TBL 1. Hafta | Darüşşafaka Cooper Tires 58 - 73 Galatasaray CC

Re: Beko Basketbol Ligi 1. Hafta | Darüşşafaka - GALATASARAY

eyüp abi bi arkadaşın fikri vardı yaz başında herkes nescafeylemiydi crownlamı ne gelip sahaya atıcaktı hala geçerlimidir :p

2008?2009
Darüşşafaka Cooper Tires 85-81 Galatasaray Cafe Crown

2007-2008
Darüşşafaka 67-61 Galatasaray Cafe Crown
Galatasaray Cafe Crown 88-50 Darüşşafaka

2006-2007
Darüşşafaka 75-77 Galatasaray Cafe Crown
Galatasaray Cafe Crown 73-74 Darüşşafaka

2005-2006
Darüşşafaka 74-61 Galatasaray Cafe Crown
Galatasaray Cafe Crown 77-82 Darüşşafaka

2004-2005
Darüşşafaka 90-74 Galatasaray
Galatasaray 73-70 Darüşşafaka

2003-2004
Galatasaray 90-83 Darüşşafaka
Darüşşafaka 72-85 Galatasaray

Galatasaray.org sitesinden alıntıdır.

çok özür dileyerek bir soru sormak istiyorum acaba skyturk bu maçı şifreli mi yayınlayacak bizde uydu var ntvspor ve skyturk var ama avrupa maçlarında ntvspor kanalı şifreye sokuyordu bende skyturkun yapmasından korkuyorum lütfen bilgilendirr misiniz beni bu konuda ??

Onur Karakuzu' Alıntı:
çok özür dileyerek bir soru sormak istiyorum acaba skyturk bu maçı şifreli mi yayınlayacak bizde uydu var ntvspor ve skyturk var ama avrupa maçlarında ntvspor kanalı şifreye sokuyordu bende skyturkun yapmasından korkuyorum lütfen bilgilendirr misiniz beni bu konuda ??
aynı sorun bendede var uyduda ntv spor bazı maçlarda kapanıyo inş. skytürk öle yapmaz

bence fark atarız

mehmettuncer' Alıntı:
Onur Karakuzu' Alıntı:
aynı sorun bendede var uyduda ntv spor bazı maçlarda kapanıyo inş. skytürk öle yapmaz
Onlar Avrupa ülkesi ya da şamyiyonlar ligi olduğu için şifreli oluyor.(Kaldı ki müşteri hizmetleri şifrelerini veriyor)Zaten skyturk'de yayınlanma sebebi şifresiz kanal olması.Yönetmeliktede galiba bir maç şifresiz kanalda yayınlanmak zorunda diyordu.

Onur Karakuzu' Alıntı:

Ben sanmıyorum böyle bir şey yapacaklarını Onur kardeşim.Eğer böyle bir şey olacak olsa Sky Turk yerine Spormax'ten verirlerdi..Ama '' Biz 13 milyonu boşuna mı verdik arkadaş ? '' diyerek sadece digiturk üyelerine de gösterebilirler de.Bu sanırım maç saatinde netlik kazanır :)

teşekkür ederim arkadaşlar inaşllah dediğiniz gibi olur ve şifresiz galatasarayımızı izleyebiliriz takımımızın yerli rotasyon sıkıntısı da var ama olsun ayrıca bir şey daha söylemek istiyorum marshallın bu yıl kiralık gönderilip yerine birisinin alınacağını duymuştum doğrumu acaba ?? darrüşafakada etkili diyebileceğimiz kimler var ??

Onur Karakuzu' Alıntı:
teşekkür ederim arkadaşlar inaşllah dediğiniz gibi olur ve şifresiz galatasarayımızı izleyebiliriz takımımızın yerli rotasyon sıkıntısı da var ama olsun ayrıca bir şey daha söylemek istiyorum marshallın bu yıl kiralık gönderilip yerine birisinin alınacağını duymuştum doğrumu acaba ?? darrüşafakada etkili diyebileceğimiz kimler var ??

Onur forumda da konuşuldu bu olay ancak sanırım hiç böyle bir düşüncesi olmadı yönetimin.Forumdaki abilerimizin düşünceleri olabilir Marshall'ın kiralanması..Siauliai maçında aldığı kısıtlı sürede gayet yararlı da oynadı.Etkili oyuncu Clifford Hammonds var Guard'ları..Arthur leunen var sanırım 4 numara.Bir de Soner var.

Hammonds bize çok sayı attı ama ben beğenmedim. Soner, Leunen, Emre Bayav ve Bor Hun Paçun bence dikkatli izlenmesi gereken oyuncular.

Bizim maçta en değerli oyuncu seçilmişti Soner Şentürk.İstikrarsız bir takıma benziyorlar.Oyuncuların o günkü performansı belirler.Ayhan Şahenk'te şut sokmak kolay değildir.Bakalım o çemberlere alışabilmişler mi?

Arkadaşıda alıp maça gelicem inşallah.10 ytl biraz fazla olmuş ama sezonun ilk maçında desteğimizi göstermek önemli ne de olsa.Bu arada bize hangi tribünleri ayırırlar nerede otururuz bi de salonun içinde mi buluşacaz yoksa dışarda bi yer var mı?

yarın pota arkası verilir ama orayı full yaparız herhalde sıgmayız

Karşıdan geliyorum ama inşallah Voleybol'a pazar günü gitcez.Ordan da samiyene geçeriz...