SSL 9. Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray

Canberk Işcan' Alıntı:
[quote="Ali Erdem Güntepe":smkqnce0]Yensek ne değişirki ?

Günü kurtarıcaz ve fenerlilerin diline düşmicez.[/quote:smkqnce0]

Sırf günü kurtarmak için yapılanlar yüzünden bu hale geldik zaten.

Umrumda değil şu maç.Yenelim veya yenilelim umrumda değil.

O Servet'i,O Mustafa Sarp'ı, hele o 2.kaptan yok mu kendi stadında kendi seyircisi önünde kaptan çıkan adam yok mu sahada rakibi kovalayan.Onlar oldukça umrumda değil.

Kendisini kadro dışı bırakmak için çok mantıklı sebep.Adama gidip arkadan tekme falan atıyor dakika 90 ve sarı kartı var !

Kurtlar Vadisinden bir dialog geliyor akıllara ;

-Yılmaz bu ne ?

Fark olacağına inanmıyorum oyuncularımızda onur varsa tabiki..Artık stat gibi ordan galibiyetle dönmenin zamanı geldi..Biz o statta 11 yerliyle kafa tututuk ve en umutsuz zamanımızda da galip geleceğimize inanıyorum .Sadece futbolcular 10 dakika Metin Oktay on dakika Alparslan Dikmen on dakika saraçoğluna dikilen bayrağı izlesinler...Biz ordan galip döneriz...

Adamlar önüne gelene 3 atiyor 5 atiyor. Biz de en kötü takimdan bile 4 yiyoruz.
Neyine inanayim bir haftada sihirli degnek dahi bu gercekleri degistiremez bu mac 7+ olur.

Fener maçı başlığına girerek Tonguçu okumak ne kadar güzel değil mi ?

Daha ne kadar tahammül edersiniz bilmem ama ben mesajları okuduktan sonra silseniz faydası yoktur bilesiniz. Şamil Abi defalarca konuştuk bu konuyu ama sabır taşı olsak taşın da bir dayanıklılık gücü vardır.

Maça gelirsek, çok rahatım gerçekten.

Tugay Aktepe' Alıntı:

Daha ne kadar tahammül edersiniz bilmem ama ben mesajları okuduktan sonra silseniz faydası yoktur bilesiniz. Şamil Abi defalarca konuştuk bu konuyu ama sabır taşı olsak taşın da bir dayanıklılık gücü vardır.

Ne yazmis ki,ayrica keske bizde rahat olabilsek tabiki pozitif (+) yönden. :( :?

Tonguc beyin yazdiklarini ben de okudum. Yeri geldiginde kendisini elestirmis biri olarak bana dokunmadi yazdiklari. Gayet de gercekci yaklasmisti olaya ama bir Galatasaray'linin Fener kazanir demesiyle Fenerli'nin bunu demesi farkli algilaniyor ister istemez Fenerli'nin sözü daha fazla batabiliyor. Ama yazdiklarinda bir kusur göremedim acikcasi.

Tugay Aktepe' Alıntı:

Yahu Ali Bozgeyik bile yazabiliyorsa foruma Tonguç bey niye yazmasın?Bunu anlayamıyorum.

Bir fenerli gibi düşünebilseydim bu maçta alınabilecek bir galibiyet herşeyin üzerini örtebilirdi. Ama bu düzenin üzerini hiç bir galibiyet örtemez. Benim takımım GALATASARAY'ım bu olamaz. Değişim!

Eğer Tonguç beyin forumda yazmasına müsade ediliyorsa yazdıklarının silinmesine de karşıyım. Yeri geldiği zaman ceza alıyor zaten. Daha fazla iletilerinin silinmesi anlamsız diye düşünüyorum.

Bu forum kurtuldugundan beri diğer renklere de açık oldu. Bundan sonra da bu tavrın sürmesi taraftarıyım.

Bu maç için söylenecek üç husus var.Bunlardan en başlıcası Fenerbahçe maçında mevcut kadroda ki oyuncuların performansına göre bir yol haritası çizmek. İkincisi futbolculara fener maçında GS ruhu ile oynayın yoksa klüp tarihinin en yüklü cezasını veririm mesajını vermek ve son olarak maç anında dua etmek. Başka bir yol göremiyorum.

Salih Coskun' Alıntı:
Tonguc beyin yazdiklarini ben de okudum. Yeri geldiginde kendisini elestirmis biri olarak bana dokunmadi yazdiklari. Gayet de gercekci yaklasmisti olaya ama bir Galatasaray'linin Fener kazanir demesiyle Fenerli'nin bunu demesi farkli algilaniyor ister istemez Fenerli'nin sözü daha fazla batabiliyor. Ama yazdiklarinda bir kusur göremedim acikcasi.

fener kazanır demekle,bu maç 3 neticeli 3-0 4-0 5-0 demek aynı şey mi ?
sana dokunmadıysa hislerin ölmüş senin..
daha fazla da konuşturmayın..

Semih Ural' Alıntı:
Eğer Tonguç beyin forumda yazmasına müsade ediliyorsa yazdıklarının silinmesine de karşıyım. Yeri geldiği zaman ceza alıyor zaten. Daha fazla iletilerinin silinmesi anlamsız diye düşünüyorum.

Bu forum kurtuldugundan beri diğer renklere de açık oldu. Bundan sonra da bu tavrın sürmesi taraftarıyım.
Semih Tonguç bey'in iletisini ben sildim, çok zaman yazdığı hiç bir şeye dokunmadım ne bileyim anlamsız ve kasıtlı olduğunu düşündüğüm stad yorumları gibi ama tahrik olunca bazı şeyleri de düşünmemiz gerekiyor, sonra iş içinden çıkılamaz hal alıyor.