TBL 1. Hafta | Galatasaray CC 71 - 53 Erdemir

Re: GALATASARAY-Erdemirspor (CANLI)

Tribünler süper.Görüntü biraz kötü nedense çok canlı ve parlak oplurdu televizyon yayını Abdi İpekçi'den.Taylor da iyi oynuyor maşallah.

hücum ribandu dışında herşey yolunda gidiyor şu anda

Erdemir de beklediğimden zayıf çıktı ama

Beyaz forma çok güzel olmuş.Shumpert ve Shipp'in durumları nedir acaba?

Shumpert girdi şimdi. Taylor nazar değmesin eski görüntüsünden uzak acaba acele mi karar verdik diye düşünüyorum

Savunmamız oldukça iyi 24 saniyenin sonunda yediğimiz 3lük ile anca 10 sayıya ulaşabildiler. Rahat alacak gibiyiz. İlk periyottaki görüntüye göre ...

Göksenin için çok sevindim. 1 maçta kalmadı performansı, bu üçlük bile çok önemli.

Shumpert'tan üst üste 2 üçlük 27-10 bu arada Shipp de kadroda yok tribünden takip ediyor maçı.

Ben hayatım boyunca bu kadar derli toplu ne yaptığını bilen akıllı set hucumu oynayan Galatasaray takımı görmedim.

Herşey bir yana savunma çabasına hayranım.
Oktay hocanın en sevdiğim yönü savunması süper bir takım oluşturmasıdır.

İlk yarının 4.dksından sonra baglantım gitti. Andric ve Taylor toplamış grunuyordu. Goksenin'i iyi buldum. Ribaundlar istatis olarak kotu ama seyremedim ciddi bir bolumu?

Kerem Seçer' Alıntı:
Göksenin için çok sevindim. 1 maçta kalmadı performansı, bu üçlük bile çok önemli.

Shumpert'e yaptığı asist şutu kadar önemliydi Kerem.Kendi ters turnike ile bitirebilirdiama extrayı görebilmesi bir artısı daha onun.