TBL 1. Hafta | Galatasaray CC 68 - 63 Oyak Renault (Ceza nedeniyle 0-20)

Re: Galatasaray-Oyak.R(Küçülmeye izin yok)

Ben büyük ihtimalle Kocaeli'nde olacağım için, gelemiyeceğim maça.
Ama gelenlerden isteğim "Patlamış bir basketbol topu" pankartı yapmaları ve açmalarıdır.Şu son pivot transferi olayıda gösteriyor ki Ahmet Dedehayır dışında yönetimden kimse şubeyle ilgilenmiyor ve Fenerbahçe maçına kadar kimsenin umrunda olmayacak.Ahmet Dedehayır zaten bu şubenin insanı değil.
Şu hale bakın ya!12. kişi olsun diye transfer ettiğimiz Eren Beyaz ciddi ciddi ilk 5 oynayacak.Var mı böyle rezillik?

Eyüp abi sende nasıl bi İNANMIŞLIK var ya. Hakketen helal olsun.

Biraz kırılmış olsak da Armanın Peşindeyiz abi her zaman, merak etme.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Nilay sen geleceksen salon kesin dolacaktır!

Bu arada Arda Öztürk ve Onur Yavuz'dan geleceğiz açıklamasını bekliyorum:)

Hiç bir umudum yok takımdan açıkcası Eyüp abi senle olan konuşmalarımızda da belirttim.Ama formayı yalnız bırakamama gibi bir hastalığım var.Bunu önceden Adanada,Ceyhanda,Mersinde,Tarsusta yapıyordum.Bir umudum olmamasına rağmen erkek maçlarında.Bu sene aynısını İstanbulda yapmaya devam edeceğim sizlerle beraber.

Oyak maçı için değil tüm maçlar için söz veriyorum.

Yalnız değilsin.

Arda'm geçen sene Ankaraya akmıştık, ışığı sen yakmıştın, şimdi sen ben varım diyorsun, o zaman o salon deli gibi dolacaktır:):):)

Selçuk Güreşçi!

Güzel kardeşim ben armaya ve size inanıyorum, olay budur!

Facebook?ta ne yapmamız gerekiyorsa yapalım, özellikle büyük gruba bol bol çağrı yapıp diğer gruplarada ilan etmek lazım!

Hayran sayfası nasıl oluşturulur bilmiyorum, bunuda yapan bir arkadaş çıkarsa ellerine sağlık derim....

Benim yazılarımı ayrıca her yere koyabilirsiniz, izin istmeye gerek yoktur

Bide bu maç daha Ekim'in ortalarından bundan önce Türkiye Kupası falan var Eyüp Abi :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Şu Oyak maçına özel bir motivasyon sağlayarak tribünleri doldurabilirsek, bu sezon için bir çok şeyi olumlu etkileyeceğimizi düşünüyorum!

Hep beraber omuz omuza o salonu doldurup, oyuncularımıza ne kadar büyük bir camia'ya hizmet ettiklerini gösterelim diyorum!
Evet arkadaşlar maça gidebilecek imkanı olan herkes maça gitsin küçülmek isteyenleri küçültelim
Keşke istanbulda yaşıyor olsaydım da gönül verdiğim bu renklere gönül verdiğim bu spora daha yakın olabilseydim:(
hatta şöyle bir pankartta güzel olabilir
Küçülmek isteyenlere slm olsun

Can selam!

Sende elini taşın altına koy gel bu maça takımımıza destek olalım, küçülmek isteyenlere ne kadar büyük olduğumuzu gösterelim!

Bu seneye dair umudun var mı derseniz, hiç bu kadar umutsuz olmamıştım derim. Geçmiş senelerde de düşük bütçelerle yola çıktığımız oldu ama o zamanlar hedef küçültmemiştik.

Sadece küçülen zihniyete tepki vermek için salonda olacağım. Umarım gerek pankartlarla verilmek istenen mesajlar, gerekse taraftarın sözlü tepkileri ilgili yerlere ulaşır.

Kritik bir eşikteyiz takıma destek olmak salonlara gitmek çok önemli, şampiyonluk biraz uzaklarda bu günlerde ama yarınlar için salonda olmalıyız!

Biz varız küçülürken iyi düşünün demeliyiz, aksi halde daha karanlık günler yaşayabiliriz!

Bu kadroya hangi camia için mücadale ettiklerini ve bu yöntime nereyi yönettiklerini kısaca büyüklüğümüzü göstermeliyiz!!!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Can selam!

Sende elini taşın altına koy gel bu maça takımımıza destek olalım, küçülmek isteyenlere ne kadar büyük olduğumuzu gösterelim!
Eyüp dostum sana söz elimden geleni yapacam 14 ekimde o salonda olabilmek için..

Takımımız çok iyi kadroya sahip olduğunda ve çok iyi bütçeye sahip olduğumuzda zaten taraftarlarımız takımın yanında olur.Ama önemli olan zor günlerde umutlu olmadığımız anlarda takım yanında olmaktır.ultrAslanı diğer taraftarlardan ayıran en büyük özellik takımının kötü gününde yanında olmasıdır.İnşallah yine takımımızın yanında olacağız...

Abdi İpekçi'de olan tüm maçlarda varım
Arma için her zaman varım , Eyüp Abi ne zaman gel dese hiç düşünmem yine giderim Cömert , İpekçi , Şahenk fark etmez ...

Aslında seyircinin ne kadar güçlü olduğunu,göstermek açısından,maça gitmemek lazım,bence gidilmemeli,o zaman belki anlarlar taraftarın ne hissettiğini.

Sevgili Eyüp,millete gaz verme salona gelmeleri için,arma sevdası farklı,takıma sahip çıkmak farklı.

Biz o salonda olduğumuz sürece,onlar doğru yaptıklarını düşünmeye devam edecekler.