TBL 1. Hafta | Darüşşafaka Cooper Tires 58 - 73 Galatasaray CC

Re: Darüşşafaka C.Tires-GALATASARAYIMIZ

Cevdet Akay' Alıntı:
Erkek voleybol takımımızın aynı gün avrupa kupası rövanş maçı var , bu yüzden bu maçlık affınızı istiyorum. Diğer maçta görüşmek üzere.

Galatasaray'da her maç önemlidir ama voleybol maçının önem derecesi daha yüksek.Umarım coşkulu taraftar önünde güzel bir galibiyet alınır.

Volkan Ozger' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1qj5xmbr]Karşıdan gelen arkadaşlar Voleybola gitse keşke!

Benide yanınıza alıyomusunuz eyüb abi ama istifa diye bagırırım ben :p[/quote:1qj5xmbr]

Gel , gel beraber bağırırız. :)

Ama takıma destek olmak şartıyla.

Gel , gel beraber bağırırız. :)

Ama takıma destek olmak şartıyla.
okey tugay kardesim takıma destek oluruz . Ozaten ilk önceligimiz ama gerektigi zamanda gereken sekilde bagırrız salonda gidelim beraber :)

Tugay kardeş , taraftar çekmeye çalışıyoruz ama istediğimiz çoğunluk olmayacak gibi. İnşallah elenmeyiz. Bu voleybol maçında taraftara çok ihtiyacımız var

Burak lazım sizin yanınıza pahzehir olması açısından :)

İstifa konusuna gelince herkes özgür bu konuda kardeşim :)

Cevdet Akay' Alıntı:
Tugay kardeş , taraftar çekmeye çalışıyoruz ama istediğimiz çoğunluk olmayacak gibi. İnşallah elenmeyiz. Bu voleybol maçında taraftara çok ihtiyacımız var

Cevdet Abi yeri değil burası ama sormak istiyorum.
Maçı ne şekilde kazanmamız gerekli ? Yani skor önemli mi ?

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Cevdet Akay":2v9fa2t3]Tugay kardeş , taraftar çekmeye çalışıyoruz ama istediğimiz çoğunluk olmayacak gibi. İnşallah elenmeyiz. Bu voleybol maçında taraftara çok ihtiyacımız var

Cevdet Abi yeri değil burası ama sormak istiyorum.
Maçı ne şekilde kazanmamız gerekli ? Yani skor önemli mi ?[/quote:2v9fa2t3]
En kötü 3-1 almamız lazım , 3-2 yenerlerse averaja bakacak. 3-0 yada 3-1 yenerlerse de onlar çıkıyor.

Volkan Ozger' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":2gld5cuz]Burak lazım sizin yanınıza pahzehir olması açısından :)

Yani yan yana izlicez ama :)[/quote:2gld5cuz]
İzleriz tabi, daha önce izlemedikmi, düşmanmıyız?
Çabamızın adı Galatasaray farklı şeyler söylesekte, rahat ol yani:)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Burak lazım sizin yanınıza pahzehir olması açısından :)

Yanyana olursak ya ben Volkan'ı boğazlarım ya da Volkan beni boğazlar.O yüzden ben panzehirlerini sırıngayla veririm onlara Eyüp Abi ;)

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":329rs1ez]Burak lazım sizin yanınıza pahzehir olması açısından :)

Yanyana olursak ya ben Volkan'ı boğazlarım ya da Volkan beni boğazlar.O yüzden ben panzehirlerini sırıngayla veririm onlara Eyüp Abi ;)[/quote:329rs1ez]

Onlara derken. :)

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":kfsiqgtd]Burak lazım sizin yanınıza pahzehir olması açısından :)

Yanyana olursak ya ben Volkan'ı boğazlarım ya da Volkan beni boğazlar.O yüzden ben panzehirlerini sırıngayla veririm onlara Eyüp Abi ;)[/quote:kfsiqgtd]Sen rahat ol ben bu maça yakın arkadaşım olan Nuri Alço yu çağıracağım, yanında bol bol gazoz getirir, bu konuyu toptan çözeriz!

Aksi taktirde Mithat ile biz baş edemeyiz:)

Nuri Alco mu bence Sen Antalyalıyı çağırsan anca başa çıkar onunla =) :p

Burak Barut' Alıntı:
Nuri Alco mu bence Sen Antalyalıyı çağırsan anca başa çıkar onunla =) :p
Neyse muhalefeti ürkütmeyelim!

Tüm dostları sezonun ilk maçında görmeyi çok isterim, takımı, salonu, vede tribündaşlarımı çok özledim!

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":2lk9q6vd]Burak lazım sizin yanınıza pahzehir olması açısından :)

Yanyana olursak ya ben Volkan'ı boğazlarım ya da Volkan beni boğazlar.O yüzden ben panzehirlerini sırıngayla veririm onlara Eyüp Abi ;)[/quote:2lk9q6vd]

Yok burak bişey olmaz ben kendmi okadar tezeruhata kaptrıyorumkı skorborda mac bittikden 3 dk sonra bakıyorum :)

Volkan madem maçlara bakmıyorsun, nasıl anlıyorsun hocanın kötü koç olduğunu :)

Metin Şentürk hesabımı yoksa :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Volkan madem maçlara bakmıyorsun, nasıl anlıyorsun hocanın kötü koç olduğunu :)

Metin Şentürk hesabımı yoksa :)

Yok abi zaten skorborda bakmıyorum dedim macı izlemiyorum demedim.Sahayı vede hocayı izliyorum hep aynı degismiyo genelde :) ligin ikinci yarısı ile play -offlar da cogunluk maglubiyetle gecti !!!

20 sayı geridede olsak, 30 sayı öndede olsak Murat hocanın yüz ifadesi ve tutumu hep aynı.