TBL 1. Hafta | Darüşşafaka Cooper Tires 58 - 73 Galatasaray CC

Re: Darüşşafaka C.Tires-GALATASARAYIMIZ

Dün gece gstvde izliyi izliyodum dedehayır Maç biletlerinin ucuz olmıyacağını söyledi herkezi kombine almaya çağırıyorda bende kombine alacak para olsa bi dk durmam ama yok işte para biriktirmek zormu diyecekksiziniz değil ama olmuyor işte şimdi ben bir arkdaşımla maça gelicem ama bilet fiyatı önemli acaba ne kadar pahalı olucağını bilen varmı ?? eyüp abi sen duymuşundur bişeyler biliyo musun sen acaba ?

Soner Türkmen' Alıntı:
Dün gece gstvde izliyi izliyodum dedehayır Maç biletlerinin ucuz olmıyacağını söyledi herkezi kombine almaya çağırıyor
peki sayın dedehayıra soruyorum maç bileti ucuz deil alamıyozda çok ucuzmuş gibi kombine nasıl alalım şaka bu heralde :roll:

Murat İNAL' Alıntı:
Futbol gibi ilk maçlar pahalı olacaktır. Hiç heveslenmeyin.

Murat bey:)

Bu maç deplasman, biliyorsunuz dimi.. :) Yani bu maç için , Galatasaray açısından bilet fiyatlarını konuşmanın faydası yok.. Haftaya patlar bomba..

Emre Yuksel' Alıntı:
[quote="Murat İNAL":7eq7ie6a]Futbol gibi ilk maçlar pahalı olacaktır. Hiç heveslenmeyin.

Murat bey:)

Bu maç deplasman, biliyorsunuz dimi.. :) Yani bu maç için , Galatasaray açısından bilet fiyatlarını konuşmanın faydası yok.. Haftaya patlar bomba..[/quote:7eq7ie6a]

Bende tam onu yazıcaktım mac dackanın evsahipliginde diye . Emre abi benden önce davranmıs nede olsa phılly :claps :atki :eek:key

Gs Tv'de Ahmet Dedehayır ile yapılan röportaj vardı.Geçen seneki gibi taraftarların maçlara kolayca giremeyeceğini bilet alınması gerektiğini taraftarlardan destek beklediklerini söyledi.

Re: Beko Basketbol Ligi 1. Hafta | Darüşşafaka - GALATASARAY

Maça 2 gün kalmış bari bilet fiyatlarınıda açıklasalardı..!