Süper Kupa Final Müsabakası | Galatasaray - Fenerbahçe

Gürcan Bilgiç'i o maça yorumcu diye çıkaranlara iyi saydırmak gerek. Adam resmen maç boyunca mutsuzluğunu belli etti ya böyle bir şey var mı? İsterse Cüneyt Çakır maç boyu Gs lehine bilerek karar versin, sen yorumcu olarak orada taraflı şekilde konuşmaya, tavır yapmaya nasıl cesaret ediyorsun diyeceğim, ama o cesareti verdiriyorlar işte adama. Ağla Gürcan, ağla Caner, ağla 12numara.

Bir tane düzgün oynadıkları pozisyon yok, biri bal diğeri geçersiz gol atmışlar hala bilmemne Cüneyt. Bir dön bak önce 10 kişi kalan takıma bile eziliyorsunuz, oyuncuların bırak koşmayı yürüyemiyor, pas atamıyor, sürekli adam kaçırıyor, Caner denen zeka yoksunu saçma sapan bir penaltı yapıyor, gelip ona buna çemkiriyorlar sonra.

Engin'e de parantez açmak gerekirse, benim Trabzon'dan beri takip ettiğim ve oyun olarak sevdiğim bir oyuncu, ama artık şeyini çıkarıyor yani. Ne yapıp edip öfkesini kontrol etsin, böyle maçlarda takımı yalnız bırakacaksa saçma sapan, kabadayı gibi davranacaksa, her maç kendini yere bırakacaksa gitsin. Yeteneklerine ihanet ediyor adam resmen.

Edit: Hamit daha hiç hazır değil, Dany'nin basit ve riskli hatalarına son vermesi lazım. Amrabat daha hazır değil, ama şu görüntüye rağmen çok iş yapacak. Umut tek kelimeyle mükemmeldi. Çok arka planda kaldı isim olarak, ama tüm forvetleri yedek bırakır böyle oynarsa.

Eeee hani fb bizden daha hazırdı arkadaşlar ? 11 kişi kesmedi 10 kişi kalalım dedik ondada pozisyon bile vermedik,top göstermedik arkadaşlara :)

Demek bu hazır olmak ,olmamak kavramı fazladan 2 maç oynayıp oynamamak değilmiş arkadaşlar :)

Takımımıza sonsuz tebrikler sonuna kadar hak etti Fatih'in Aslanları bunu :)

elmander-i kaçırdığı 1-2 pozisyonla değerlendirirsek haksızlık etmiş oluruz.. Bu adam komple bir futbolcu.. Pres yapıyor top tutuyor top dağıtıyor çarpraz koşu, defansa yardım vs vs.. Kanat oyunculuğu hariç herseyi yapabilecek kapasitede.. Geçen sene son maçlara doğru hatırlamadığım bir maçta oynamadığı zaman takım resmen ne oynadığını bilmez bir haldeydi.. Bence şu an takımımızin şu an ki en vazgeçilmez adamı.. Birkac gol kaçırdigi pozisyonla değerlendirmeyelim..

totem yaptim, maci izlemedim, mac bittikten sonra sokakta gördügüm GS formali bir cocuga sordum, kazandik abla dedi.. eve nasil geldim bilmiyorum.. özeti koyulsa da baksam maca.. hatta biri acaba macin tamamini buraya koyabilir mi?? tesekkürler cimbomum yasattigin mutluluklar icin...

Selçuk tek başına orta sahayı domine ediyor Melo ile coşarlar...fenerde inşallah dediğini yapıp transferi kapatır...Ama bizim takıma Çilek diyoruz ya nokta bir golcü transferi cuk oturur amrabat kalitesini gösterdi kısa sürede...
Aykut Kocaman içinse 100 takımım olsa hepsinde sportif direktörüm olmasını isterim...ama 100 takımın hiçbirinde Teknik direktörlük yapamaz....Oyun okuma--- 0 müdahele-- 0

Amrabat kaliteli oyuncu. 2 asistini yedi bizimkiler :). Takıma uyum sağlayınca çok katkı verecektir.
Melo'nun eksikliğini hissettik orta sahada. Hamit formunu yakalar inşallah. Kazandığı paranın hakkını vermeli.
Elmander gol kaçırdı ama ileride yaptığı pres FB defansını bunalttı ve hataya zorladı. (Bu arada FB defansı çok acemiydi).
Selçuk açık ara ligin en iyi futbolcusu. Defansa Ujfa şart. Dany ve Semih bu yıl onun yanında tecrübe kazanmalılar.
Hakan Balta sırıtmadı ama FB sağdan gelemedi zaten.

10 kişi kaldığımızda Stoch dururken Krasic'i oyuna aldı Aykut Kocaman. Bu adam FB'nin başında olduğu sürece bir cacık olmaz onlardan.

Amrabat gerçekten kalitesini gösterdi. Top ayağına resmen yapışıyor adamın. Bir tane çilek santrafor ile mesela Dzeko olsa harika bir takım oluruz :)

Ya bu Umut ne yapmış böyle ya ! Bir futbolcu anca bu kadar geliştirir kendini.. Hızlı, güçlü, dayanıklı.. Son vuruşlardaki becerisi MUAZZAM !! Pres yapıyor, rakibi boğuyor, fırsat kovalıyor, yakaladı mı atıyor.. Elmander karşı karşıya 2 pozısyonumuzu harcadı, son vuruşlara çalışması lazım.. Amrabat müthiş bir kontra oyuncusu oldugunu gosterdı, Dany çok sogukkanlı ve dayanıklı.. Bu takıma daha MELO katılacak, Burak uyum saglayacak.. Bu sezon bizi kimse tutamaz, müthiş futbol oynuyoruz !! 10 kişi ile yarım saat 20 kişiymiş gibi mükemmel oynadık HELAL OLSUN ASLANIM !! :)

Muhammed Umut Bulut'tan her maç bu bitiricilik performansı bekleme bu devamlı yapabildiği bir şey değil ancak sezon için daha çok görürüz bu performansları :)

Amrabat'ta 10 kişiyken kendi yarı sahamıza gömülmeden oynayabilmemizdeki 1. etkendi. Olmayacak topları saha içinde tutup adam eksiltip takımı hücuma çıkarması bizi oyunun tam ortasında tuttu helal olsun çok yararlı olacak inşallah :)

Eeee hani fb bizden daha hazırdı arkadaşlar ? 11 kişi kesmedi 10 kişi kalalım dedik ondada pozisyon bile vermedik,top göstermedik arkadaşlara :)

Demek bu hazır olmak ,olmamak kavramı fazladan 2 maç oynayıp oynamamak değilmiş arkadaşlar :)

Takımımıza sonsuz tebrikler sonuna kadar hak etti Fatih'in Aslanları bunu :)
Ben iki takımda hazır değil demiştim ama yanılmışım 10 kişilik halimiz bile onlardan çok daha iyiydi, düşünüyorum şu eksiklerimiz de olmasaydı ve de yeni gelen oyuncularımız tamamen adapte olsaydı neler yapardık diye.Çok canlar yakacağız çokkkk.Teşekürler Fatih Hocam, teşekkürler Aslanlar, teşekkürler yönetim.
Bu arada lütfen Engin'i asıp kesmeyelim.

Ben iki takımda hazır değil demiştim ama yanılmışım 10 kişilik halimiz bile onlardan çok daha iyiydi, düşünüyorum şu eksiklerimiz de olmasaydı ve de yeni gelen oyuncularımız tamamen adapte olsaydı neler yapardık diye.Çok canlar yakacağız çokkkk.Teşekürler Fatih Hocam, teşekkürler Aslanlar, teşekkürler yönetim.
Bu arada lütfen Engin'i asıp kesmeyelim.

Mehmet zaten lafım direkt sana değil, ben fb balı düşünüldüğünde bu tür maçlarda olumsuz olunmasını anlayabiliyorum ama takımımız ve oyuncularımızı peşin olarak eleştirip, geri görülmesine dayanamıyorum, yoksa yaş itibari ile zaten aynıyız aynı sayıda fb maçı görüp acısını tattık her şeyi anlıyorum :)