TBL 1. Hafta | Darüşşafaka Cooper Tires 58 - 73 Galatasaray CC

Re: Darüşşafaka C.Tires-GALATASARAYIMIZ

eger işi ciddiye almazsak kupada neler olabilecegini gördük...dolu bi salonda milan çoşar umarım:)

way beKadroya bak anlarsın
zizc guro ms graves milo hüso erdem cücü alican teoman bu takımdan cacık olmaz.[/quote]

ya daha 2 gün önce efsane kadro,şampiyonlugun en büyük adayıyız demiyormuyduk noldu şimdi? herkes kimlikmi degişti?

Samet Kandemir' Alıntı:
way beKadroya bak anlarsın
zizc guro ms graves milo hüso erdem cücü alican teoman bu takımdan cacık olmaz.

ya daha 2 gün önce efsane kadro,şampiyonlugun en büyük adayıyız demiyormuyduk noldu şimdi? herkes kimlikmi degişti?[/quote]
Sampiyonluğa sonuna kadar inanan biri olarak Samet kardeşim gibi bende bu sorunun cevabını merak ediyorum ?

guard sorununu çözersek ve yerli oyuncularımız istediğimiz düzeyde performans sergilerlerse bu takım çok iyi iş yapar.bu sene bizim yerimizi yerli oyuncular belirleyecektir.

ayrıca ben maçlarımızın ayhan şahenk yerine ahmet cömertte oynanmasını istiyorum.biz ancak orayı doldurabiliriz.

bu sene takımımızın sıralamasını yerlioyuncularız belirleyecektir.bizim bu takımdan beklentilerimiz çok büyük.daçka maçıyla iyi bir başlangıç yaparız umarım.

bence maçlar ahmet cömertte oynanmalı biz ancakorayı doldururuz.

tamam da arkadaşlar o benim sorunum değil ben bu kadrnun şampiyon olacağına hiç inanmadım.Her transferden sonra kendinizden geçiyorsunuz.Şampiyonluk tabloları çiziyorsunuz.Hangi şampiynluk ?

bence bu sene ligdeki sıralamamızı yerli oyuncuların performansı belirleyecek,onlara çok ihtiyacımız var.benim bu sene beklentilerim çok büyük ve daçka maçıyla güzel bir başlangıç yapacaz.

ayrıca maçlarımız ayhan şahenkten tekrar ahmet cömerte alınmalı,biz ancak o salonu doldururuz.

erenbekdemir' Alıntı:
arkadaşlar bu maç için taraftar şekillendirilmesi nasıl olcak (bize tüm salonmu.yoksa ayrı bir yer mi.)

geçen sene daçka-gs maçına gelenler bilirler.. büyük problem yaşandı.. birincisi bilet 30 ytl idi.. ikincisi galatasaraya , şeref tribününden bakınca sağda kalan potanın arkasında ufak bir yer ayrılmıştı, üçüncüsü de maç bittikten sonra galatasaray tribünün çıkış kapısınındaki demir kepenkler kapatıldı..

sonuçta, galatasaray taraftarı geç de olsa maça bedava girdi, nasıl olduğunu sürekli maça gidenlerbilir, ikincisi de maç çıkışı demir kepenkler kırıldı ve çıkıldı..

darüşşafaka , o gün bize hiç de misafirperverce davranmamıştı.. bir de rezil oynayıp yenilmiştik..

bu maç için salona gidecek arkadaşlar yanlarına para alsınlar, bu basit hesapçı insanların ne yapacağı belli olmaz.. ikincisi darüşşafaka kendi seyircisine ( kendi seyircisi dediğim de yaş ortalaması 14 olan 50 çocuk ) karşı tribünü tamamen ayırmak istiyor böyle maçlarda.. kalabalık olursak istediğimiz yerde otururuz tabii..

geçen sene salon güvenliği ile aramızda sorunlar çıkmıştı.. bu sene biraz güçlü-kalabalık olalım diyorum.. cumartesi ankaradaki maç, galatasaray taraftarının gücünü gösterdi, takımın durumu çok iyi görünmüyor ama gitmek lazım..

Ekrem Memnun' un takımlarından her zaman korkmak lazım. Kendisi ilerde Galatasaray' ın başında görmek istediğim bir hocadır hep. Türkiye kupasındaki şoktan sonra bu maça çok daha dikkat edip kazanmalıyız. İyi başlayalım iyi gitsin.

iyi bari takımımızı 40 dakika boyunca izleme imkanımız olacak.Umarım iyi bir spiker eşliğinde anlatılır.2.bir ihsan bayülgen osman sakallıoğlu muhabbeti yaşanmaz.Geçen sezon daçka-gs maçının ilk periyodunu düşündükçe acaba demekten alamıyorum kendimi.Umarım lige harika bir başlangıç yaparız.En azından casa ted maçı gibi :)

arkadaşlar maça gelicekler ismini yazdırsın
1-orbay demirkol

Çok özledik takımımızı, okadar çok merak ettiğim şey varki sabırsızlanıyorum, cumartesi salonda yerimi alacağım.

Tüm arma sevdalısı dostlarımı bu maça beklerim!

Biletler bence 5 ytl olacaktır, geçen sene düşmemek için bizi almak istemediler, ama sezonun ilk maçında bize 30 ytl bilet demeyeceklerini düşünüyorum.

Herkes ile görüşmek üzere:)

Bence bizim oyuncularımız Çorumdaki soumsuzluklarını unutmamışlardır 20 sayıdan maç verdiler oradan kalma bi hesabımız var ve oyuncularda bu maça daha ciddi çıkacaklardır, Önder abiye katılıyorum Ekrem Memnun takımlarından korkmak gerekli ama benim şahsi kanaatim bu maçı ciddi bi farkla kazanacağımızı düşünüyorum.
İnşallah 30 ytl gibi saçma bi bilet fiyatı belirlemezler çünkü bu Ankara deplasmanı baya belimizi büktü.

Beko Basketbol Ligi Başlıyor

Beko Basketbol Ligi'nde 2008 - 2009 sezonu, bu hafta yapılacak maçlarla başlıyor. Ligin ilk haftasında Galatasaray Cafe Crown, Darüşşafaka Cooper Tires'a konuk oluyor. 18 Ekim 2008 Cumartesi günü saat 15:30'da başlayacak maç, Sky Türk'ten naklen yayınlanacak.

Beko Basketbol Ligi 1. Hafta Programı

16 Ekim 2008 Perşembe
20:00 Fenerbahçe Ülker- Casa TED Ankara Kolejliler (Abdi İpekçi S.S)
Spormax Canlı Yayın

17 Ekim 2008 Cuma
20:00 Beşiktaş Cola Turka - Kepez Belediyesi (Beşiktaş Cola Turka Arena)
Spormax Canlı Yayın

18 Ekim 2008 Cumartesi
15:30 Darüşşafaka Cooper Tires - Galatasaray Cafe Crown (Ayhan Şahenk S.S)
Sky Türk Canlı Yayın
16:00 Antalya Bş.Bld.- Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi (Antalya Atatürk S.S)
17:00 Türk Telekom - Erdemir (Ankara Atatürk S.S)
18:00 Oyak Renault - Mersin Bş. Belediyesi (Bursa Atatürk S.S)

19 Ekim 2008 Pazar
16:00 Banvit - Efes Pilsen (Banvit Kara Ali Acar S.S)
Spormax Canlı Yayın
16:00 Aliağa Petkim - Pınar Karşıyaka (Aliağa Enka S.S)

2008-2009 sezonu lig takvimine göre normal sezon 10 Mayıs 2009 tarihinde sona ererken, playoff müsabakaları 15 Mayıs - 26 Haziran 2009 tarihleri arasında oynanacak.
Allah razı olsun maçımızı sky türk yayınlayacak.

Acaba dersden kaçsamda gelsemmi diye düşünüyomda evi ararlarsa kötü olur.Büyük ihtimal derse girersem 2.yarıyı izleyebilcem