Takım Ligden Çekilmeli Midir ?

Takım ligden çekilmeli midir ?

• Kullanılan toplam oy
    63
Şahsi fikrim erkek takımını toptan kapatmaktır. Kendi başlarına oynasınlar Fülker liginde. CC nin parası da neyse versinler bir zahmet kurtulalım artık diğer yakadakilerin artıklarından.

ve bu olumsuzluğu fırsat bilip cafecrown kamburundan kurtulalım.zaten telekomunda tadı yok,birleşip bazılarının oyunlarını bozalım.

Maliyeti yüksek yabancılar ile yollarımı ayırır ikinci lige hazırlarım ben olsa takımı yerliler ile. Tabi onlar da kabul ederse.

Ceza inmezse ligde kalmamız imkansız bence. FB taraftarı önünde FB'yi, sahamızda Efes'i, içeride dışarıda Beşiktaş ve Telekom'u, deplasmanda Karşıyaka'yı yenmek bizim için kolay olmaz. Artı bu sene Aliağa ve Bornova da sahalarında çok iyi başladı.

Maalesef bu şartlar altında ligde kalmamız zor gözüküyor. Ayrıca 4 maçıda seyircisiz oynayacağımızıda hesaba katarsak maalesef ligden dolaylı bir şekilde düşürülmüş olduk. Zamanında üzerine vurgu yaptığımız karşı çıktığımız Mincinozlu,Çevik zihniyeti kuyumuzu kazıp tarihimizde tanık olmadığımız vahim bir olayın içine çektiler bizi kendilerine burdan ağır ifadeler kullanamıyoruz fakat Allah'a havale ediyoruz. Eğer mümkün olursa bence seneye stadımızda bitiyor. Ordan erkek basketbol takımına bir bütçe ayrılsın ve cafe crown ile sözleşme fesh edilsin. 2 sene sonra beko basketbol ligine çıktığımız zaman şöyle adam gibi bize bütçe verecek bir sponspor bulunup artık hak edilen yere Galatasaray'ımız getirilsin...

Bu takımı kuran o mübarek insanlar 100 sene sonra yaşanan bu ümitsizlik vede,pes edenler karşında yattıkları mezarlarında kemikleri sızlıyordur.

Acilen yetkililerden bu anlamsız ve saçma konuyu kapamalrını rica ediyorum.Bize asla pes etmek yakışmaz,bu ligden çekilme olayını kimse bir daha ağzına almasın,düşersekte son maçın son düdüğüne kadar onurumuzla mücadele edeceğiz.

Muhalefet olsun diye değil yanlış anlama abi ancak bence bu başlık yerinde bir başlık...Çünkü verilen kararlarla ligde kalamıyacağımız kesin...Debelenmeye ne gerek var...Ayrıca hakkını veremiyorsak Arma'ya saygı için kapatmak daha doğru...Herşeyden önce Arma'ya saygı böyle yönetilen bir şube görüldüğü gibi bize birşey getirmiyor ama çok şeyler götürüyor...

Şu cezalarda ciddi bir indirime gidelmediği sürece, sahaya çıkıpta 'tecavüz kaçınılmazsa,zevk almaya bakacaksın' tarzı bir kafa yapısıysa, 3 Maymunu oynayarak şu ligde olmanın hiç bir anlamı mantığı,kuramı yoktur.

erenbekdemir' Alıntı:
ligden çekilmede hadi bakalım ikinci lig demiyorlar sana ... bakarsın bölgesel lige gönderirler bu risk alınır mı?

Sen takım kurmaya karar ver,iki kuruş getir ben sana 2.ligden birsürü takım alırım...Sende bölgeselden başlamassın...Adınıda istersen Eren yap...Zor iş değil bunlar...

erenbekdemir' Alıntı:
düşmeme ihtimalimiz var.eğer düşersekte çıkan takımlardan biriyle birleşilebilir.

Eren, sen cezaların değişmemesi durumunda hangi ihtimalden bahsediyorsun.Yok öyle bir ihtimal hayalciliğin lüzumu yok.Çekilirsin çok istersen tekrar çıkan takımların biriyle birleşirsin sene başında.

Mithat Duran' Alıntı:
Bu takımı kuran o mübarek insanlar 100 sene sonra yaşanan bu ümitsizlik vede,pes edenler karşında yattıkları mezarlarında kemikleri sızlıyordur.

Acilen yetkililerden bu anlamsız ve saçma konuyu kapamalrını rica ediyorum.Bize asla pes etmek yakışmaz,bu ligden çekilme olayını kimse bir daha ağzına almasın,düşersekte son maçın son düdüğüne kadar onurumuzla mücadele edeceğiz.

Mithat beye bu düşüncesinde sonuna kadar katılıyorum. Galatasaraylılık ruhuna yakışan asla pet etmeden savaşmaktır.

Mithat Duran' Alıntı:

Mithat Beye sonuna kadar katılıyorum...

İkinci diyeceğim şey bir yanlış bilgilendirme var. Eğer ligden çekilirsek biz 2. ligden değil, bölgesel ligden başlıycaz demektir bu...
Bu şekilde küme düşmeyi hazmederim ancak, bölgesel ligden başlamayı ya da bir takımla birleşip kümede kalmayı, o işte zor, çok zor...
3- GS kendi kendini şike yaptık diye ilan etti resmen .Az önce de Hakan Şükür'ü dinledim...Acaba bizim bilmediğimiz başka şeylerde mi var ??