T.S.B Süper Lig 10. hafta | Beşiktaş - Galatasaray(79-96)

Evimizdeki maça çok ekstra, inanılmaz bi motivasyonla çıkmıştık bizim kadromuz zaten çok kaliteli birde üst düzey motivasyon ekleyince karşımızda BJK değil herhangi bir takımın durması zaten mümkün değil.

İlk maçtaki kadar kolay olmasa da hatta biraz zorlanarak bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum, geçen sene Dİlara Hanımın salonda olduğu maçta bizler taraftar olarak dışarıda, kalmıştık salona alınmamıştık Küçük hanımın ruhu duymuşmudur bilmiyorum ama bu maçada almazlar bizi diye tahmin ediyorum.

Bayan maçıyla bu maç arasında kaldım ben de Şamil Abi.

Alacaklarını bilsem bu maça gideceğim ama bir de kapıdan dönmek var işin ucunda.

Gazanfer BJK alt yapı oyuncularını falan dolduruyor salona, zaten küçük bi yer geçen sene almadılar. Ben bi deneyeceğim ama kimseye bu maça gelin kesin gireriz diyemem. Ben zaten 14:30 gibi bi deneyeceğim olmazsa İpekçi'ye koşacağım. Zaten Kadın Takımının maçı da çok önemli, hangisi olursa artık abicim.

Galatasaray'ın Beşiktaş'a oranla çok daha iyi bir kadrosu var.Ben ilk maçtaki kadar olmasa da,yine de zorlanmadan Galatasaray'ın kazanacağını düşünüyorum.

Ayrıca,averaj vb. olayını bilmiyorum ama sanırım liderlik maçı olacak.

Haksızlık etme Alperen bence sizin takımın yerli kadrosu kafa kafayadır bizim takımla, hatta artısı da var daha geniş bi yerli kadrosu var Bjk'nin gel gör ki yabancısız çok zor bizimle baş edebilmeniz. Mesela Haidari'yi ikna edebilmiş olsaydınız bu maçlar inanılmaz keyifli olurdu.

Haksızlık etme Alperen bence sizin takımın yerli kadrosu kafa kafayadır bizim takımla, hatta artısı da var daha geniş bi yerli kadrosu var Bjk'nin gel gör ki yabancısız çok zor bizimle baş edebilmeniz. Mesela Haidari'yi ikna edebilmiş olsaydınız bu maçlar inanılmaz keyifli olurdu.

İkna edebilme meselesi değil,amatör branşlara zerre önem vermeyen bir yönetimimiz var.Keşke biraz önem verselerdi,o zaman takımda sağlam yabancı da görürdük.Ama dediğim gibi,bu kadroyla çok zor maçı kazanmamız.

Şu anki kadroya 1 veya 2 yabancı takviyesi gerektiğini düşünüyorum.İşte o zaman nefesler tutulur,inanılmaz maçlar oynanır.

İyi haber Gazanfer, gideriz sonucun ne olacağına zerre aldırmadan (ister fark atsınlar, ister yenilsinler) adam gibi mücadele eden sporcular izleriz. 8 kişiyi maç çıkışı bekleyen erkeklerin semtlerine bir gidelim bakalım.