Takımımızın çıkışını neye bağlıyorsunuz?

Takımımızın çıkışını neye bağlıyorsunuz?

• Murat hocanın gidip yerine koray hocanın gelmesi

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    78
Koray Hoca'nın gelmesine bağlıyorum...

Murat Hoca'ya saygı duyuyorum ve beğeniyorum; ancak Koray Hoca hem daha tecrübeli, hem takım olgusunu kurmayı başardı. Ayrıca kan değişimleri kötü giden zamanlarda olumlu etki yaratabiliyor.

Umarım böyle devam ederiz...

Zizic durup dururken gitmek istedi, kadro dışı kaldı.Mecburen Murat Özyer rotasyonda fazla düşünmediği (neden olduğunu bilmiyorum,bu yüzden Murat Özyer'e atılan bir suç olarak algılanmasın lütfen) Hüseyin'e sarıldı.
Takım kötüye giderken bir oyuncu gidişata isyan etti (Hüseyin Beşok)
Sonra da kan değişikliği sonrası tüm oyuncular o isyana katıldı
F.Ülkeri farklı yenerek takım olarak potansiyelimizi gördük,kendilerine güven geldi
Koray Hocanın etkisiyle hücumda sadece Graves'in eline bakmaktan kurtulduk.Diğer oyuncular kendine geldi.
Savunmamız kötü değildi ama kan değişikliği sonrası 2 basamak daha yukarı çıktı.
Sakatların iyileşmesi ve özellikle Polatın katkı vermeye başlaması Milonun yokluğunu hissettirmedi.
Bence cevap her ikiside, ama illa biri işaretlenecekse ben bu sürecin Hüseyin'den başladığına inanıyorum.

Murat Hoca'nın gitmesi basit bir cevap. Giden değil de gelen önemliydi burada. Başkası bu oyunculara otorite kurabilir miydi düşünmek lazım. Koray Hoca'nın TV'de söylediğiyle de örtüştüğü üzere takımda bir isteksizlik vardı, Koray Hoca otorite ile bunu önledi ve çıkış geldi. Kısacası otorite diyorum.

Kan değişlikliği iyi geldi Koray hoca takım üzerinde gerçekten çok etkili Aliaağa maçında hata yapan Atkins'e Rashidd diye bir bağırışı vardiki dönüp bakamadı bile.
Bence otorite ile birlikte takımdaki yıldız oyunculara gereken ilgiyi göstermesininde büyük etkisi var.

Bugün Graves'i de aynı şekilde hemen dışarıya aldı sayıları atmasına rağmen. Graves'i adam ederse çok daha güçlü oluruz. Graves çok yetenekli bir oyuncu ama bencil oynuyor. Graves'i bu şekilde dizginledikçe Gurovic'i de kazanırız.

İşini iyi bilen ve olaya hakim bir ismin gelmesine , ağızlarda sakız olan ama bir türlü yapılamayan savunmanın salonda kendini göstermesine

öle çok fazla kelime oyunu yapmadan net bir cvp takımımızın yükselişinin tek bir nedeni vardır oda KORAY MİNCİNOZLU bukadar basit...

takımda artık herkes sorumluluğunu biliyor...bir başıboşluluk yok..koray hoca takımın başına geçtiği gün artık bu takımda kimse sallama şut kullanmaz denildi aynen öle...artık 2-3 kişi değil 5 kişi savunma yapıyoruz...hücumda 3 sayı atılsa bile top en azından bir kerede olsa pota altına iniyor...biraz olsun gevşeyen oyuncu kendini benchde buluyor...takımın ağabeyleri(hüseyin-cüneyt) sene başından beri istenilen oyunu oynuyor...ve tüm bunlar koray hoca geldikten sonra oluyor...acaba bunlar sadece tesadüfmü

not:koray hocadan öncesini eleştirmiyorum...sadece gözle görünen değişiklikler bunlar...

Hoca değişikliği hemen her takımda bir kıpırdanmya yol açar.Hatta takım ismi olarak örnek veremesemde ingiliz liglerinde vs. kümdede kalma yarısı içindeki takımlar çok kısa sure içinde 2,3 hoca değiştirilermiş bu kıpırtıyı canlı tutmak için)

Atkins ve graves her halukarda belli oyunu oynuyorlar.Bunlara Hüseyin çok büyük artı sağlıyor.Son maçlarda Cemal ve Guroviç te şahsen benım ummadığım kıpırdanmayı getirdiler...
Artı yeni transferler içinde nispeten en başarılı olan Mılo gelecek.
Artı yeni bir 5 numara( ki her halukarda Ziziç ten fazla şey verecektir takıma)

Avrupada gruptan çıkıldı.Ligde yerimiz 2. sıra.Şu an işler yoldunda yani..İşallah rüzgar ters esmeye başlamaz..

Bende Koray Hoca'nın takım üzerimndeki etkisine bağlıyorum. Hem gelişi ile yeni bir heyecan oluştu, savunma gücü yükseldi. Her ne kadar eskiden Koray Hoca'yı tanıyanlar bu işi başarır dese de gerçekten kısa sürede takımı yukarılara çıkarması tebrik ve takdir edilecek birşey...