Taylor Rochestie

Vallahi Eren çok üzüldüm ya ne yalan söyleyeyim :) . Gerçi benim bu konularda pek bi öngörüm yoktur ama ne bileyim iyi bi oyuncu olduğunu iyice alışınca çok daha iyi olacağını düşündüm hep.

Takım için hayırlısı en güzeli olur inşallah.

Seninleyiz Şamil Abi :( Gün gelecek o beyaz tenli genç tekrar formamızı terletecek.Bjk maçında Esrayı kesmesi de zekasını gösteriyor.Yolun açık Rochestie.İsmini yazamayan taraftarlar utansın :D

Ekim'den beri falan yazılıyor burada büyük maçlarda kayboluyor diye..
Küçük maçların büyük adamı diye..
Geldiğinde "çok büyük şutör " falan diyordu önceden iyi tanıyanlar ama öyle bir kimliğe de bürünemedi burada..
Maalesef geç bile kaldık..
Emeği ve iyi niyeti için teşekkürler..

Geç kalındı dedik ama Jerry transferinden sonra Shipp,Evren ve Tutkunun sakatlığı bugüne kadar kalmasının nedenidir bana göre..
Bu açıdan baktığımızda kadro derinliği açısından bugüne kadar kalması normaldir..

Geç kalındı dedik ama Jerry transferinden sonra Shipp,Evren ve Tutkunun sakatlığı bugüne kadar kalmasının nedenidir bana göre..
Bu açıdan baktığımızda kadro derinliği açısından bugüne kadar kalması normaldir..

Evet ama halaa o bölgede sakatlıklarımız bitmedi.Evren Türkiye kupasında oynamayacak yanılmıyorsam.Ayrıca 6. yabancı olarak durmasının bir sakıncası da yoktu.Shipp veya Jerry sakatlandığında o oynardı veya rotasyona girerdi.Bilemiyorum belki de yabancı bir uzun transferi yapacağızdır.

forum geneli gitmesini isterken,gittikten sonrada bu kadar üzülen kişinin olması şaşırtıcı.ben kalmasından yanaydım,fatura ona cıktı herhalde..

Oktay Mahmudi tarafından oyun anlamında disipline edilmiş bir Taylor'ı şu anki Jerry'e tercih ederdim...
Ancak disipline edilmiş bir Jerry'i de Taylor'a tercih ederim...
Umarım Oktay Hoca başarır...
Taylor bize uzun vadeli plan doğrultusunda geldi ancak o ışığı bizlere birkaç maç haricinde gösterdiği pek söylenemez...
Meydan ona kaldığında yani Tutku olmadığı zaman takım performansının ne kadar alçaldığı da ortada...
Takım için fazla bir kayıp olacağı pek söylenemez, umarım Jerry takım oyununa adapte olur ve Taylor'ı aratmaz...