Takımı Şampiyonlar Ligine Uğurluyoruz "KKTC" Maçı (Cumartesi 12:00)

Okancım börek taşıma esprisi sana değil GSBasket yönetime verilen bir mesajdır.Ayrıca börekleri yemek hiç zor olmuyor.Nispeten zor geçen maçlar gibi değil :D

Yalova team'den zaten fire beklemiyorum zorunlu durumlar hariç . Hem arkasından kızların da maçı var. 4 saat Ahmet Cömert. Mükemmel :)
Yiğit sünneti orda hallederiz. çantana koymayı unutma sünnetliğini ;) İşlemi Arca yapcakmış -eski sünnetçiyim ben diyor- haberin olsun...
Eee kıskanmayın sizde.İnsanın fikri neyse zikri de odur :D Tabii Arca reyizin eski sünnetçi olması önemli bir done.

Taksimden yada Eminönünden Ahmet cömerte nasıl ulaşırım??
ayrıca ordan aslantepeye??

Taksimden metro ile Gayrettepe yada Mecidiyeköy metrobüse gidin.

Metrobüse binip Şirinevler durağında inin.

Sinan Erdem'in yanında Ahmet Cömert'i görecekseniz, yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Dönüşte de aynı şekilde metrobüs-metro ile Aslantepe'ye ulaşabilirsiniz...

1-Burak Eyvel
2-Mahir Seyhan
3-Emre Doğan
4-Şamil Turançiftçi (Feribotta kahvaltı bekleyen aç kalır söyleyeyim )
5-Yiğit Çelebi
6-Okan Alaşalvaroğlu
7-M.Furkan Şenbabaoğlu
8-Ali Erdem Güntepe
9-Can Kırımlıoğlu
10-Arca Yıldırım
11-Can Sarıtaş ( tam bilmiyorum gelip gelmeyeceğini)
12- Onur Uncu ( Burak'a geleceğini söylemiş)
13- Deniz Baskın
14- Alperen Küçük

Şu isimlerden Onur Uncu belki müsait olmayabilir birde Can'ın ve Mahir abinin durumunu bilmiyorum onun dışında gelmeyen olmaz dimi arkadaşlar. Ayıp olur çünkü Yalova'nın üstüne. Gözlerinizden öpüyorum maça gelene benden çay o kadar deyim.

Şeker sınırsız Yiğit isterseniz 4 4 toplam 8 tane atın abicim ama bunu yaparken lütfen Beşiktaş ile dalga geçmeyin :) . Hadi simitleri de alıyorum, ben daha bu takım için ne yapayım (bknz Şahan 107 gol yiyen takım) :) .

Tamam çocuklar 11:15 de şirinevler metrobüste buluşalım hep beraber. Gözlerinizden öperim...

11:15 erken derseniz 25 yapabiliriz ama buluşalım metrobüste.

Bu neden yüzünden kendinizi fire listesine eklemenize gerek yok arkadaşlar, sonuçta nedeninizin önemi ortada. İyi çalışmalar şimdiden.

Cumartesi günü branşlarımızın arasındaki ruh ve mücadele farkını göreceğiz tekrardan, sabırsızlıkla bekliyorum.

yahu yıl 2011 olmuş hala öss filan var ya dalga mı geçiyorsunuz beyler :) :)
edit : 11.15 şirinevler :) çay var simit var geç kalanın aklından şüphe ederim :)