TBL 10. Hafta | Galatasaray CC 84 - 72 Bornova Belediye

Re: TBL | GALATASARAY - Bornova Belediye

Erhan Gür' Alıntı:
Maç ile ilgili birkaç hatırlatma yapmak istedim. 2-3 hafta evel İzmir'de BB'yi Karşıyaka maçında çıplak gözle izledim. Smith adında bir oyuncuları var, çok dikkat etmek gerekli, çok hareketli ve her pozisyonda içeriyi zorlayarak atış (smaç) yapabiliyor. Maç boyu inanılmaz smaçlar yaptı. Zıplama yeteneği çok fazla. Bir de beyaz bir Amerikalıları var, onun da bileği çok düzgün. İyi şut atabiliyor. Ancak en önemli dezavantajları maçtan kolay kopabiliyorlar. İyi savunma yapabilirsek 2. periyodun sonu yada 3. periyodun başında maçı koparabiliriz. Eğer kopma olmaz ise maç sonu işimiz zor.

Erhan yorumun için teşekkür ederim. Bornova belediyesini açıkcası hiç seyretmedim. Nedir ne değildir bu sene nasıl oynuyorlar bilmiyorum. En azından fikir sahibi olmamı sağladı.

Anlamadığım nokta şu. Nerede Ali Sami Yen'e gelen 20.000 civarı taraftar? Bunların en azından 6-7.000'i gelemez mi? Gerekirse Sami Yen'i boş bırakıp herkes basketbola,formasını gururla taşıyanlara,hakkını verenlere doğru koşsa bırakın futbol takımı 0 seyirciye karşı oynasın. Ayhanın dediği gibi: ''Dışarıda taraftar var mı?'' Belki tribünlerde olmayınca daha rahat oynarsınız,bir de öyle mi denesek ??

Futbol takımına en büyük verilecek tepki koltuk kırıp dökmekten ziyade, Florya'ya bırakılan 1 Salatalık ve Abdi İpekçiye koşup oyuncularla(sarı-kırmızı) renklerin hakkını verenlerle kuçaklaşmak olacaktır.

Ne yapıp edip,Ali Sami Yen tribün seyircileri ile bu maça kadar irtibata geçilmeli derim.

spormaxın yayın akışına göre belirleniyor saatler. önce bizim maçı sonrada 15.00 de efes-aliaga maçını vercekler. gönül isterdiki bizim maç 15.00 deki maç olsun ama her nolursa olsun bu maça gelmemek için mazaret degil.
maça gelince, fazla rotasyon yapmayan bi takım. gecen maç smith 40 dakika, ümit 36 dakika oynamış.. bi yere kadar direnç gösterebilirler ancak maçın sonlarında onlarda yorgunluk baş göstermesiyle beraber farkı yakalarız gibime geliyor

Yılmaz Yıldırım' Alıntı:
[quote="Tolga Kaplan":3vlny2uz]Sahaiçi biletler bitmiş gibi birşey.20 adet kalmış..

Maç günü rahat bulurum diye almadım.Kötü oldu bu. :)[/quote:3vlny2uz]

Ben sanmıyorum o kadar az kaldığını saha içi biletlerinin, en az 100-150 arası bişeyler kalır maç gününe. Belki doğrudur tabii yanlış anlaşılmasın demek istediğim kaynağını bilmiyorum.

Aslında saha içinde olanların bağırmak için bi kıvılcım bekleyen kesim olması daha güzel olur. :) Benim gibi yerinde otururken desteği kesmeyenler olsa daha iyi olurdu tabii de işte artık o kadarına kabul diyelim yarın şöyle bi 10.000+ olsak ya çok mu şey istiyorum :)

büyük gün yaklaştı bir hafta boyunca gerek forumlarda gerek diğer internet seçenklerinde bu maç için hepimiz yoğun propaganda yaptık inşallah bu çabalar yarın boşa çıkmaz ve en azından bi 6000 7000 kişi gelir ben de bursa dan bugün geldim yarın salondayım hava soğuk saat erken gibi bahaneler kesinlikle söz konusu olmamalı..bu sene hem erkek hemde bayan takımlarımız apdi ipekçi de maç kaybetmedi inşallah sezon sonuna kadar bu seri sürer ve biz de bunun için elimizden gelen desteği vermeliyiz....

HER ZAMAN HER YERDE
ABDİ İPEKÇİ DE
EN BÜYÜK SENSİN ALEMDE...

o değilde bu beste ipekçiye uyarlanabiliyo ama türk telekom arena ya nasıl uyarlayacağız?

TBF Disiplin Kurulu, Aliağa maçında seyircileri sahaya konfeti attığı için Galatasaray?a 1.500 TL, Trabzonspor maçında seyircilerin küfürlü tezahüratı nedeniyle Olin Gençlik?e 2.000 TL ceza verdi.

maça gidecek arkadaşlar dikkatli olalım lütfen....
üzerimize ceza oyunu oynuyor Federasyon
cezaya vereceğimiz parayı birçok yere harcayabiliriz....

ya beni bilet bulamama korkusu sardı saha içinden o 20 tane kalmış bilgisi doğru mu yarın bilet bulamama olasılığım var mı saha içinden birde bu maça giren bayan maçınıda izleyebiliyor değil mi biletler saha içi 10 tl mi ? ya gerçekten çok üzülürüm 12 tl vermiyim diye biletixten almadım 2 tl için bilet bulamazsam :)

Galatasaray'ımız haftaiçi aldığı galibiyetin morali ile Bornova Belediyesi karşısında tek favoridir. Sert savunma ve disiplinimizi bozmadan evimizde kazanma serimize devam edelim. Radoslav Rancik bu aralar iyice kendini buldu. Onu daha çok topla buluşturmalıyız. Her zaman olduğu gibi SALDIR GALATASARAY !

Ayhan Çelebi' Alıntı:
büyük gün yaklaştı bir hafta boyunca gerek forumlarda gerek diğer internet seçenklerinde bu maç için hepimiz yoğun propaganda yaptık inşallah bu çabalar yarın boşa çıkmaz ve en azından bi 6000 7000 kişi gelir ben de bursa dan bugün geldim yarın salondayım hava soğuk saat erken gibi bahaneler kesinlikle söz konusu olmamalı..bu sene hem erkek hemde bayan takımlarımız apdi ipekçi de maç kaybetmedi inşallah sezon sonuna kadar bu seri sürer ve biz de bunun için elimizden gelen desteği vermeliyiz....

HER ZAMAN HER YERDE
ABDİ İPEKÇİ DE

o değilde bu beste ipekçiye uyarlanabiliyo ama türk telekom arena ya nasıl uyarlayacağız?

HER ZAMAN HER YERDE
ASLANTEPEDE

Olabilir belki.