TBL 10. Hafta | Mersin BŞB 70 - 75 Galatasaray CC

Re: TBL 10. Hafta | Mersin BŞB. - Galatasaray

Bizim takım Lofton'luda Lofton'suzda Mersini yener, yeterki istesin!

Halil İbrahim' Alıntı:
maçı yayını yok
nette devam

Bu saçma yayın politikasını anlayamıyorum.Paraya kıymamak için sadece İstanbul'daki maçlar veriliyor.Haftalardır Darüşşafaka'nın maçlarını izliyoruz :) Birkaç istisna dışında sadece İstanbul'daki maçlar veriliyor.Oysaki en zevkli maçlar büyük takımların deplasmanda oynadıkları maçlar.

mersinle şu ana kadar 3 deplasman maçı yaptık yanılmıyosam 1 ini verdiler oda ntv olması lazım..

sezon başı türkiye kupasındaki yayın skandalından sonra deplasman maçlarını izlememeye alıştık
izmir dışında sadece banviti izleme fırsatı bulduk :/

SKY Turk ekibi deplasmana gitmeye üşendiği için bence bu maçı göstermeyip Daçka maçını gösteriyor.Bu yüzden sitelere kaldık yine.Bişi sorucam.www.justin.tv kapandı mı ?

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
SKY Turk ekibi deplasmana gitmeye üşendiği için bence bu maçı göstermeyip Daçka maçını gösteriyor.Bu yüzden sitelere kaldık yine.Bişi sorucam.www.justin.tv kapandı mı ?

Mehmet erişime engellendi her zamanki gibi..Ama DNS ayarlarını değiştirip girebilirsin justine.

loftonun kesin forma giyemeyeceği haberi geldi mersin pota altında kimani ve onur aydınla bu maçın altından kalkamayacak gibi..

Geçen hafta 5 dakika oynayan Uluğ'u saymazsak 6 kişilik bir rotasyonla oynadılar,eğer Lofton yoksa bugun işimiz daha kolay olacaktır.

Önem verdiğimiz bu 6 maçlık serinin devamını etkileyecek çok kritik bir maç bence Mersin maçı.

Ben kolay kazanırız diye düşünüyorum ayrıca bu amç için Cemal'den çok ümitliyim.

Arkadaşlar..

Dün 18.30da idman vardı salonda ama iptal olmuş bugün sabah 10'a alınmış. Gidip izledim. Takımda keyifler normaldi en neşeli isimde gurovic'di şut çalışmasında 1 tane kaçırdığınıda görmedim. Atkins ve Graves iyice kaynaşmışlar zizic ve marshall kadroda yoklar. Hüseyin sol ayağında buz tedavisi vardı. Mersin çok ama çok iddaalı. Görüşürüz dedim. Rahat alırız maçı.!!! Lofton'a gelince orta parmağını sabitlemişler kesin oynamıyor. Gurovic'le alırız maçı..

Çağlar Şentürk' Alıntı:
Takımımıza başarılar.Zorda olsa kazanacağımıza eminim.Herşeye rağmen...

Insallah..Eger bu macta Khimik maci gibi olur,savasmaz fark yersek,iste ATATURK HAVALIMANINDA NELER OLUYOR HEPINIZZZ GORUNNN!

Re: Mersin BŞB-Galatasaray (Canlı Yayın)

Mersin'den alınan haberlere göre pota kırılmış, geç başlayabilir :)

Bugün kırılan ikinci pota :ehue

Re: Mersin BŞB-Galatasaray (Canlı Yayın)

Marshall kadroda yokmuş sanırım. Bekir öyle demişti.