Taylor Rochestie

Re: Taylor Rochestie Galatasaray?da

Eurochallenge'dan bir oyuncu geleceği belliydi.

Hayırlı olsun, çok iyi şut atan bir oyuncuymuş. Guard pozisyonunu Tutku'yla birlikte götüreceklerdir. Maliyetinin çok olmaması da avantaj.

Sevindim açıkçası iyi oyuncuya benziyor ve düşünülmüş bir transfer..
Domercant yada en az onun kadar iyi bir skorer geliyor sanırım..
Sinan Güler çok ama çooook önemli..
Şimdi Sinan Güler,türk uzun ve 3 yabancıyla bitirelim transferi..

Madem Steve Nash'e benzetiliyor bende diyorum ki değil Nash yedeği Goran Dragicin yarısı olsa çok büyük seviye atlatır bize..

Savunması önemli demiştik. Soyle bir baglantı var mıdır acaba? Oyuncunun savunma karakterine gore baska bir transferin isareti olabilir mi? Oyuncunun savunmasının kotu oldugu biliniyorsa ve yine de tercih edilmisse, bu Sinan'la anlasıldıgının gostergesi olabilir mi? Aksi bir durum soz konusuysa da oyuncunun savunması iyi demek midir?

En azından boyle olması gerekiyor, mantık geregi, diye dusunuyor insan.

Not: Duyum falan degildir. Sadece bir cıkarsama.

Kerem BOZGEYİK' Alıntı:
Hİç izlemedim ancak izleyenler olumlu konuşmuş hakkında...Hayırlı olsun diyelim...Belkide sağlam bir 2 numara için para ayırmak gerekiyordu...

Son olarak videolarını izleyeyim dedim youtube giremiyorum,giren varmı?
Varsa dns ayarlarını alabilirmiyim... :)
208.67.222.222 208.67.220.220 diye verebilirim dns ayarlarını .

hayırlı olsun. artık kardeş kardeş tutku'yla 1 numarayı paylaşırlar :) tutku takımı oynatır o da atar :)

Hayırlı olsun öncelikle.

Oyuncuyu hiç çıplak gözle izlemedim bunun için teknik bir yorum yapma olanağım yok.Oktay hocanın direktifleri ile yapılmış bir transfer olduğu belli ,onuniçin güvenim tam.İzleyelim görelim.

2009-10 sezonunu Almanya?nın BG Göttingen takımında geçirdi. Bundesliga?da EWE Baskets Oldenburg ve ALBA Berlin?in ardından normal sezonu üçüncü sırada tamamlayan Göttingen?i EuroChallenge?da şampiyonluğa taşıyan Taylor Rochestie, Final Four?da MVP ödülünün sahibi oldu. Sezonu 15,1 sayı ve 3,2 asist ortalamalarıyla bitirdi.

Avrupa kariyerinin ilk sezonunda önemli başarılar elde eden Rochestie, oyun kurucu pozisyonunda görev alıyor. Ve özellikle dış şutlardaki yüksek yüzdesiyle dikkat çekiyor.

hadı hayırlısı bakalım oktay hoca ısını bılır...

Oktay hocanın istedıgı oyuncu sanırım ,güzel oldu iki tane oynatan vede sutu iyi olan oyun kurucumuz olması

Bugun itibari ile 2 vede 5 numaralara saglam yabancı almamız lazım

Türk oyuncu olarakda sinan vede cenk suanki en iyi alabilecegimiz oyuncular gibi duruyor.

1-Taylor Rochestie -tutku
2-yabancı-sinan
3-yabancı-cenk-caner
4-rancik-ermal
5-yabancı-fatih

Bu takım her türlü kafaya oynayan takım olur, belki pivot kısmında biraz zorlanırız ama suankı durumda yapıcak birsey yok

Adını ilk defa şimdi duyduğum halde güzel bir transfere benziyor.:)

Yeni Antonio Graves'imiz olabilir Taylor Rochestie...

antonio graves e benzemesin..

Mantıklı bir transfer olduğunu düşünüyorum.Bizde daha başarılı olacağına inanıyorum.Ayrıca kontrollü bir gurd olduğu için Oktay hoca bu transfere onay vermiştir.Hayırlı olsun takımımıza...

duyumlarımız itibarı ile euro challenge da oynamış bi oyuncu alacağımızı az çok biliyorduk heralde o kupanın MVP sini almak ihtimallerden en mantıklısı sanırım

kamil aydın' Alıntı:
duyumlarımız itibarı ile euro challenge da oynamış bi oyuncu alacağımızı az çok biliyorduk heralde o kupanın MVP sini almak ihtimallerden en mantıklısı sanırım
Kupanın değil ama final4 mvpsi..