Sylvia Fowles

Gelecek sene için kadro hazırlıklarını başlayan bayan basketbol takımımız hepimizin çok sevdiği Seimone Augustus ile yeniden anlaşırken Spartak Mokova' nın yıldız pivotu Sylvia Fowles ile de sözleşme imzaladı. Geçen sezon Avrupa Liginde 14.1 sayı 8.8 rib. ile oynayıp Moskova'nın şampiyon olmasındaki en büyük etkenlerden biri olan Sylvia bayan basketbolunda smaç yapabilen ender oyunculardan biri.

Sylvia Smaç
http://www.youtube.com/watch?v=NBvDQbmfkBo

sylvia.jpg

Re: Seimone ve Sylvia Galatasaray' da

Offf bayılacam şimdi çok teşekkürler yine en hızlı en güvenilir şekilde öğrendik :)

Peki ya Hammon ne oldu ?

Süper haber :)

Of süper bu transferler ama :).Seneye inşallah sakatlıklar olmadan Euroleague Final-Four oynamayı göstersin bize allah. :)

Önümüzdeki sene için bence çok önemi gelişme. Oyun kurucu pozisyonunu ve rotasyonunu iyi yönlendirebilirsek Euro League şampiyonluğu bile kulağa yakın geliyor. Türk oyuncu beklentim yok. İyi oyuncu varsa da arkadaşlar benden daha iyi bildiğinden isim söylemem gereksiz olur..

Not: Tamika'yı her koşulda takımımıza kazandırmamız lazım. Kİ ısrarcı olunursa sezon başı gelebilir takıma. Final serisini görünce istanbulda kalmak isteyecektir.

Yanlışım varmış:) smaç yapan tek basketçi değilmiş Fowles.. Bilgi kirliliği yaratmamak adına dediklerimi kaale almayın arkadaşlar:)

Sühan Cem' Alıntı:
Bir düzeltme yapmak istiyorum. Yanlışım yoksa eğer,Kadın basketbolunda, Smaç basan ender değil tek basketbolcudur Fowles..

Önümüzdeki sene için bence çok önemi gelişme. yun kurucu pozisyonunu ve rotasyonunu iyi yönlendirebilirsek Euro League şampiyonluğu bile kulğa yakın geliyor. Türk oyuncu beklentim yok. İyi oyuncu varsa da arkadaşlar benden daha iyi bildiğinden isim söylemem gereksiz olur..

Not: Tamika'yı her koşulda takımımıza kazandırmamız lazım. Kİ ısrarcı olunursa sezon başı gelebilir takıma. Final serisini görünce istanbulda kalmak isteyecektir.

Sühan abi Candace Parkerda basıyor ayrıca Michelle Snow vardı oda basıyodu galiba yanlış hatırlamıyosam.

[youtube:pvwk69fh]http://www.youtube.com/watch?v=mfHjJczXheE[/youtube:pvwk69fh]

Augustus' u zaten biliyoruz. Fowles hala ütopik geliyor bana, Moskova' dan koparabilmek çok zor. Yönetim galiba Fenerbahçe' nin Diana Taurasi transferinin altında kalmak istemiyor.

Böyle bir kadro kurulacaksa inşallah koçta değiştirilir. Nitekim böyle bir kadroyu Zafer Kalaycıoğlu' nun eline vermek paraları sokağa atmaktan başka birşey değildir. Yönetimin bunu da hesaba kattığını düşünüyorum aksi halde sonuçları cok acı olur.

Saygılar.

bu gözler s. augustusu bir sene daha parçalı ile oynarken görecek ya daha ne istiyebilirim ki...

transferleri gerçekleştirenlere ve bize bu haberi tez elden ulaştıran GSBasket'e sonsuz teşekkürler.

Müthis transferler, ne diyelim.. bir oyun kurucuda kötü olmazdi aslinda...

Aceba bu transferleri yönetimmi yapti, yoksa Zafer Kalaycioglumu istedi??

ne olursa olsun.. bu transferleri yaptiysak ve basarili olmak istiyosak,.. ilk önce hocamizi degistirmemiz lazim..
bu takim Kalaycioguluyla basarili olamaz..

İşte bu be sonunda beklediğim haber resmileşti.Seneler sonra pota altımız çok sağlam olacak.

Güzel haberler gelmeye başladı ..Fowles-Sophia-Augustus gibi harika bir üçlüye sahibiz artık ..Fakat Hammon transferi yattı gibi haberler var ?

Cumhurbaşkanlığı kupası için sabırsızlanmaya başladım yıldızlar geçidi olacak o maç.