Süper Kupa Final Müsabakası | Galatasaray - Fenerbahçe

büyük ihtimalle melo oynamayacak
antreman eksi var
hamitte tam hazır değil
emre çolak ve engin baytar ın performansı çok önemli
eğer orta sahada üstünlüğü alırsak maçı da alırız
çünkü fenerbahçe de ciddi savunma zaafı var
inşallah alnımızın akı ile çıkarız maçtan

İddaa'da oran 2,10 değerlendirebilirsiniz :)

Şaka bir yana dediğiniz gibi orta sahayı elimize almamız gerek bu maçta en büyük kozumuz Selçuk olacak bence.Hamit onun yanında oynayacak gibi duruyor.Muslera-Eboue-Semih-Dany-Hakan-Selçuk-Hamit-Engin-Emre-Umut-Elmander gibi bir 11 bekliyorum.Amrabat daha takımla uyuşamadı sonradan dahil olacaktır maça.

g.gönülün olmaması büyük şok oldu..zaten SOS veren fener savunmasının en iyi ismi gitti...orhan-yobo-egemen-hasan ali çıkıcaklar ve sanki vasat bir kadro ki orta sahadan top çıkaracak birisi de yokken avantajlı olduk...

g.gönülün olmaması büyük şok oldu..zaten SOS veren fener savunmasının en iyi ismi gitti...orhan-yobo-egemen-hasan ali çıkıcaklar ve sanki vasat bir kadro ki orta sahadan top çıkaracak birisi de yokken avantajlı olduk...

yobo kadroda yok ve serdar kesimal de sakatmış yani egemen-bekir dışında stoperleri yok kadroda bu bizim için avantaj fener defansı berbat

Egemen-Bekir ikilisnin karşısına Umut-Elmander çıkıp kalp yetmezliğinden ölmelerini izlemekte baya zevkli olurdu aslında.

Teknik her detayın kralını imparator verecektir zaten ama takımdan tek özel ricam Fiorentina maşında 80. dakikaya kadar yaptıkları o presi tekrar yapmaları. O presi yaptıkları anda göreceksiniz organizasyon,hücum bilmem ne demeden 2 gol atacağız. Zira ne orta sahalarının ne defanslarının ayağı top yapmak konusunda yetenekleri var bunu zorlasak yeter.

Ben takıma güveniyorum,bizim takım daha kaliteli ama tabiki daha sezon başı iki takımında eksikleri var ve tam hazır değiller ama her şeye rağmen bu maçı ve kupayı alırız.En büyük GALATASARAY…

Galatasaray'da kadroya alınmayan Felipe Melo takım arkadaşlarına destek vermek için Erzurum'a gitti...
Sarı-kırmızılılar Fenerbahçe ile oynayacağı mücadelede parçalı forma ile sahaya çıkacak...
Fernando Muslera: "Her şeyi unutup bu maça iyi konsantre olmamız gerekiyor."

Fenerbahçe bize göre daha hazır görünse de köşede imparatorun olması beni rahatlatıyor. Umarım alnımız dik kupayla çıkarız o stattan

Ben böyle düşünmüyorum.. Fenerin oyuncularının henüz uyum saglayamadıklarını herkes gördü.. Egemen ve beraberindeki savunma hattı inanılmaz hatalar yapıyor.. Orta sahaları uyumsuz ve ÇOK AĞIR kalıyor.. Biz ONLARA GÖRE daha uyumluyuz.. Geçen seneki oyun yapımızdan birşey kaybetmedigimizi Lazio ve Fiorentina maçlarında iyi gördük.. Zaten TERİM gibi bir faktörün de etkisiyle çok daha uyumlu ve iyi bir takım olacagızdır. :)

fenerde alex yok deniyor her yerde yedek olabilirmiş volkan-orhan-bekir-egemen-hasan ali-cristian-mehmet topal-m.topuz-stoch-caner-kuyt ilk 11 i bekleniyormuş...

Abi anlamıyorum Fener bize göre nasıl daha hazır görünüyor . Vaslui'yi 4-1 yendiler ama o maç 55. dakikaya kadar rezilleri oynadı Fener. Orta sahadan çıkamadılar bi ara. Penaltı gol olsaydı turu falan geçemezlerdi . Fener bizden çok ama çok kötü oynuyor.

Fenerbahçe'nin her ne kadar kötü oynasa da bizden daha verimli bir hazırlık dönemi geçirdiğini düşünüyorum. Ama Fener'in geri 4lü ve orta sahası bu kadar eksikken avantajın kesinlikle bizde olduğu düşüncesindeyim. Gökhan yok, Yobo yok, orta sahaya takviye de yapmadılar henüz. Henüz uyum sürecini de aşabilmiş değiller. Bizde de Melo gibi Burak gibi eksikler olsa da ibre bizi gösteriyor.. Bunları değerlendirip kupayı kaldırıp lige moralli başlamak lazım.. Hepsinden önemlisi de kırk yılda bir Fener balı tarihi karışır da şans bizden yana olur umarım..