TBL 1. Hafta | Galatasaray CC 71 - 53 Erdemir

Re: TBL | Galatasaray-Erdemirspor | Pazar 14:00 @Abdi İpekçi

Umarım güzel bir maç izleyeceğiz. Lige iyi bir başlangıç yapmak önemli. Ben de orada olacağım, birkaç arkadaşla. Tanışamadığımız kişilerle karşılaşabilirsek, iyi olur. Görüşmek üzere.

Pazar günü Avrasya maratonu var. Büyük ihtimalle boğaz köprüsü trafiği kapalı olur. Anadolu yakasından gelecek arkadaşların, bunu gözönüne alıp gelmesinde yarar var.

Bilet fiyatları 7TL ve 12 TL.Tahmin edildiği gibi saha içi hariç her yer aynı fiyat.Saha içi olarar da kombine de olmayan pota arkası almak mümkün.Bir de maça bedava giriş olanağı oldu mu.Maçtan sonra kobine satışlarında patlama olur !

Sühan Cem' Alıntı:
Çok gereksiz bir espri olmuş Semih.

Espriyi yaptığım kişi sen değilsin bu bir. Gerekli veya gereksiz olduguna karar vericek olan kişi de sen değilsin bu iki. Sabah şurda keyifle yazdıgım bir yazı yüzünden gerilmek ve tartışmak gibi bi niyetim yok.

Esprinin altında kötü niyet arıyorsan eger o kişi ben değilim.

Selametle.

Not: Bilet fiyatları kombine satışlarının neden düşük kaldığını çok net açıklamış. Kutay da değinmiş zaten.

Sezonun ilk maçı öncesi yeni tanışacak Gsbasket üyeleri arasında gergin bekleyiş sürüyor.....

Semih Ural' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":3fcgf48h]

Çok gereksiz bir espri olmuş Semih.

Espriyi yaptığım kişi sen değilsin bu bir. Gerekli veya gereksiz olduguna karar vericek olan kişi de sen değilsin bu iki. Sabah şurda keyifle yazdıgım bir yazı yüzünden gerilmek ve tartışmak gibi bi niyetim yok.

Esprinin altında kötü niyet arıyorsan eger o kişi ben değilim.

Selametle.

Not: Bilet fiyatları kombine satışlarının neden düşük kaldığını çok net açıklamış. Kutay da değinmiş zaten.[/quote:3fcgf48h]
Sühan abi takılıyor sanırım Semih abi :) . Sakin olmakta fayda var :)

bizim maçı nasıl verecekler merak ediyorum.şimdi baktım yayın akışında terek-cska moskava maçı var.saat 13.00te cska maçı.

Tekrar belirteyim;

Bizim benchin arkasındaki saha içi koltukları ve tribününde toplanıyoruz.

Salona akalım lütfen:)

Alperen Küçük' Alıntı:
Tekrar belirteyim;

Bizim benchin arkasındaki saha içi koltukları ve tribününde toplanıyoruz.

Salona akalım lütfen:)
bende genelde karşıda olurum ama tanışmak için bench in oraya geleceğim inşallah görüşürüz...
Arkadaşlar bu konunun en az 20 sayfa olması lazımdı çok ilgisiz forum bu maça neden acaba rakipten dolayı mı?Bu maç sezonun ilk maçı hani hep derler ya nasıl başlarsa öyle biter diye o nedenle bu maçta sağlam olmamız lazım

Bostancı'dan salona gelmenin en kolay yolu Kadıköy-Metrobğs-Topkapı'da iniş- minibüsle salon .. En kolay yol bu muydu acaba ?

Maça giderken pazar günü Avrasya Maratonu olduğunu da göz önünde bulundurun bence :)

bu nasıl yayıncılık ilkesi? maçın kaçta oynanacağını ve yayınlanıp yayınlanmayacağını o gün mü öğrenmemiz lazım illa.

Uzerımde parçalı formam boynumda peşindeyiz atkım dudaklarımda nevizade marşi bekle gelıyorum Abdi İpekçi

hadi hayırlısı şimdi yola çıkıyorum inşallah güzel zevkli bir maç olur ...
forum maça çok ilgisiz ama salonda inşallah şaşırırım ....