TBL 1. Hafta | Darüşşafaka Cooper Tires 58 - 73 Galatasaray CC

18 Ekim Cumartesi
15:30/Darüşşafaka Cooper Tires- Galatasaray Cafe Crown (Ayhan Şahenk S.S) Sky Türk

İşte bu çok güzel oldu!Skytürk haftada bir maç veriyor ama o da bizim maç.

Rotasyonu düşünüyorum nasıl olacağı.Murat Kaya'nın sakatlanmasından sonra şu 3+2 kuralı bizi etkileyecektir.Erdem, Hüseyin ve Cüneyt'in performanslarını yukarıya çekmesi lazım bu sakatlıktan sonra.
Cüneyt-Graves-Gurovic-Zizic-Hüseyin oyun içinde daha fazla göreceğimiz bir 5'e benziyor.Murat olsa Dejan ve Zizic'i yan yana sık görebilirdik o ikili oyunda olunca Erdem'de oyunda olucak.
Hadi hayırlısı.

Re: Darüşşafaka C.Tires-GALATASARAYIMIZ

arkadaşlar bu maç için taraftar şekillendirilmesi nasıl olcak (bize tüm salonmu.yoksa ayrı bir yer mi.)

Yanlış hatırlamıyorsam bilet fiyatlarını geçen sene yüksek tutmuşlardı.

Not:Yanlış hatırlıyor olabilirim :)

Biletler ucuz olcaksa kesin gelecem maça:)İnşallah ucuzdur.Skyturkun vermeside güzel olmuş:)Ama Bu maçtan önce daha önemli bir maçımızvar:)Eski adı ile uleb kupası maçı

SKYTÜRK'ün verecek olması çok güzel olmuş maça gidemeyecekler için ..

Cüneyt - Hüseyin 'in katkılarını arttırması daha çok ağırlıklarını koymaları lazım ..

Rotasyonda Murat Kaya yerine kimin süresinin artacağını merak ediyorum .. Erdem Türetken onun yerini alıp hem savunmayı sağlamlaştırabilir hem mücadele yönünü arttırır .. Gurovic - Milojevic - Zizic 3'lüsü büyük olasılıkla 25 dakikanın altına düşmez ve düşmemeli .. Graves iyi oynamalı ..

Favoriyiz ama kupa da neler olabileceğini gördük ..

Güzel bir maç olması ve kazanmamız dileğiyle ..

Sky Türk kanalının bizim maçımızı yayınlaması güzel oldu.

Unutmuşum Galatasaray'ın basket maçları nasıl izleniyordu :? ;)

SKYTÜRK'ün yayınlaması çok güzel olmuş ..

Cüneyt ve Hüseyin performansını arttırıp sahaya tecrübelerini yansıtmalılar .. Gurovic - Milojevic - Zizic 3'lüsü büyük olasılıkla 30 dakikalarda oynarlar ve böyle olmalı .. En önemli soru Murat Kaya'nın yerini kimin alacağı ? Erdem Türetken gerek hücumda şut özelliğiyle gerekse savunmada yaratacağı sertlik ve mücadele ile katkı verebilir .. Graves'İn de oyunu önemli ..

Favoriyiz .. Ama yine de kupa da neler olabileceğini gördük .. Takım oturmuş ve daha iyi kondisyon kazanmış durumda olacaktır .. Takımı ilk defa izleyeceğim .. Kazanmamız ve iyi bir maç olması dileğiyle ..

Geçen sene yanlış hatırlamıyorsam bilet fiyatları 30 liraydı.Bu sene daha düzgün bi fiyattan olursa gelicezz..

Bu güzel oldu dersaneden sonra eve gelip motive için maçımızı seyredeceğim büyük bir keyifle. Umarım dolu bir salonda, yoğun bir atmosferde geçen, galibiyet alacağımız bir maç izleriz.

Okan BAKIR' Alıntı:
Geçen sene yanlış hatırlamıyorsam bilet fiyatları 30 liraydı.Bu sene daha düzgün bi fiyattan olursa gelicezz..
Sadece senin icin söylemiyorum ama eğer daha düşük fiyata yada beleşe girmek istiyorsan ben salon girişinde bekliyorum .

Beni nasıl tanırsın(ız)

Sacları düz ve dik (Esmer)
Üzerinde Galatasaray(Cafe Crown forması)
1.83 boyum (siz bulursunuz)

Umarım iyilik yapmıs olurum .

Bu macta ise rovansı verceğimizi düşünmüyorum . Daha kısıtlı bir rotasyonla oynayacaz ama oyuncu kalitesi ile bir şekilde sonuca gideriz . Bu macta özellikle Graves'den patlama bekliyorum .

Bu arada Polat ' da sakatmıs :(

Tv den yayınlanması cok ıyı olmus takımımız yanlız kalmıcaktır ınsallah benimde kolum ıyılesınce 3 .4. haftadan sonra her maca gelıcem

Samet Kandemir' Alıntı:
[quote="Burak Barut":2el7yoiy]Yenilirsek şaşırmam, yenersek şaşırmam.

way be demek bu kadar düştük :roll: :([/quote:2el7yoiy]

Yenilirsek Murat Hoca çıkar '' Bizlerde taraftarımız gibi üzgünüz.Takım olma yolunda ilerliyoruz '' der ve tüm sorunlar çözülür. ;)

Yenersek de galibiyetin arkasında Haluk Yıldırım var mı diye ararım... : )

Samet Kandemir' Alıntı:
[quote="Burak Barut":22ymxpcr]Yenilirsek şaşırmam, yenersek şaşırmam.

way be demek bu kadar düştük :roll: :([/quote:22ymxpcr]

Kadroya bak anlarsın
zizc guro ms graves milo hüso erdem cücü alican teoman bu takımdan cacık olmaz.