke.
Ama bence Terim gelir

Biz 8 macta 4 maglubiyet alacak kulüp müydük :(

Gerets'in ilk senesinde tüm sezonda toplam 3 maglubiyet aldigimiz düsünülürse durumun ne kadar vahim oldugu anlasilir.

Bende Fatih Terimciyim uzun vaadede olmasa da gelip havayı değiştirip otorite sağlayacak bir hoca.Rijkaard gidecekse başka alternatif yok

Erdal Can İçelli' Alıntı:
Bende Fatih Terimciyim uzun vaadede olmasa da gelip havayı değiştirip otorite sağlayacak bir hoca.Rijkaard gidecekse başka alternatif yok

Fatih hocaya sıcak bakmasamda bu müsveddelere sövecek adam lazım. Onuda en iyi Terim yapar. Sırtlarından sopayı eksik etmez.

10 üzerinden değerlendirme yaparsak bugün oyunculara

Ufuk 5
Serkan 6
Servet -10
Hakan Balta -9
İnsua 6
Ayhan 5 ( sonlarda yaptığı ile -5 bile olabilirdi)
Mustafa Sarp -10
Misimovic 5 ( İyi oynamaya çalışıyor)
Sabri 7 (hataları olsada mücadele etti kazanmak istedi)
Pino 0 (ki az daha 2. golüde yiyordu)
Baros 10+10+10
Aykut -1 (bir topada dokun kardeşim)
Aydın 3 (koşmaya çalıştı en azından satanlardan değildi)
battal 0 ( O kadar sürede zararı olmadı en azından)

- işaretini ayıraç olarak değil (eksi ) olarak kullandım.

Sonra düşünüyorum kadro dışı bırakmaya kalksak gitti takımın yarısı

Tabi bide Barış a puan lazım klübede oturması bile -10

Durumun içaçıcı olmadığı kesin ama böyle dezavantajlı durumlar aslında büyük avantajlı geleceği de kendinde barındırır. Burada polyannacılık tabii ki yapmayacağım ama ne olursa olsun ligin 8. haftasında havlu atılmaz. Eğer büyük bir camiaysak buradan ayağa da kalkacağız. Her takım kötü günler geçirebilir ama eğer duruma isyan etmeyip ayağa kalkma iradesini ortaya koyamazsa o zaman ciddi bir sorun var demektir. Biz şimdi tarihimize, geçmişimize olan sorumluluğumuzla yeniden dirilmenin yollarını aramalıyız. Sorunları hepimiz kendimize göre saptayabiliriz şüphesiz ama ilk yarının ortasında teknik kadro değişse de hiçbir şekilde çözüm olmaz artı geçen seneki çekilen sıkıntılar daha da anlamsızlaşır. Benim eleştiri noktam yönetimin 2012 kriterlerini sezon öncesi sıkça vurgulaması ve işe yaramayacağı belli oyuncuları getirmesi ardından bir anda kriterler sanki yok olmuş gibi misimovic transferinin gelmesi. Burada sezon öncesi planlamanın olmadığı açık. Futbolcularda zaten hayat yok. Bence teknik kadro en masum olanı ki biz teknik kadroya ısrarla istediği oyuncuları almıyoruz. Zayıf ortasahaya hocayı mecbur bırakıyoruz.

Maçtan önce de yazmıştım; takım olacaksak bu haftadan itibaren, Ankaragücü´ne yenilmeye razıyım. Ama hem takım olamıyoruz, hem yeniliyoruz.

Mustafa Sarp maçtan sonra açıklama yapıyor, bu maçı unutup Fenerbahçe maçına konsantre olmalıyız. Hayır efendim, bu maçı unutmayıp 2 gün boyunca bu maçı izlemelisiniz...

Neyse, Ali Sami Yen´e son kez gideceğim devre bitmeden, ama oyuncuları izlemek için değil. Oturup anıları gözümde canlandırmak için.

Şu oyuncuların halini artniyetli, kasıtlı tavırlarını gördükçe hala hocaya laf söyleyenlere şaşırıyorum.

Bu maç için hiç bir şey denmez İnsua, Biraz Misimoviç ve tabiki Baroş, bunların dışında taraftar umrunda olan adam varmıydı sahada. Resmen hocayı göndermek için neler neler yapyorlar.

Ben bu adamları Parçalı forma giyerken görmek istemiyorum. İsterlerse dünyanın en iyi oyuncuları olsunlar, Servet isterse Puyol olsun, Mustafa Xavi olsun bu zihniyetteki adamlardan ben utanıyorum.

Onur işin kötüsü ben Ali Sami Yen' e gidemiycem bu şans varken bende :S

Bu sezon her maça bilet aldım. Hiçbirine gidemedim :(

Şamil Sabri ve Serkanıda ayrı tutuyorum ben onlarda mücadele ettiler.

Serkan konusunda haklısın oda art niyetli değildi ama Sabri konusunda malesef katılamıyacağım.

Sabri Rijkaard'ın babası vefat ettiği maçtan önceki davranışları yüzünden benim için bitmişti zaten.