TBL 1. Hafta | Galatasaray CC 68 - 63 Oyak Renault (Ceza nedeniyle 0-20)

Re: Galatasaray-Oyak.R(Küçülmeye izin yok)

Gelebilecek olsam gelmeye çalışırım derdim abi, önümüzdeki yıllarda Galatasaray'ı destekleyebilmek için bu sene gelemiyorum ne yazık ki...

sevindirici her zamanki gibi kombinemi alacağım ama bu seferde fb maçında dışarda kalırsam daha ne diyeyim neyse başlık süper küçülmeye izin yok

A.İpekçi en çok bize yakışacak, bu sezon dosta düşmana göstereceğiz!

Orda olacağım!

Sadece renault maçında değil bu sezon içerideki bütün maçlarda orada olacağım!

Bizi küçümseyenlerin suratına büyüklüğümüzü bir kere daha tokat gibi vuracağız!

Bende büyük açılışa kesin geliyorum ve tabiki diğer maçlara abdi ipekçiye herzaman gelirim .

14 Ekimde Oyak maçı!

Şimdiden bilenelim!

Bazılarının sadece final maçlarında doldurduğu salonu, biz ligin açılış maçında dolduralım, herkes kimin büyük olduğunu bir kez daha görsün!

Hemde böylelikle küçülme kararı alan yönetime, GS taraftarının buna izin vermeyeceğini gösterelim!

Eyüp Abi sizin Fatih Terimle bir yakınlığınız var mı? cidden merak ediyorum.

motivasyon konusunda son derece başarılısınız, keşke bizim okulun rehber hocası siz olsaydınız:)

Mehmet E. Güneş' Alıntı:
Eyüp Abi sizin Fatih Terimle bir yakınlığınız var mı? cidden merak ediyorum.

motivasyon konusunda son derece başarılısınız, keşke bizim okulun rehber hocası siz olsaydınız:)
Fatih Terim ile akrabalığım yok:)

maliyet açısından küçüldüğümüz bir gerçek fakat geçen sezonki performans ile bu sezonki performans açısından pek fark olmayacağını düşünüyorum.yabancılardan sadece jasaitis'i daha önce izleme fırsatı buldum.diğer yabancıların göstereceği performans yeterli olursa geçen sezondan daha iyi bir sezon geçirebiliriz.yerli kadromuzdan sadece hüseyin'i kayıp olarak görüyorum.yerli kadromuzun geçen sezondan daha iyi olduğu düşüncesindeyim.tufan'ın daha fazla katkı sağlayacağını evren büker'in yükselişini devam ettireceğini kanısındayım.

geçen sezon oynayan yabancılarımızdan ödediğimiz rakamların ne kadarını performans olarak geri aldık? bence verilen rakamlara göre koca bir sıfır.marshall strickland(iorfa dan sonra ikinci efsane oldu benim için),ziziç,guroviç,sakatlıklarla sezonu geçiren milojevic,sezon sonuna doğru gelen hosley ve tolliver.yabancılarımızdan yüksek performans alabilirsek baştada belirttiğim gibi güzel bir sezon geçirmeyi bekliyorum.en azından yeni yabancılarımızın bizi küçük görme gibi problemler yaşatacağını sanmıyorum.geçen sezon uleb e kalamadığımız için ziziç,guroviç ve milo'nun performansları çok düşmüştü hatta ziziç en sonunda gitmeyi başarmıştı.yeni oluşan kadroda en önemli etken takım olabilmek ve bunuda geçen sezondan daha iyi gerçekleştireceğimizi düşünüyorum çünkü yabancılar en azından konsantre olurlar diye düşünüyorum.yeni yabancılarımızın geçen sezon ki gibi sezon sonu gelsede gitsek havasında olacağını düşünmüyorum.

ipekçi'de maçları cumartesi ve pazar günleri 16:00,17:00 saatlerinde oynarsak daha fazla taraftara oynayacağımız düşüncesindeyim.yukarıda belirttiğim takım olma konusunun en önemli etkenide tarftar aslında.ksk nin hersene kısıtlı paralarla harcadığının çok daha fazlasını aldığını görüyoruz ve bununda en önemli etkenide taraftar.birde umarım maç günleri mecidiyeköy'den ipekçi'ye otobüs kaldırılır çok etkili olacağını düşünüyorum.umarım hepimiz için iyi bir sezon olur.

Şu Oyak maçına özel bir motivasyon sağlayarak tribünleri doldurabilirsek, bu sezon için bir çok şeyi olumlu etkileyeceğimizi düşünüyorum!

Hep beraber omuz omuza o salonu doldurup, oyuncularımıza ne kadar büyük bir camia'ya hizmet ettiklerini gösterelim diyorum!

Gecen yıl Ankara macı da boyle erken organize olmaya baslamıstı. O Ankara da salon nasıl dolmustu. Bunu en iyi bilenlerdensin. Bu kadar erkenden organize olmaya basladıysak bence o salonu o gun doldururuz.

Ne demisler KONSANTRASYON

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Şu Oyak maçına özel bir motivasyon sağlayarak tribünleri doldurabilirsek, bu sezon için bir çok şeyi olumlu etkileyeceğimizi düşünüyorum!

Hep beraber omuz omuza o salonu doldurup, oyuncularımıza ne kadar büyük bir camia'ya hizmet ettiklerini gösterelim diyorum!

Sonraki gün gazetelerin başlıklarını düşünemiyorum!!
Küçülmeye tepki gösteren Galatasaray taraftarları A.İpekçiyi hınca hınc doldurarak yönetime biz buradayız mesajı verdiler!

Diyelim doldurduk. Sence yazarlar mı.

Bu ulkede ki basın ancak karsı taraf bisi yapınca yazıyor.

bre tez atım getirile yola çıkıyoruz İstanbul'u işgale...

Umarım ilk maçta gereken tepki gereken yere ulaşır.
Geçen seneki yerini korumaya çalışanlar altlarında ki koltuk gidince ne edecekler bilemiyorum.

Facebook ta grup açalım Eyüp abi maça gelin diye :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Sonraki gün gazetelerin başlıklarını düşünemiyorum!!
Küçülmeye tepki gösteren Galatasaray taraftarları A.İpekçiyi hınca hınc doldurarak yönetime biz buradayız mesajı verdiler!

hepsi iyi güzelde burda çok uçmuşun be eyübüm:)
spor basını tarihte böyle baslık atmadı bize!

kıssadan hısse çok özledik deli gibi beklıyoruz..