SSL 9. Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray

Demek ki oyuncular Rijkaard'ı istemedikleri için oynamıyorlarmış. Demek ki yarın öbür gün de Hagi'yi yollamak için oynamayacaklar. Eğer gereken önlem alınmazsa aynen böyle olacak. Bunu bügün burdan yazıyorum.
Galatasaray her zaman yenmeye oynamalı bu arada.

Mustafa Sarp denen bla bla bla, değil Galatasaray'da ikinci ligde bile top oynayamaz. Yahu senden iğreniyorum, şaka değil vallahi göz zevkimin içine ediyorsun.

Elano iyi idi ancak abartıldığı gibi süperstar düzeyinde bir maç ortaya koymadı. Bundan sonra her maç aşağı-yukarı böyle oynar İnşallah. Hiç adam geçmeyen Elano bir anda iki-üç adam geçer hale geçti kabul, ama o hareketlerin sonucu da önemli.

Sabri sağ açıkta daha etkili oluyor sağbekten.

Servet, Sarp, Balta... Gidin ulan hainler!

Bugün Servet neredeyse atıyordu kendi kalemize, Balta da her zamanki gibi umursamadan takıldı öyle...

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Benim için bu maçta berabere kalmak yenilmekten daha kötü,ya yenilelim yada yenelim.İyi veya kötü birşeyler net olarak sonuçlansın artık.Bu maçta istemediğim tek skor 0-0 onun dışında ne olursa olsun,bol gol olsun,iyi futbol olsun,birde kazanan biz olursak moral olur bizim için hepsi bu.
Yorumsuz ...

Alperen Kaplan' Alıntı:
Mustafa Sarp denen bla bla bla, değil Galatasaray'da ikinci ligde bile top oynayamaz. Yahu senden iğreniyorum, şaka değil vallahi göz zevkimin içine ediyorsun.

Elano iyi idi ancak abartıldığı gibi süperstar düzeyinde bir maç ortaya koymadı. Bundan sonra her maç aşağı-yukarı böyle oynar İnşallah. Hiç adam geçmeyen Elano bir anda iki-üç adam geçer hale geçti kabul, ama o hareketlerin sonucu da önemli.

Sabri sağ açıkta daha etkili oluyor sağbekten.

Servet, Sarp, Balta... Gidin ulan hainler!

Bugün Servet neredeyse atıyordu kendi kalemize, Balta da her zamanki gibi umursamadan takıldı öyle...

Elano o hareketleri yaparken pino dışında hareketlenen oyuncu olmadığı için hepsini sonuca yönelik sonlandıramadı..

Elano bugün çok çok etkiliydi 45 dakika boyunca..
Umarım Misimovic'i de kazanırız ..

Maçtan sonra, bu maçtaki bir puan süpriz miydi, sevindiniz mi gibi klasik basın mensubu sorularına Hagi'nin içten ve inanarak "Hayır, çünkü biz Galatasarayız" cevabı vermesi benim için yeterlidir.

Övsem mi sövsem mi anlamadım, bari bu kadar iyiydiniz geçen hafta neredeydiniz be beyler.
Bu adamlar gene kaçtı elimizden, en iyi oynumuzu da oynasak hep böyle oluyor...! Delirmemek elde değil, HAGİ'ye helal olsun bu adamları 1 haftada topa atlayan adamlar haline getirmek gerçekten büyük iş.

Not: Servet dua et, Aykut'u şişlediğin topta o top içeri girmedi !

Servet,Hakan,Mustafa lütfen bu takımdan gidin....

Günlük konusmıcam bugun bu hallerde isek bu vatandaslar yüzündendir,Unutmadan biri sabriye dogru kalaye atak yapması gerektigini sölesin bu vatandasa ayagına her top aldıgında bakıyorum top aykut`ta

Ben en fazla Lucas Neill ı beğendim.Neden mi? Çünkü her pozisyonda rakibe tekme attı, ayağına bastı, çekti, itti. Evet şaka yapmıyorum.Yıllardır Lugano nun Bilica nın yaptıklarını yaptı.Onlar her kadıkoy maçında bizimkilere kasti tekme atar sonra arkalarına bakmadan giderlerdi.Bizimkilerde sinirlenir oyundan düşerdi.Bu sefer biraz olsun bunu biz başardık.

R.Onur Güneş' Alıntı:
Ben en fazla Lucas Neill ı beğendim.Neden mi? Çünkü her pozisyonda rakibe tekme attı, ayağına bastı, çekti, itti. Evet şaka yapmıyorum.Yıllardır Lugano nun Bilica nın yaptıklarını yaptı.Onlar her kadıkoy maçında bizimkilere kasti tekme atar sonra arkalarına bakmadan giderlerdi.Bizimkilerde sinirlenir oyundan düşerdi.Bu sefer biraz olsun bunu biz başardık.

Aynen cana da öyleydi biz böyle oynarsak kadıköyden puan alabilirdik öyle oldu :)

Bu akşamın kazanılanları; Elano, Pino, Misimoviç, Hakan, Cana...

Şimdi haftaya Antalya maçını kazanıp bu özgüveni pekiştirmeliyiz...

Haftanın sorusu Ufuk 1 maç ceza alırsa kaleci tercihi ne olacak?

Hagi-Tugay ikilisi uzun dönemde bizi aydınlığa çıkaracak gibi gözüküyor olumlu bir hava oluştu bu akşam itibariyle...

Su Volkan'a golü sokamadik ya ona yaniyorum. Herif iyi kaleci tamam kabulümüz de bu kadar da degil hep mi panter kesilir bize karsi.

Gayet iyi oynadik ve 2 macta 10 gol atan Fener'e 90 dakikada tek pozisyon verdik.
Ah su Pino'nun 90+'daki sutu girseydi simdi bayram vardi.