Takımımızın başarısını çekemeyenler

ligin en güçlü 4 ekibini yendik.özellikle bjk, fb ve telekom galibiyetleri ses getirdi.ama son zamanlarda internetten takip ediyorum, herkesde bir çekememezlik var.bir bahane buluyorlar.yok efendim bjk maçında kaya maçın başında sakatlanmış, yok fb maçında ibrahim ve semih oynamamış, telekom'da wright sakatlanmış.yoksa yenemezmişiz.bunlar tartışılıyor.böyle şey mi olur basketbol takım oyunu.kadrolar 12 kişilik.biri sakatsa diğeri oynuyor..şampiyonluğa oynayan bu takımlar sadece bir oyuncunun mu eline bakıyorlar.eğer öyleyse zaten şampiyonluğu en fazla biz hakediyoruz.her maç ayrı bir yıldız çıkıyor.bence bu insanlar bu gereksiz iddialından vazgeçip takımımızı alkışlasınlar.

Galatasaray'ı insanlar çekemez.Çünkü Türkiyede ki en büyük kulüp ve en büyük taraftara sahip kulüp.Onların amacı Galatasaray kazanmasın da kim kazanırsa kazansın politikasını gütmek.Ama her yendiğimiz hafta bizimle ilgili postlar azalıyor ama bir yenilelim sayfalarca Galatasaray ve olumsuzlukları konuşuluyor.Bekleyim yenilince konuşursunuz kendi aranızda...

Herkes tuhaf vallahi.Biri çıkıyor Fener'in amacı Barca'ı geçmek olmalı ki geçebilir diyor, biri çıkıyor Beşiktaş süper kadro şampiyonlukta rakibimiz yok, diğeri çıkıyor Efes oturacak bir daha yenilgi almıcak Tbl'i şuan kasmıyor diyor.

Soruyoruz Galatasaray için ne dersin.

Bal,şans v.s diyor...

İşte budur at gözlükler ile bakmak,çekememek.Ama biz burada bir aileyiz.Cidi konular konuşur,takımımızı masaya yatırırız.Diğer sitelere de gülmek için gireriz. !

Bir taraftar forumundan;

Galatasaray çekirge misali sıçradı her seferinde..Efes maçında dağılacaklar..

Ayıp be ayıp..Neler saymak isterdim de terbiyem müsaade etmiyor..Acayip sinirliydim forum kapandıktan sonra diğer sitelere girmek zorunda kaldığımda..El sitelerine kaldık adamlar o kadar kıskanç ki bizleri aralarına bile almadılar..

İlk yarıyı lider bitireceğiz onu bile ikinci yarı var diyorlar..İkinci yarıyı bitirsek Play-Off var diyecekler..Şampiyon olsak Euroleague var derler..

Biz hep kötüyüz onlar hep iyi..Off off..

Valla ne dediğimi Gökçe,Eyüp Abi,Murat Abi ve Fatih daha iyi anlarlar..

Bir de Ömer'e selamlarımı iletiyorum..Anladın sen onu ;)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Bir taraftar forumundan;

Galatasaray çekirge misali sıçradı her seferinde..Efes maçında dağılacaklar..

Ayıp be ayıp..Neler saymak isterdim de terbiyem müsaade etmiyor..Acayip sinirliydim forum kapandıktan sonra diğer sitelere girmek zorunda kaldığımda..El sitelerine kaldık adamlar o kadar kıskanç ki bizleri aralarına bile almadılar..

İlk yarıyı lider bitireceğiz onu bile ikinci yarı var diyorlar..İkinci yarıyı bitirsek Play-Off var diyecekler..Şampiyon olsak Euroleague var derler..

Biz hep kötüyüz onlar hep iyi..Off off..

Valla ne dediğimi Gökçe,Eyüp Abi,Murat Abi ve Fatih daha iyi anlarlar..

Bir de Ömer'e selamlarımı iletiyorum..Anladın sen onu ;)
Ömere bir selamda benden :) :) :)
Galatasaray şansa bala geldi buralara diyenler acılarını hafifletiyorlar onları anlıyorum çok acı verdik çok :D :D :D

bu birazda bizim suçumuz değilmi?
şu forumda bir türlü birlik olamadık sürekli kendi forumumuzda bile çatlak sesler çıktı bir susturamadık.
boşuna tartışıyoruz biz bu ülkenin en büyük SPOR KLÜBÜyüz.kim ne derse desin.onların bizim için yazdıkları bu yazı bile bizi ne kadar çekemediklerini gösterir.yararı varki yazıyorlar.ligin en zor deplasmanı olan akatlarda beşiktaş 3 dakika önümüzde kalamadı hep susturduk hep öndeydik.fenerbahce maçında gaines potalarıyla meşhur olan ayhan şahenkin çemberi sökmekten son anda kurtuldu maç 3 dakika daha uzasaydı çember elinde kalacaktı.hüseyinin fenerbahce benchinin önünde yaptıklarını hiç unutmuycam.ligin en iyi basketbolunu oynuyor dediğimz telekomu bile en kötü günümüzden birinde yendik.koskoca telekom maçı son saniyede çalınmayan faula bağladı ki ercü o sıkıntıdan top muratcanın elindeyken sürenin bittiğinin farkına bile varmadı.kim kaldı efes onuda bekleyelim ve görelim.

Kartalbaskete sırf Telekom maçıyla ilgili yazılanlara cevap vermek için üye oldum ama kendi içlerinde çatışma vardı,ortalığı daha da bulandırmak istemedim.Wright'i bilinçli sakatlamışız falan filan acayip paranoyalar.
Çok şanslıymışız güya.Bizim oyuncumuz en kritik maçta orta sahadan üçlük salladı da girdi,o sayede maç aldık di mi?
Müesseselere karşı zamanında bunları savunarak hata yapmışız demeye getiriyorlar adamı.

Onur UNCU' Alıntı:
Kartalbaskete sırf Telekom maçıyla ilgili yazılanlara cevap vermek için üye oldum ama kendi içlerinde çatışma vardı,ortalığı daha da bulandırmak istemedim.Wright'i bilinçli sakatlamışız falan filan acayip paranoyalar.
Çok şanslıymışız güya.Bizim oyuncumuz en kritik maçta orta sahadan üçlük salladı da girdi,o sayede maç aldık di mi?
Müesseselere karşı zamanında bunları savunarak hata yapmışız demeye getiriyorlar adamı.

onur bahsettiğin site tam bir komedi yeri hepsi birer cem yılmaz :) .
okadar kendilerine güveniyorlarki ne yapıp edip şampiyon olacaklar.4 ciddi maç oynadı adamlar,telekoma yenildiler,karşıyakaya yenildiler,GALATASARAYA yenildiler ama hala şampiyon olacağız diyorlar :) .play offtaki dezavantajları hiç biri görmüyor. gittiği yerden kovulan erginle şampiyon olacağız diyorlar ama sitenin sahipleri sitenin girişinde nicevic elden kaçmak üzere haberini hem orda tutuyorlar hemde maddi sıkıntı yok diyorlar forumda :) . kendilerini tanrı sanıyorlar.

O siteye moralim bozukken ve gülmek isterken giriyorum.

Yaptiklari her hamleye kapak gibi karsilik veren baska takimdi sanki. O Murat Kaya'nin üclükleri cok acitmis. belli. :D Karsinizda Fülker yok ligin en iyi savunma yapan en konsantre oynayan takimi vardi. Fark ettiyseniz hic bir takim bize seri halinde sayi atamiyor. muhakkak karsilik veriyoruz.

Valla ben çok hoşnut değilim :) Bir anda zirve görünce türeyecek Galatasaraylılardan ve yıllar sonra gelen bu başarının insanları şımartmasından.
Herşeyi zamanla yutmak gerekiyor neyse.

Forumun kapalı kaldığı dönemde başarımızı çekemeyen çevreleri daha iyi görme şansına eriştim, zaten bu nedenle onlara soda tavsiye ettim.

Ancak başka takımın taraftarı olup forumda başarılarımızın hakkını verenlerin yanı başında Galatasaraylı olduğunu söyleyip değişik ortamlarda takımı acımasızca eleştirenleri görünce iç geçirmedim desem yalan olur.

Son olarak takım başarısını rakiplerimizin sakatlıklarına bağlayan zihniyete sormak istiyorum; Sezon başında en çok güvendiğimiz isimlerden olan Tufan Ersöz uzun zamandır oynuyor da biz mi farkında değiliz!

kısacası bazılarından fena halde yusuf yusuf sesleri gelioo...
buda bizim doğru yolda olduğumuzun kanıtıdır....

cimbom sevgin ömre bedel...!

Bu arada bazı sitelerde bileğimizin ve oyun zekamızın hakkı ile kazandığımız BJK maçı için şahibe maçı deme komikliğini gösterenler oldu . Bu arada Efes % 90 bizi yenermiş işte akılcı!!! basketbol yorumu

Kutay Çamcı' Alıntı:
Bu arada bazı sitelerde bileğimizin ve oyun zekamızın hakkı ile kazandığımız BJK maçı için şahibe maçı deme komikliğini gösterenler oldu . Bu arada Efes % 90 bizi yenermiş işte akılcı!!! basketbol yorumu

% 90 efes kimi yenmiş ? birde bizimi yenecek bu oranla :)

Bizde de Tufan kaç maçtır sakat..Hem savunmada hem hücumda en etkili silahlarımızdan biri..Üstelik formdayken sakatlandı..ona ne diyecekler acaba..
Neyse;
İt ürür, kervan yürür..

Mustafa AKAN' Alıntı:
Bizde de Tufan kaç maçtır sakat..Hem savunmada hem hücumda en etkili silahlarımızdan biri..Üstelik formdayken sakatlandı..ona ne diyecekler acaba..
Neyse;
İt ürür, kervan yürür..
tufan ne zaman iyileşecek bir bilginiz var mı?

ben Hanzevast Capitals maçında devre arasında 'Tufan Abi ne zaman dönüceksin?' diye seslendim o da eliyle 7 işareti yaptı.Gün olsa 1 hafta derdi umarım 7 hafta demek istememiştir ama sanırım uzun bir süre daha yok.

Murat İnal' Alıntı:
Valla ben çok hoşnut değilim :) Bir anda zirve görünce türeyecek Galatasaraylılardan ve yıllar sonra gelen bu başarının insanları şımartmasından.
Aynı ruh hali bende de var.Bu kadar odaklandıktan sonra Efes önünde ters bir sonuç çıkarsa herkes dağılabilir.Taraftar olarak biraz daha yavaş gitsek iyi olacak bence de.

Onur UNCU' Alıntı:
[quote="Murat İnal":xptx91qf]Valla ben çok hoşnut değilim :) Bir anda zirve görünce türeyecek Galatasaraylılardan ve yıllar sonra gelen bu başarının insanları şımartmasından.
Aynı ruh hali bende de var.Bu kadar odaklandıktan sonra Efes önünde ters bir sonuç çıkarsa herkes dağılabilir.Taraftar olarak biraz daha yavaş gitsek iyi olacak bence de.[/quote:xptx91qf]

O tip taraftarın salona gelmesindense gelmemesini yeğlerim. Çünkü kazaya uğradığımız/uğrama ihtimalimizin olduğu maçlarda takımı yuhlayıp bir çuval inciri de berbat ederler. Onun için varsın bu tip taraftar baştan temizlensin daha iyi.