TBL 1. Hafta | Darüşşafaka Cooper Tires 58 - 73 Galatasaray CC

Re: Darüşşafaka C.Tires-GALATASARAYIMIZ

bence skytürke mail yollmak lazım allah razı olsun demek için...saolsunlar onların sayesinde maça gelemeyecekler için bi güzellik yapıp biizm maçı veriolar...geçen sene hiç olmassa ihsan bayülgene ragmen ntv ve ntvspor birçok maçımızı verdi..anlaşılan o ki bu sene takımımızı anca internetten takip eedebilecegiz...lanet olsun tekrar içimizdeki bu paragöz zihniyete...

Arkdaşlar bilet fiyatları ne kadar acaba ben sınıftan bir arkadaşla gelmeyi düşünüyomda ama fiyatlar uygunsa çünkü arkadaşım biraz cimri :D

Biraz önce Syn.Borsacı şube başkanımız Ahmet Dedehayır çıktı GSTV ye, biraz morali bozuktu malum piyasalar ve borsa daki durum falan :) , neyse "taraftarlarımız tek maçlık biletleri beklemesin çünkü fiyatlar ucuz olmayacak" dedi çok ciddi görünüyo iş ,benim tavsiyem hem takmımıza destek hemde daha hesaplı olan kombineleri almak bence kimse maçlık bilet beklemesin çok pahalı olcak gibi...

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Orbay Demirkol":2qc5xfu4]arkadaşlar maça gelecekler isimlerini yazdırsın
1-ORBAY DEMİRKOL

Yoklama mı alacaksınız ? :)[/quote:2qc5xfu4]

Özlemişsindir sen yoklamayı ;)

Bensiz olurmu yaa :)

3. E.Doğanca

Bizim üniversitede cuma günü kuruluş yıldönümü etkinlikleri söylentisi var.
Eğer öyle birşey cidden varsa perşembeden İstanbul yapmayı düşünüyorum.
Böylece cumartesi gününe hazırlıklı oluruz.
Tabi Daçka geçen yıl ki bilet ve salon düşmanlığını gösterip fiyatları tavan yapmazsa...

Erkek voleybol takımımızın aynı gün avrupa kupası rövanş maçı var , bu yüzden bu maçlık affınızı istiyorum. Diğer maçta görüşmek üzere.

Karşıdan gelen arkadaşlar Voleybola gitse keşke!