SSL 9. Hafta | Fenerbahçe - Galatasaray

Tolga aradan cimbizla bir bölümü alintilayip yazarsan istedigin her cümleden istedigin her anlami cikartabilirsin. Hatta bu forumdaki Galatasaray'li herkesi Fener'li bile yapabilirsin.

O bahsettigin cümlenin basinda "Cogu kisiye göre" yaziyordu ve bu düsüncesinde de haksiz degil Tonguc bey. Abartmaya gerek yok mac 3 ihtimalli Galatasaray 3-0 4-0 5-0 kazanacak mi deseydi.

Ne kadar basit ya. Biz demiyoruz ki farklı renklere gönülverenler buraya gelmesin,yazmasın hatta yazanlar oldu ve hala devam ediyor. Ama tahrik edici iletilerin atılması ile yorum yapmak farklı şeyler. Bunu ayırt edebilmek güç olmasa gerek...

Tolga Kaplan' Alıntı:
[quote="Salih Coskun":3qbvnt8a]Tonguc beyin yazdiklarini ben de okudum. Yeri geldiginde kendisini elestirmis biri olarak bana dokunmadi yazdiklari. Gayet de gercekci yaklasmisti olaya ama bir Galatasaray'linin Fener kazanir demesiyle Fenerli'nin bunu demesi farkli algilaniyor ister istemez Fenerli'nin sözü daha fazla batabiliyor. Ama yazdiklarinda bir kusur göremedim acikcasi.

fener kazanır demekle,bu maç 3 neticeli 3-0 4-0 5-0 demek aynı şey mi ?
sana dokunmadıysa hislerin ölmüş senin..
daha fazla da konuşturmayın..[/quote:3qbvnt8a]

Bu tip ifadeler kullananları neden sitede barındırıyorsunuz ki. Aynı muhabbeti kendi forum sitelerinde yapıyorlardır zaten. Buraya yazı yazan kişi önce Galatasaray'a saygı duyacak. Tabi alıntısını yaptığım arkadaşlara değil sözüm. 3-0,4-0,5-0 yazan kişiye.

Şamil bu forumda Galatasaraylı gözüküp çok daha tahrik edici onlarca kullancı var sonucta okuyoruz bunları da hatta yeri gelince tartışıyoruz. Bazen bizim kendi içimizden geçirdiğimiz şeyleri karşı taraftan duyunca verdiğimiz tepkiler farklı olabiliyor.

En azından Tonguç bey kendini gizlemiyor. Ben rahatsız olmuyorum. Rahatsız oldugumuz konuları da Tonguç beye anlatıp daha duyarlı olmasını isteyebiliriz. Yok devam ediyorsa forum kuralları açık zaten.

Dediğim gibi şahsi fikrimdir. Bu forumda böyle alıştım çünkü.

Yeri geldi KSK lılar yazdı bu foruma rahat rahat =)

Not: Tugay senin Arda, Sinem iletin çok daha çirkin ve tahrik edici. Bu iletiden dolayı ceza almanı talep ediyorum.

Salih Coskun' Alıntı:
Tolga aradan cimbizla bir bölümü alintilayip yazarsan istedigin her cümleden istedigin her anlami cikartabilirsin. Hatta bu forumdaki Galatasaray'li herkesi Fener'li bile yapabilirsin.

O bahsettigin cümlenin basinda "Cogu kisiye göre" yaziyordu ve bu düsüncesinde de haksiz degil Tonguc bey. Abartmaya gerek yok mac 3 ihtimalli Galatasaray 3-0 4-0 5-0 kazanacak mi deseydi.

dimi galatasaray diyecek hali yok ya,fener kazanır diyecek tabi.
allahım sabır ..

Tolga Kaplan' Alıntı:
[quote="Salih Coskun":303iu9pc]Tolga aradan cimbizla bir bölümü alintilayip yazarsan istedigin her cümleden istedigin her anlami cikartabilirsin. Hatta bu forumdaki Galatasaray'li herkesi Fener'li bile yapabilirsin.

dimi galatasaray diyecek hali yok ya,fener kazanır diyecek tabi.
allahım sabır ..[/quote:303iu9pc]
Gercekler bunlar Tolga, ben cok mu mutluyum saniyorsun su rezil halimizden? Haftaya görecegiz zaten umarim "Keske Tonguc beyin dedigi skorlardan biri olsaydi" demeyiz.

Semih Ural' Alıntı:
Şamil bu forumda Galatasaraylı gözüküp çok daha tahrik edici onlarca kullancı var sonucta okuyoruz bunları da hatta yeri gelince tartışıyoruz. Bazen bizim kendi içimizden geçirdiğimiz şeyleri karşı taraftan duyunca verdiğimiz tepkiler farklı olabiliyor.

En azından Tonguç bey kendini gizlemiyor. Ben rahatsız olmuyorum. Rahatsız oldugumuz konuları da Tonguç beye anlatıp daha duyarlı olmasını isteyebiliriz. Yok devam ediyorsa forum kuralları açık zaten.

Dediğim gibi şahsi fikrimdir. Bu forumda böyle alıştım çünkü.

Yeri geldi KSK lılar yazdı bu foruma rahat rahat =)

Not: Tugay senin Arda, Sinem iletin çok daha çirkin ve tahrik edici. Bu iletiden dolayı ceza almanı talep ediyorum.

Talebinizi gerekli merciilere iletin o zaman. Forumda herkes nasıl Servet?i, Sarp?ı, Balta?yı acımadan eleştiriyorsa ve gerektiğinde belaltı vuruyorsa ben de Arda?yı istediğim gibi eleştiririm. Benim için saydığım isimlerden farkı yoktur artık...

Fener maçına şu şekilde çıkmalıyız. Aykut Serkan-Ali Turan-Neill-Insua Musa Çağıran-Cana Serdar Özkan-Misimoviç-Kewell Mehmet Batdal.

Bu kadro ile Serdar Özkanın Fener maçlarındaki geçmiş performanslarını da göz önünde bulundurursak en kötü 1 puan bizim olur.

Sabri-Ayhan-Mustafa-Hakan-Servet ilk 11'de maça başlarsa tüm herkes bence maçın sonucuna baksın yeter.İzlemeye gerek yok.

Tugay Aktepe' Alıntı:
Talebinizi gerekli merciilere iletin o zaman. Forumda herkes nasıl Servet?i, Sarp?ı, Balta?yı acımadan eleştiriyorsa ve gerektiğinde belaltı vuruyorsa ben de Arda?yı istediğim gibi eleştiririm. Benim için saydığım isimlerden farkı yoktur artık...
Elestirebilirsin saygi duyarim(iz),ancak elestireceksen futboluyla elestir,özel hayati kimseyi ilgilendirmez,ayrica Sinem´i de katma kizin hic bir sucu yok.

Hakan Avci' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":bszrgyl8]
Elestirebilirsin saygi duyarim(iz),ancak elestireceksen futboluyla elestir,özel hayati kimseyi ilgilendirmez,ayrica Sinem´i de katma kizin hic bir sucu yok.[/quote:bszrgyl8]

Futbol oynuyor mu ki futbolu ile eleştireyim ? :)

Kaç haftadır izliyoruz Arda?yı ?

Neyse, tartışmayı falan herşeyi bir kenara bırakıp şu maça odaklanalım. Evet, çok zor bir durumdayız. Ama yapamayız, terkedemeyiz Galatasaray?ı.

Yönetimi, oyuncusu, teknik ekibi değil armayı düşünelim. Çünkü hepsi geçici arma kalıcı.

Bizlere yakışanı yapalım; deplasman yapan devam etsin, derbi günü formasını giyen yine giysin. 10 sene değil 100 sene olsa aşkımız biter mi ? Bitmez...

O halde saldır Galatasaray !

Tugay Aktepe' Alıntı:
Sende biliyorsunki sakat,yani keyfinden oynamamazlik yapmiyor,ayrica dedigim gibi Sinem bu olaylardaki en mahsum kisidir,onu bu islere karistirma rica edicem.

Hakan Avci' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":9i6nx9jn]
Sende biliyorsunki sakat,yani keyfinden oynamamazlik yapmiyor,ayrica dedigim gibi Sinem bu olaylardaki en mahsum kisidir,onu bu islere karistirma rica edicem.[/quote:9i6nx9jn]

Arda nerede sakatlandı ? Olayın derinine inmemiz gerek ama neyse, bunları bırakalım şimdilik.

herkes bazı gerçeklerin farkında.
ama bu farkındalık bizi umutsuzlandırmak anlamına gelmemeli.

biz galatasaray'ız beyler,bizim adımızın yanındaki ilk isim umut'tur..
kadıköy'e bir kez daha kazanmak için gideceğiz..
umut çok mu ?
-hayır..
umut yok mu?
-umut hep var ..

biz tüm enerjimizi,tüm nefesimizi yine atacağımız golle,kıçımızı sonuna kadar yırtacaksak,umut var.o yüzden kabullenmişliğe girmeyin,hislerinizi yok etmeyin.

yine en kötü zamanımızda yakalandık derbiye
ruh yok istikrar yok moral bozuk
yeniliriz gibime geliyor çok yanılmak istiyorum
ama kendimi kandıramıyorum....

Galatasaray'ın olduğu yerde umut vardır !

biz en favori gittiğimiz zamanlarda 6 yiyip 4 yiyip dönüyorduk bu sefer yenersek sürpriz olur deniliyor Galatasaray zor zamanların imkansızların takımı ben takımıma güveniyorum ne oyunculara ne hocaya ne tarafa güveniyorum sadece o forma ve logo bunun üstesinden gelecek büyüklükte Galatasaraylılığın ayrıcalığını yaşamaya bakın.14 sen kan kusup kızılcık şerbeti içtik diyen taraftar profili ile şimdiki taraftar profili arasında dağlar kadar fark var

EN KÖTÜ GÜNÜN BUGÜNSE BUGÜNDE GALATASARAY

'Umut' koyduk senin adını.

4187.png

Sahaya bu arma çıkıyorsa umut her zaman vardır.

Gün bugündür, dayan Galatasaray.

Perşembe veya Cuma günü biletler çıkacak. Tek isteğim maça, GS sevgisi olanlar gelsin sadece. Yok fark yeriz yok böyle olur vay ben böyle vay ben şöyle diyecekler iyi küfür edebilecekleri yüksek bir yere çıksın oradan seyretsin maçını. Biz GS taraftarıyız arkadaşlar. En karanlık günleri de gördük gözlerimizi açamadığımzı kadar aydınlık günleri de hep Armanın araksındaydık. Ciddi diyorum eğer takıma inanmayan varsa gelmesin maça, daha tribünde çok kişinin kalbi kırılır şimdiden söyliyim.