Taylor Rochestie

Galatasaray Cafe Crown, geçtiğimiz sezon Almanya?da forma giyen basketbolcu Taylor Rochestie ile anlaşmaya varmıştır. Daha önce dış transferde Ermal Kurtoğlu ve Tutku Açık?la anlaşan Galatasaray Cafe Crown, Taylor Rochestie?yi kadrosuna katarak ilk yabancı transferini gerçekleştirdi.

Re: Taylor Rochestie Galatasaray Cafe Crown?da

Hayırlı olsun demekden başka yapacak bişi yok .

Omar Cook'a ayarlanmışken bu bünye :oops:

Neyse inşallah Çağlar'ın dediği gibidir.

Bir gurbetci olarak alman kanali Sport1 da birkac macini izlemistim.. gercekten müthis bir transfer, galatasarayimiza cok yakisacagina ve bizimimle cosacagina inaniyorum.. Hayirli olsun :)

Hasancan Tuncel' Alıntı:
Bir gurbetci olarak alman kanali Sport1 da birkac macini izlemistim.. gercekten müthis bir transfer, galatasarayimiza cok yakisacagina ve bizimimle cosacagina inaniyorum.. Hayirli olsun :)
Neleri iyi yapar , neleri yapamaz ?
Biraz bilgi verebilirmisiniz ?

Cok iyi bir 2 numara transferi yolda kanimca... Yeni guardimiz da hayirli olsun umarim gereken katkiyi sağlar...

1 numaraya bomba bir transfer yapmaktansa rochestie gibi parlayan, yıldız adayı birini almak çok çok mantıklı çünkü 1 numarada tutku gibi bir adam var yani alsak pahalı birini kaç dk süre verecen tutkuya ne kadar verecen çok mantıklı buldum ki rochestienin istatistiklerini çok beğendim

2 ve 3 numaraya yıldız isimler bekliyorum

Düşündüğümüz isimlere göre hayal kırıklığı gibi görünsede , ben şahsen beyaz Amerikalıları daha çok severim.Hayırlı bir transfer olur inşallah.

Sercan Özbek' Alıntı:
[quote="Hasancan Tuncel":1uel9p5x]Bir gurbetci olarak alman kanali Sport1 da birkac macini izlemistim.. gercekten müthis bir transfer, galatasarayimiza cok yakisacagina ve bizimimle cosacagina inaniyorum.. Hayirli olsun :)
Neleri iyi yapar , neleri yapamaz ?
Biraz bilgi verebilirmisiniz ?[/quote:1uel9p5x]

Oyunu iyi sezen bir oyuncudur. akilli ve iyi bir top calma yetenegide vardir.. bir macta sanirim alman liginde 6 kez top calmisti.. Sutu mükemmeldir özellikle 3lükleri.. Ve asist yapmayida sever.. yani bence iy bir oyun kurucu

Geçtiğimiz sezon Eurochallenge'de şampiyon olan Gottinghen takımının oyun kurucusu Taylor Rochestie gelecek sezondan itibaren Galatasaray Café Crown forması giyecek. 25 yaşındaki guard geçen sezon takımında Eurochallenge'de şampiyonluk sevinci yaşamasının yanı sıra turnuvanın MVP'si seçildi. Alman ekibini şampiyonluğa taşıyan önemli isimlerden birisi olan Taylor istatistik hanesine ise 15.1 sayı -3.2 asist - 2.8 ribaund yazdırmayı başardı.

Kuşkusuz iyi bir oyuncu, hayırlı olsun.

100 Sene düşünsek bu isim kimsenin aklına gelmezdi heralde,Hocanın direktifleriyle alındı heralde hayırlısı olsun ne diyek.Beklentimiz daha kariyerli daha şatavatlı bir isim üzerineydi bu da bi gerçek.

youtube'dan veya baska bir paylasım sitesinden videosunu koyabilecek biri varmı?

Oktay Hoca birbirini tamamlayan sadece bugünü değil geleceğide düşünen bir takım yaratacağız demişti ki bugün yapılan 3 transferde hem kendini geliştirebilecek hemde uzun zamanalr bize katkı sağlayacak oyuncular olduğundan söylemlerine ve isteklerine uygun dinamik savaşan bir G.Sarayın habercisi oldu bizim için.

Re: Taylor Rochestie Galatasaray?da

Geçen sene yaşadığı tecrübeler çok önemli. Bence maliyet açısında da çok güzel bir transfer yaptık. Berk'in dediği gibi önü açık bir oyuncu. Hayırlı olsun, ben kendi adıma sevindim.