TBL 10. Hafta | Mersin BŞB 70 - 75 Galatasaray CC

Re: TBL 10. Hafta | Mersin BŞB. - Galatasaray

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Mersin?li arkadaşlardan bir rica!

Arkadaşlar eminimki cumartesi günü bize ayrılan bölümün fazlasını dolduracaksınız, benim burdan bir ricam olacak!

Lütfen Milan Gurovic?e biraz destek olun, moral verin, bizim için çok önemli bir oyuncu, ama son haftalarda moralsiz!

Biz son maçlarda istanbulda çok az kişi olduğumuz için gereken sinerjiyi yaratamadık, eminim bu cumartesi siz takıma hangi formayı giydiklerini hatırlatıp, Gurovic?ede ihtiyacımız olduğunu hissettireceksiniz.

Gidecek kardeşlerimize şimdiden kolay gelsin.

Süre alabilirde destek görür inş :S gurviçi hangi mantık 1 yarı kenarda oturtabilir anlayamıyorum

Mersin B.B. G.Saray C.C.yi gözüne kestirdi
Beko Basketbol Ligi'nde hafta sonu Galatasaray Cafe Crown ile karşılaşacak Mersin Büyükşehir Belediyesi hazırlıklarının sürdürüyor.
Basketbol Şube Sorumlusu Mehmet Özcan, yaptığı yazılı açıklamada, play-off'u hedefledikleri bu sezonda iyi bir kadro kurduklarını, Lofton ve Ümit Sonkol'dan yoksun çıktıkları Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi karşısında kazanarak bunu ortaya koyduklarını bildirdi.

İyi oyunculardan kurulu bir takıma sahip oldukarını belirten Özcan, şöyle devam etti:

''Eksiklere rağmen deplasmanda güçlü Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi'ni özellikle son periyottaki etkili oyunumuzla 82-79 yendik. Bu da kadromuzun yapısını ve galip gelme isteğini ortaya koyuyor. Cumartesi günü sahamızda karşılaşacağımız Galatasaray Cafe Crown'un gücünü biliyoruz. Parmağı kırılan Lofton ve ayağında sorun bulunan Ümit Sonkol'un eksikliğine rağmen taraftarımızın desteği ile bu karşılaşmadan da galibiyetle ayrılmak istiyoruz.''

tahminim mc lebb bizim içeriyi darma duman eder..malum korkuluk gibi duran uzunlar ona biraz hafif gelir..1.80 de olsa bizim DEV CÜCELER onu durduramaz
TBL NİN EN KÖTÜ SAVUNMA YAPAN 2 TAKIMI OYNAYACak..tahminimce işimiz zor

Ender Tunasız' Alıntı:
tahminim mc lebb bizim içeriyi darma duman eder..malum korkuluk gibi duran uzunlar ona biraz hafif gelir..1.80 de olsa bizim DEV CÜCELER onu durduramaz
Savunmamız iyi değil tamam da ligin en az sayı yiyen 2. ekibiyiz...

Ender Tunasız' Alıntı:
Ender bey istediğimiz zaman öyle bir savunma yapıyoruz ki rakip cembere şut atmak icin kafasını bile kaldıramıyor . Ve bu sayede şuan ligin en az sayı yiyen 2. takımıyız ve 1. ile aramızda cok az bir fark var . Bu kadar karamsar olmaya hic gerek yok bence . Bir de ligi ayrı bir hava ile oynadığımızı düşünürsek kesinlikle galip gelecez

Her ne olursa olsun,
Takımının yenilmesini isteyen zihniyete HAYIR!..
Başarılar Gelir Geçer Asaletin Bize YETER!..

McClebb i geçen hafta canlı izledim,çok iyi bir oyuncu ama daha fazla dikkat etmemiz gereken oyuncu çok güçlü Kimani. Bir de Basden muhtemelen Graves'i kilitleyecektir,bu sıra Graves dikkatli olmalı,topla çok oynamamalı ve GUROVİC öne çıkmalı...

6 zor maçın ilki mersin deplasmanı bence kazaya ugramayız...ama ahmet kandemir büyük maçları sever herşeye ragmen KONSANTRASYON

Yavaş yavaş maçın havasına girmek lazım.

Ümit Sonkol kesin olarak yok,maç Lofton'un durumuna göre şekillenir kanısındayım.

M.Onur Erdem' Alıntı:
[quote="Ali Bozgeyik":14p5tywp]SAyın Özyer gidecekse yenilmeye razıyım...Acı ama gerçek hakikaten böyle düşünüyorum...

Girerken aynen böyle yazıcaktım..
Çok doğru..
Hoca gidicekse yenilelim 10 sene geriye gitmektense 1 sene kaybedelim daha iyi olur..[/quote:14p5tywp]
bu nasıl bir galatasaraylılık nasıl bir düşünce. hoca gider veya kalır bu bizim işimiz değil bunu yönetim ayarlar. sırf o gidecek diye yenilmemizi isteyen bizde değildir. tamam başarısız olabilir ama bu mantık çok yanlış.

bayanlarda da mersin maçı var tesadüf 2 tane zor maç.

arkadaşlar merhaba,,

foruma uzun zamandır msj atamıyodum ve gene atamıycam askere gidiyom.. umarm takımımız bu sene şampiyon olur ve şampiyonluk maçına yetişebilirim.. askerlik kısmetse mayıs ayında bitiyo kısa dönemden dolayı..

herkese selam...

Hayırlı Teskereler Sinan Abi, inşallah döndüğünde kupayla karşılar seni bu takım ;) Sen içini ferah tut buralar bizlere emanet :)

Hayırlı teskereler abi .

''ASKER GİDECEK GERİ GELECEK''

Bugün ki macta eli kırık olan Lofton forma giyemeyecek . Aslında 3 gün önce haberi görmüştüm ama forumda yasananladan dolayı söyleyecek fırsatım olmadı . Bu sakatlık haberiyle beraber galibiyet ihtinalimiz daha da arttı .

ASLANLARIMIZA GÜVENİYORUZ

gönül ister ki lofton oynamasın ancak;
2-3 gün önce gördüğümüzde elinde sadece yara bandı vardı ve oynamaması için sebep yok gibi görünüyordu..

Mert Ünal' Alıntı:
gönül ister ki lofton oynamasın ancak;
2-3 gün önce gördüğümüzde elinde sadece yara bandı vardı ve oynamaması için sebep yok gibi görünüyordu..
Ntv spordaki haberlerde oynamayacağı söyleniyordu.Oynasa da yeteri kadar hazır olacağını sanmıyorum.Ama ne olursa olsun bu bahane değil,Mersin'i yenebiliriz.